Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

warwolf!

A gond az hogy én benzines autóban gondolkodom.. De azért köszi a tippet!

Akkor amire neked kell, csak és kizárólag C14SE/Si ill. C16SE/si, esetleg X16SZR motorral vegyél autót (8V-k) .Megkímélt nincs, mindegyik Astra F megfutotta már a maga kilóméterét, rengeteg az import hulladék, a gazdasági totálkárból felépített csoda. A 16V-k a nemhozzáértőknek okozhatnak fejtörést.Nekünk akik régóta itt lógunk, már kevesebbet! :) Fenntartásban is kedvezőbbek a 8V-k.

Széles a választék, sok a jól felszerelt darab, uborkaszezon van.Többet meg kell nézni.Kerüld a 2000 utáni Astra Classicokat, mert azok már Lengyelországban lettek összerakva.Amit pedig meg akarsz venni alaposan nézd vagy nézesd át főleg ami a bódét illeti.

Link to comment
Megosztás:

Alex0403!

Gondoltam hogy ezt fogod írni, jó volt a megérzésem! :)

Pécsre szerintem csak akkor fogok lemenni ezt az autót megnézni ha lesz mellette más megnézendő is, mert én eleve már nem szívesen megyek kereskedőhöz, márpedig ez az autó ahogy elnéztem kereskedőnél áll..

Az első autónak lehet hogy utánaérdeklődöm! A belső képeket én is nagyon hiányolom, valamint a motortérről is jó lett volna egy kép..

Warwolf! Igazából azzal tisztában vagyok hogy egy 15 éves autótól már nem várhatok el csodát hiszen nem mai darabok s akármelyikről is van szó, biztos hogy sok km van már bennük!

Link to comment
Megosztás:

Akkor amire neked kell, csak és kizárólag C14SE/Si ill. C16SE/si, esetleg X16SZR motorral vegyél autót (8V-k) .Megkímélt nincs, mindegyik Astra F megfutotta már a maga kilóméterét, rengeteg az import hulladék, a gazdasági totálkárból felépített csoda. A 16V-k a nemhozzáértőknek okozhatnak fejtörést.Nekünk akik régóta itt lógunk, már kevesebbet! ;) Fenntartásban is kedvezőbbek a 8V-k.

Széles a választék, sok a jól felszerelt darab, uborkaszezon van.Többet meg kell nézni.Kerüld a 2000 utáni Astra Classicokat, mert azok már Lengyelországban lettek összerakva.Amit pedig meg akarsz venni alaposan nézd vagy nézesd át főleg ami a bódét illeti.

Egyetértek ;) Vezérműszíj, Vízpumpa,.....stb minden olcsóbb a 8v-nek

Alex0403!

Gondoltam hogy ezt fogod írni, jó volt a megérzésem! :D

Pécsre szerintem csak akkor fogok lemenni ezt az autót megnézni ha lesz mellette más megnézendő is, mert én eleve már nem szívesen megyek kereskedőhöz, márpedig ez az autó ahogy elnéztem kereskedőnél áll..

Az első autónak lehet hogy utánaérdeklődöm! A belső képeket én is nagyon hiányolom, valamint a motortérről is jó lett volna egy kép..

Használd a válasz gombot, hogy tudjuk kinek szól a hozzászólásod :P 16v-hez mindenképp vigyél magaddal egy hozzáértőt ;)

Ja nem figyeltem hogy előre írtad a nevem :)

Attól még hogy kereskedőnél áll, még lehet magán kézbe....Én is árultam kereskedőnél két autót is. Ott több ember megfordul.....

Link to comment
Megosztás:

Alex0403!

Gondoltam hogy ezt fogod írni, jó volt a megérzésem! :)

Pécsre szerintem csak akkor fogok lemenni ezt az autót megnézni ha lesz mellette más megnézendő is, mert én eleve már nem szívesen megyek kereskedőhöz, márpedig ez az autó ahogy elnéztem kereskedőnél áll..

Az első autónak lehet hogy utánaérdeklődöm! A belső képeket én is nagyon hiányolom, valamint a motortérről is jó lett volna egy kép..

A fehér autó egy 5-ajtós gép, azt írtad először, hogy sedan kellene, akkor végülis jó az 5-ajtós is? Abból nagyobb a választék.

Link to comment
Megosztás:

Egyetértek :D Vezérműszíj, Vízpumpa,.....stb minden olcsóbb mint a 8v-nek

Használd a válasz gombot, hogy tudjuk kinek szól a hozzászólásod ;) 16v-hez mindenképp vigyél magaddal egy hozzáértőt ;)

Ja nem figyeltem hogy előre írtad a nevem :)

Attól még hogy kereskedőnél áll, még lehet magán kézbe....Én is árultam kereskedőnél két autót is. Ott több ember megfordul.....

Hmm. Értem. A dolgoknak ezen részét nem tudtam..

Link to comment
Megosztás:

A fehér autó egy 5-ajtós gép, azt írtad először, hogy sedan kellene, akkor végülis jó az 5-ajtós is? Abból nagyobb a választék.

Valóban igazad van, félreérthető voltam! Szóval a sedan és az 5 ajtós (ferdehátú-->azt hiszem így szokták még emlegetni) jöhet nekem szóba! Coupe és combi semmiféleképpen sem!!

Olyan kérdésem lenne még hozzátok, hogy ezeknek az autóknak milyen fogyasztása szokott lenni?? Tudom hogy nagyon sok mindentől függ, de azért mégis kb. mennyi?? Mondjuk egy 1.4-es 7-8 literből kijön??

Ja és az igaz hogy Pestet kerüljem autóvásárlás terén?? Mert azt tanácsolták nekem hogy kerüljem mert hogy ott nagyon sokszor átcseszik az ember fejét!!

