Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nah akkor Dáwidot leszámítva senki sem ellenzi? Amúgy én is néztem hülyén, mert a lambdának szerintem köze nincs a hátsó dobhoz. Ennyi erővel akár egy sportdobtól is ehetne egy kútnyi anyagot.

Nem ellenzem én, csak a fejedet féltem :) (meg a hangszóróidat amivel megpróbálod majd elnyomni a hangot :) )

És igen Zoli, floodolok :D

Link to comment
Megosztás:

Nah akkor Dáwidot leszámítva senki sem ellenzi? Amúgy én is néztem hülyén, mert a lambdának szerintem köze nincs a hátsó dobhoz. Ennyi erővel akár egy sportdobtól is ehetne egy kútnyi anyagot.

+1 mellette. Mehetsz vele. De azért vidd el ha megvan, hogy azt tudd mondani a reklamállóknak, hogy pont most esett le. :)

Link to comment
Megosztás:

Tudtuk eddig is, hogy puding vagy.

Van elképzelésed merre van a lambda? :)

:)

Nah akkor Dáwidot leszámítva senki sem ellenzi? Amúgy én is néztem hülyén, mert a lambdának szerintem köze nincs a hátsó dobhoz. Ennyi erővel akár egy sportdobtól is ehetne egy kútnyi anyagot.

Semmi gond. Több mint egy hónapig jártam igy. Még csak hangosabb sem lett az autó tőle.

én benzinessel jártam pár napig, és nem vettem észre jelentős hangerő növekedést. :D

Link to comment
Megosztás:

Csak ugye a dízel kipuff rendeszérben nincs akkora nyomás,mint egy benzinesében,ami hangerőben sokat jelent. :)

1.6 szívódé W középdob után elvált a cső, olyan hangja lett, hogy csak lestünk...

inkább a turbó miatt nincs olyan hangja Tivének, de nekem se lett nagy hangja,a dobommal sokkal nagyobb hangja van :)

Link to comment
Megosztás:

1.6 szívódé W középdob után elvált a cső, olyan hangja lett, hogy csak lestünk...

inkább a turbó miatt nincs olyan hangja Tivének, de nekem se lett nagy hangja,a dobommal sokkal nagyobb hangja van :)

Amikor motort kerestünk volt 3 amiből választottunk. Mind3 autóban, beindíthatóan, de csak 2 volt komplett autó, az egyiket már bontották, és kipuf már nem volt rajta katalizátortól hátra. Annak azé volt hangja, bár sokkal hangosabbat vártam amikor mondták hogy nincs rajta. Viszont úgy pörgött gázadásra hogy csak pislogtam :)

Link to comment
Megosztás:

Amikor motort kerestünk volt 3 amiből választottunk. Mind3 autóban, beindíthatóan, de csak 2 volt komplett autó, az egyiket már bontották, és kipuf már nem volt rajta katalizátortól hátra. Annak azé volt hangja, bár sokkal hangosabbat vártam amikor mondták hogy nincs rajta. Viszont úgy pörgött gázadásra hogy csak pislogtam :)

de az nem is td volt hanem csak szívó nem?

Link to comment
Megosztás:

Hol akarsz majd cserélni?

Hmmm.....kocsi alatt? :) :D

http://pics.coldline.hu/pics/27231-20100405-i9MvYJ.jpg

ilyen vót (jó, itt már kicsit simogattam különböző sz.rokkal :) )

És most ilyen. (itt zsibbadt el a kezem :D )

http://pics.coldline.hu/pics/27232-20100405-OPuyui.jpg

Majd holnap folytatom :D

Most én is is tudnák dicsekedni az aranyláncommal, csak ha annyira felnagyítom, hogy látszik is már kockásodik a kép. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt midenkinek! Meg tudná nekem mondani valaki hogy a hátsó rendszámtáblát hogyan kell leszedni?? :D :)

Köszönöm!

Ha keretben van, akkor nyisd ki a keretet. Ha 2 csavarral van elegánsan bekűdve, akkor tekerd ki a csavarokat, ha oda van ragasztva, akkor... őőő... vigyázz a fényezésre miközben megpróbálod letépni :)

Link to comment
Megosztás:

Reggelt!

Nemtom ungarischeben mi folyik de itt még mariska néninek is xenonja van, LEDekkel és angel eyesokkal övezve. Én mint korszak alkotó eldöntöttem, hogy változtatok a trenden és citromsárga izzókat teszek a ködfényszórókba. Kb. erre számítok. :D

A csomagolását majd küldd el nekem :) :)

Link to comment
Megosztás:

Reggelt!

Nemtom ungarischeben mi folyik de itt még mariska néninek is xenonja van, LEDekkel és angel eyesokkal övezve. Én mint korszak alkotó eldöntöttem, hogy változtatok a trenden és citromsárga izzókat teszek a ködfényszórókba. Kb. erre számítok. :)

Milyen fajta izzókat tennél bele? Én nem igazán találok sárgát sehol. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.