Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem. ;) Bár számszaki adatokkal nem rendelkezem...nem is kívánnám megosztani. De ez már a koromnál fogva is "természetes".

Persze biztosan akad majd aki úgy gondolj, hogy neki nagyobb van. :D

Kizárt dolog. :)

Ha sörhasról beszélünk, nem hinném. :P Más kategóriában inkább, ott nagyobb a versenyszellem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Fogadd őszinte gratulációmat. Nagy merészség a mai világban vállalni gyermeket, de sok sikert a felneveléséhez. :D :)

Kösz mindenkinek. Merészség... hát ha ezen gondolkodtunk volna akkor sose vettünk volna lakást hitelre és a pici Timi sem született volna meg. Bele kell vágni és mindíg lesz valahogy. Nem könnyü de megéri!!

Link to comment
Megosztás:

2010.03.30-én megszülettett a legfiatlabb opeles ;) 3540g 56cm-el

Még opel jeles rugdalódzója nincs de majd lesz az is.. :P

fotó

Én is szeretnék gratulálni a Babátokhoz és kívánok minden jót! :)

Gratula! Jó húsban van. ;)

Pont jó! Egy baba így szép. :D A 40 dekás lányok csak 14 éves kortól jönnek "divatba". ;)

Link to comment
Megosztás:

Zotya, mennyi idő alatt lehet kivenni a Caravan tetőkárpitját? Valami nagyon zörög ott fenn. Köszi.

A hétvégén cseréltem ki újra. Jó... "újra" legyen akkor az hogy szépre :D Szerintem fél óra alatt megvolt ketten, a ki-be, de az hogy ketten voltunk sokat dobott rajta. Így nem vettem le a csomagtartó-oldalablak burkolatot, csak a fölső csavarokat, meg az övet vettem le, és én összehúztam, haver meg betolta fölötte. :) A kédereket belülről kezdd el bontani, mert a külső-fekete része könnyel leszakad. Jah és óvatosan a napellenző füleivel ;)

Link to comment
Megosztás:

2010.03.30-én megszülettett a legfiatlabb opeles :) 3540g 56cm-el

Még opel jeles rugdalódzója nincs de majd lesz az is.. :D

fotó

Gratula! ;)

Tudja valaki hogy hol lehet Győrbe Epoxi gyantát venni ?

Mire gondolsz? Én vettem a Harmóniában kétkomponensű epokittet.

Zotya, mennyi idő alatt lehet kivenni a Caravan tetőkárpitját? Valami nagyon zörög ott fenn. Köszi.

Szerintem is fél-egy óra kényelmesen. A oldalsó harmadik ablak burkolatát visszapattintani kicsit mókás.

Link to comment
Megosztás:

Már látni az alagút végét, ott a kocsi a műszaki vizsgabázison, csak ma nem fért be az időbe,holnap ezzel kezdik. Nem tudott semmit csinálni a szerelő a fékkel, csak elmosogatta, azt mondta nem szabad rézpasztával sem kenni, legalábbis nem ezzel, mert nem ide való. Meg, hogy a jobb hátsó pofák üvegesek, lehet kézifékkel mentem? Mondom kizárt dolog, el sem tudok indulni vele. Lecserélte az olajat, légtelenített, ha nem lesz jó, akkor cserél hátul pofákat, akkor tuti átmegy. Hát nagyon remélem. :) Ha tudom, hogy csak ennyit csinál vele, kunyeráltam volna még szabit, én is tudtam volna napokig próbálgatni, aztán majd csak jó lesz egyszer. :D

Más: itt az ideje kockásítani a nyárra:Klikk ide! ;)

Link to comment
Megosztás:

Már látni az alagút végét, ott a kocsi a műszaki vizsgabázison, csak ma nem fért be az időbe,holnap ezzel kezdik. Nem tudott semmit csinálni a szerelő a fékkel, csak elmosogatta, azt mondta nem szabad rézpasztával sem kenni, legalábbis nem ezzel, mert nem ide való. Meg, hogy a jobb hátsó pofák üvegesek, lehet kézifékkel mentem? Mondom kizárt dolog, el sem tudok indulni vele. Lecserélte az olajat, légtelenített, ha nem lesz jó, akkor cserél hátul pofákat, akkor tuti átmegy. Hát nagyon remélem. :) Ha tudom, hogy csak ennyit csinál vele, kunyeráltam volna még szabit, én is tudtam volna napokig próbálgatni, aztán majd csak jó lesz egyszer. :D

Más: itt az ideje kockásítani a nyárra:Klikk ide! ;)

akkkor ezek szerint holnap lesz a vizsga..izgulunk a gépért ;) :P tuti átmegy..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.