Link to comment
Megosztás:

No problemo ;) Nekem is sedan van, imádom...De az 5 ajtós messze elveri pakolásba :D

A caravan meg főleg. ;)

Valóban igazad van, félreérthető voltam! Szóval a sedan és az 5 ajtós (ferdehátú-->azt hiszem így szokták még emlegetni) jöhet nekem szóba! Coupe és combi semmiféleképpen sem!!

Ez nem disznó, hogy combja van és nem is fosvágen, hogy kombi. Caravan!!!! Jegyezd meg. Amúgy nem értem mi a bajod a caravannal, marha nagy a hely. :)

Link to comment
Megosztás:

Valóban igazad van, félreérthető voltam! Szóval a sedan és az 5 ajtós (ferdehátú-->azt hiszem így szokták még emlegetni) jöhet nekem szóba! Coupe és combi semmiféleképpen sem!!

Nem combi, hanem Caravan :D Na jó...végül is Invictus Cartárs mindent elmondott, amire figyelned kell...Biztos jól fogsz dönteni, és ha meghoztad a döntést várunk téged szeretettel a kluba :)

Link to comment
Megosztás:

Valóban igazad van, félreérthető voltam! Szóval a sedan és az 5 ajtós (ferdehátú-->azt hiszem így szokták még emlegetni) jöhet nekem szóba! Coupe és combi semmiféleképpen sem!!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra..._1.4_se-3740722

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...ra_1.6i-3728296

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra..._1.4_se-3695994

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra..._gl_1.6-3728457

Nagyjából ilyesmik lesznek neked jók szerintem, ezekhez hasonlókat nézegess.

Link to comment
Megosztás:

A második, az 1.6-os eléggé rendben van a képek alapján. X16SZR motoros már... Én ezt választanám, főleg hogy ugyanolyan a színe, mint a jelenlegi Astrámnak. :D Bár a felszereltség hiányozna belőle. :)

Szerk: de hiányolom a beltéri képeket.

Link to comment
Megosztás:

Látod ady19!!! Mind a 4 autó szép gyári állapotú...Egybe van, és 8 szelepes :) Ezeket érdemes megnézni.....egyiket sem raknám azokhoz az autók mellé amit te mutattál.

Köszönjük invictus cartárs :D

Link to comment
Megosztás:

Oké, akkor Caravan! :) Megjegyeztem! :D

Legalább jó pillanatot szereztem nektek! ;) Nekem egyre mennek ezek az elnevezések, sokszor elveszek a leírásukban! ;)

A hellyel kapcsolatban, nos azt aláírom hogy állati sok hely van egy Caravan-ban de nekem azért akkora mégsem kell! Jó lesz egy sedan is vagy egy 5 ajtós! :P

szerk.: Köszi az autó tippeket, megnézegetem őket!

Link to comment
Megosztás:

Oké, akkor Caravan! :) Megjegyeztem! :D

Legalább jó pillanatot szereztem nektek! ;) Nekem egyre mennek ezek az elnevezések, sokszor elveszek a leírásukban! :P

A hellyel kapcsolatban, nos azt aláírom hogy állati sok hely van egy Caravan-ban de nekem azért akkora mégsem kell! Jó lesz egy sedan is vagy egy 5 ajtós! ;)

Látod Kömi? ;) Nekem egyik se kéne, mert hiányozna a maradék 8 szelep :lol: :lol: Na jó..nekem is a második tetszik ;)

Link to comment
Megosztás:

A második, az 1.6-os eléggé rendben van a képek alapján. X16SZR motoros már... Én ezt választanám, főleg hogy ugyanolyan a színe, mint a jelenlegi Astrámnak. :D Bár a felszereltség hiányozna belőle. :)

Szerk: de hiányolom a beltéri képeket.

Nekem az 1,6-os 5 ajtós klímás kéne közülük.(utolsó)

Link to comment
Megosztás:

Oké, akkor Caravan! :) Megjegyeztem! :D

Legalább jó pillanatot szereztem nektek! ;) Nekem egyre mennek ezek az elnevezések, sokszor elveszek a leírásukban! :P

A hellyel kapcsolatban, nos azt aláírom hogy állati sok hely van egy Caravan-ban de nekem azért akkora mégsem kell! Jó lesz egy sedan is vagy egy 5 ajtós! ;)

szerk.: Köszi az autó tippeket, megnézegetem őket!

Kitudja mikor jön jól a méret. Én sem használom ki nap mint nap a helyet, de volt már rá alkalom, hogy jól jött. Nameg a fogyasztást sem dobja meg a kasztni mérete annyira, sőt aláztam már le 5 ajtóst fogyasztásban. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Látod Kömi? :D Nekem egyik se kéne, mert hiányozna a maradék 8 szelep :P ;) Na jó..nekem is a második tetszik ;)

Az öreguras!

Amúgy szülinapot! ;)

Az utolsó az, bár a felszereltségi listán nincs, a műszerfalas képen látszik. :lol:

Hja, noticed. ;)

Miből gondolod hogy klímás? Nem látom sehol hogy le lenne írva :)

Belsőképes képen látszik a gomb.

Link to comment
Megosztás:

Hmm! Látom kicsit beindult a téma! :)

Srácok amúgy nagyon szépen köszönöm nektek a segítségeteket, nagyon korrekt egy csapat vagytok!

Bocs a sok h*lye kérdésemért, de még nagyon kezdő vagyok (s annak is érzem magam) a "szakmában" s úgy vagyok vele hogy inkább mindent megkérdezek! Szóval előre is elnézést a sok kérdésemért!:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.