Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Helyzetjelentés:

Lényegében vasárnap este aludtam utoljára, de ennek köszönhetően sikerült ma reggel leadni a járműterv házimat. :)

Révbe ért a diplomamunkám. Jövő 7en beköttetem, aztán ágyő. Közben meg a sebészeten/traumán gyakorlatozok.

Csak így tovább fiúk. :D

Link to comment
Megosztás:

Révbe ért a diplomamunkám. Jövő 7en beköttetem, aztán ágyő. Közben meg a sebészeten/traumán gyakorlatozok.

Gratulálok! Bár már én is ott tartanék. Mondjuk ha jól sejtem akkor a nyári szünetig már úgyis csak 3-at kell aludni. :) :D ;)

Csak így tovább fiúk. :P

A legszomorúbb az, hogy Eszter itt lakik 2 emelettel alattam, és az elmúlt 3 napban összesen max. 20 percet voltam vele. ;)

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok! Bár már én is ott tartanék. Mondjuk ha jól sejtem akkor a nyári szünetig már úgyis csak 3-at kell aludni. :) :D ;)

A legszomorúbb az, hogy Eszter itt lakik 2 emelettel alattam, és az elmúlt 3 napban összesen max. 20 percet voltam vele. ;)

Ha már tavaszi szünet úgysincs :P

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok! Bár már én is ott tartanék. Mondjuk ha jól sejtem akkor a nyári szünetig már úgyis csak 3-at kell aludni. :) :D ;)

A legszomorúbb az, hogy Eszter itt lakik 2 emelettel alattam, és az elmúlt 3 napban összesen max. 20 percet voltam vele. ;)

pár nap múlva meglocsolhatod :P nemúúúg...mééégondolszhülyeségrehogylegyenpirosatojásoddikkmá'n...

Link to comment
Megosztás:

A motortérbe is lehet rakni párat ;)

http://www.vat19.com/blog/hamster%20pink%20car.JPG

Ez komoly. Az én hörimnek bezzeg nem volt ilyenje. Majd a következőnek csinálok egy F caravant :P

Amúgy ez hány lóerőnek számít? :D 0,02 ? ;)

Eladó 93' 1.6 3 ajtós fehér F Astra. Németből behozott, papírokkal! Tel.: 0670/276-9100

bazz... Lalee... mikor megláttam az "eladó F" topic végén a Te nevedet azthittem már a Gizit tetted föl... Még az egyhat-on is átfutottam úgy hogy észre se vettem. Csak a 3-ajtóból jöttem rá hogy ez nemaz :) hozod itt rám a szívrohamot teeee... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem így sikerült kizárni magam egyszer. Csak a csomagtartót nyitottam ki, a központizár rajta maradt. Csomagokat beraktam, kínlódtam vele kicsit, mert sehogy sem fért el rendesen. Közben (mint utóbb kiderült) leraktam a kulcsot és rázártam az ajtót. ;) Nem kellett volna.

De amikor lemerült az akksim a generátor miatt, akkor is hozzáfértem a csomagtartóban lévő szerszámokhoz.

Megesküdni nem mernék, hogy az enyém gyári, viszont egyetértek Brekekével, én sem hiszem, hogy feszítővas kéne a csomagtartóhoz, ha meghibásodik a központizár. :)

Erről jut eszembe, a múltkor írtam, hogy a vezetőoldali ajtón visszanyit mielött kihúznám a kulcsot. Egyszer csak "meggyógyult". :P :D Végre nemcsak elromlik valami. ;)

Tuti hogy gyári, mondtam már. ;)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok x20xev motor vezérműjeladója nincs valakinek vagy hogy mennyibe kerülhet

választ köszönöm

Érdemes lenne a Csergőéket megkérdezned. Bárdiban láttam 15500ért, ha jól emlékszem.

Tavaly Ebayről rendelve azt hiszem 8-9000Ft volt (posta nélkül).

Link to comment
Megosztás:

Kis manókat az ajtóba, akik füttyentésre nyitják az ablakot. ;) ;) :P

Kinaiak? Egy ninc sok ojcó! ;)

Csak 4-et. :)

Na és olyat hányat tudsz amelyikben hagytál Opel alkatrészt? :lol:

És hol...? ;)

Barátom itt van és mondta hogy nézzünk körül valami Opel cuccok után.

Pölö Gyarmaton is van 2 . Elindulsz Győrből a 83-ason, beérsz a faluba, a közepén is van egy , itt egy tök normális öregúr van, meg a falu végén is van, itt még nem voltam.

Elsétáltam a szerelő felé, nincs ott a kocsi, vagy most van műszakin, vagy a 20éves hűha lánya furikázik vele. :D

Link to comment
Megosztás:

Felhívtam a szerelőt, azt mondta, hogy már szétszedtem a fékeket, és nem talált semmi hibát. Ezért kár volt szétszedni megmondtam volna én is. De már van elképzelése, kérdem aztán mi? Hááát, összecseréli a két oldalon a betéteket, és akkor talán jó lesz. ;) Talán...ha nem akkor biztos van még pár trükkje. :D Na hát 3 nap alatt itt tartunk. Vajon miért nem fordultam én eddíg soha szerelőhöz? :) Most meg azt hittem a szerelő azért szerelő, mert megnézi a kocsit, és tudja mi a baja. Erre kiderül, csak abban jobb nálam, hogy több az ideje. ;)

Link to comment
Megosztás:

Felhívtam a szerelőt, azt mondta, hogy már szétszedtem a fékeket, és nem talált semmi hibát. Ezért kár volt szétszedni megmondtam volna én is. De már van elképzelése, kérdem aztán mi? Hááát, összecseréli a két oldalon a betéteket, és akkor talán jó lesz. ;) Talán...ha nem akkor biztos van még pár trükkje. :D Na hát 3 nap alatt itt tartunk. Vajon miért nem fordultam én eddíg soha szerelőhöz? :) Most meg azt hittem a szerelő azért szerelő, mert megnézi a kocsit, és tudja mi a baja. Erre kiderül, csak abban jobb nálam, hogy több az ideje. :P

én is igy éreztem amikor nekiállt az ember belőni a lámpákat, és elkezte csavargatni az indextartó csavart ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.