Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Reggelt!

Nemtom ungarischeben mi folyik de itt még mariska néninek is xenonja van, LEDekkel és angel eyesokkal övezve. Én mint korszak alkotó eldöntöttem, hogy változtatok a trenden és citromsárga izzókat teszek a ködfényszórókba. Kb. erre számítok. :D

Nektek nem tűnik retrónak? :) :)

Link to comment
Megosztás:

Nektek nem tűnik retrónak? :D :D

Nekem de :D A környéken egy Zastava, meg egy Favorit teper ilyen lámpákkal, de nekem mindig is tetszettek :D (legalábbis ködösben) Fényszóróban annyira nem. :)

Más.

Reggel 1 nap állás után 9 fokban indultam, és beindítás után legalább 1-1,5 mp-ig még pislákolt az olajnyomás jelzőm :D Ez még sose csinált ilyet :D Olajszint rendben van, kb 4000 km-el ezelőtt volt olajcserém :)

Nem tetszik... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amikor motort kerestünk volt 3 amiből választottunk. Mind3 autóban, beindíthatóan, de csak 2 volt komplett autó, az egyiket már bontották, és kipuf már nem volt rajta katalizátortól hátra. Annak azé volt hangja, bár sokkal hangosabbat vártam amikor mondták hogy nincs rajta. Viszont úgy pörgött gázadásra hogy csak pislogtam :D

Az enyémé kipuffcserekor lópikulát sem pörgött miután kikopogtattam a katalizátorból a kormot :D éppenhogy nem tetszett neki, felröppent a Bosal technika és egyből forgott ahogy kell.. :D

Reggel 1 nap állás után 9 fokban indultam, és beindítás után legalább 1-1,5 mp-ig még pislákolt az olajnyomás jelzőm :D Ez még sose csinált ilyet :) Olajszint rendben van, kb 4000 km-el ezelőtt volt olajcserém :)

Nem tetszik... :lol:

Nocsak :D kezdenek kikészülni az O-gyűrűk a zuhanyrózsán? :D Csak úgy ne járj mint én.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az enyémé kipuffcserekor lópikulát sem pörgött miután kikopogtattam a katalizátorból a kormot :) éppenhogy nem tetszett neki, felröppent a Bosal technika és egyből forgott ahogy kell.. :D

Nocsak :D kezdenek kikészülni az O-gyűrűk a zuhanyrózsán? :D Csak úgy ne járj mint én.. :D

Úgy biztos nem fogok, mert olcsóbb egy másik motor :D De attól függetlenül nem akarnám ezt se cserélni, se nagyjavítani... egész telet kihúzta egy rossz visszajelzőfelvillanás, vagy egy gyenge indulás nélkül, erre most a nyarat nem bírja? :D Lassan kap új olajat, ez a mostani nem tetszett egyébként sem... szerintem annyira volt castrol mint az amit Zotya öntött a fűnyíróba. :) nem várom meg vele az olajcserét, ahogy lesz zsé, kapja az újat. De most a fék az első... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Valaki egy km óra plexileszedést leírna lécci? :)

Én körbemelegítettem hőlégfúvóval ott ahol össze van sütve a kerettel, és egy óráscsavarhúzót (amit előtte még egy kicsit rányomtam a kisköszörűre) betoltam alá, és köre lepattintgattam. Egy helyen lett egy pici repedés összesen, de az sem ér el addig amíg a fekete keret nem takarja. Ott már kicsit kapkodtam :)

Link to comment
Megosztás:

7 fél8 körül még jó? :)

Hi,

köszi:-) ÚGy néz ki, mégsem lesz rá szükség. Az a helyzet, hogy bátyám elkérte a kocsimat, amiben már haldoklott az akksi, ő meg úgy várakozott benne, hogy égett a lámpa, ennyi kellett... De már vett új akkut bele ott valahol, szóval elvileg ok minden.

Kösz

u.i. megjöttem a céges útról a müncheni sörgyárból, még áll a felajánlásom egy üveg jófajta müncheni ritkaságra, ha valahol összefutunk:-)

Üdv. Zoli

Link to comment
Megosztás:

Hi,

köszi:-) ÚGy néz ki, mégsem lesz rá szükség. Az a helyzet, hogy bátyám elkérte a kocsimat, amiben már haldoklott az akksi, ő meg úgy várakozott benne, hogy égett a lámpa, ennyi kellett... De már vett új akkut bele ott valahol, szóval elvileg ok minden.

Kösz

u.i. megjöttem a céges útról a müncheni sörgyárból, még áll a felajánlásom egy üveg jófajta müncheni ritkaságra, ha valahol összefutunk:-)

Üdv. Zoli

:) Oké. Vontatókötelet vigyek hozzá? :D :)

Link to comment
Megosztás:

egész telet kihúzta egy rossz visszajelzőfelvillanás, vagy egy gyenge indulás nélkül, erre most a nyarat nem bírja? :)

Téli blokk :D

:D :D :D

Valaki egy km óra plexileszedést leírna lécci? :lol:

4 köröm fogja és cső :D simán szétugrik de elég gyengusz füleknek néznek ki szal nem nehéz eltörni.. :)

Link to comment
Megosztás:

Téli blokk :D

:D :D :lol:

4 köröm fogja és cső :D simán szétugrik de elég gyengusz füleknek néznek ki szal nem nehéz eltörni.. :)

Meg is fenyegetem hogy kiküldöm a svédekhez ha szivat... :D Téli az apja f...a :)

Most akkor magáról az óraegységről kell levenni a plexit a fekete takarókerettel együtt, vagy a csak a plexit, pl.: keretfestéshez ? :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem az egész leszedésre gondolt, hanem a keretről magát a plexit levenni. :)

Akkor az már más tészta :) hőlégfúvó vigyázva meg 1-2 apróság feszítőnek.. :D

Link to comment
Megosztás:

Meg is fenyegetem hogy kiküldöm a svédekhez ha szivat... :D Téli az apja f...a :)

Most akkor magáról az óraegységről kell levenni a plexit a fekete takarókerettel együtt, vagy a csak a plexit, pl.: keretfestéshez ? :lol:

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Biztos ;) "Novy"-féle nembótitunying.. :D :D

Én meg mehetek melózni hajnal 1-re :) há' nooooomális??? :D :D :D

;)

Link to comment
Megosztás:

... akkor nem cserélek mutatót a km órában :)

Mutatócseréhez elég a négy nagy körmöt lehúzni, és kész. Akkor nem kell a plexit le-melegíteni, meg lepattintgatni. :) De ha már megvannak az új mutatók akkor ne is cseréld le mert nagyon bonyolult, inkább add őket nekem :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mutatócseréhez elég a négy nagy körmöt lehúzni, és kész. Akkor nem kell a plexit le-melegíteni, meg lepattintgatni. :) De ha már megvannak az új mutatók akkor ne is cseréld le mert nagyon bonyolult, inkább add őket nekem :D :D

Két garnitúra mutatóm van. :D

Felhívtam cimbit, ő azt mondta, hogy neki újra kellett kalibrálni az óráját mutatócsere után. Össze vissza mutattot. Most szét van szedve itt előttem egy off óra, és azon vissza tudom kalibrálni meddig ejtse a mutatót :)

Link to comment
Megosztás:

Két garnitúra mutatóm van. :)

Felhívtam cimbit, ő azt mondta, hogy neki újra kellett kalibrálni az óráját mutatócsere után. Össze vissza mutattot. Most szét van szedve itt előttem egy off óra, és azon vissza tudom kalibrálni meddig ejtse a mutatót :)

Annyi az egész, hogy kiveszed a kezdőpöcköt, és megnézed honnan indul a mutató. A többi ugye meg olyan tengelyen van, hogy csak egyféleképpen lehet feltenni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.