Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Lassan már tényleg nem volt hülyeség, hogy megvette. :)

Nem idegesítem vele magam, mert egyrészt sok nálam okosabb ember mondta, hogy féltengely gond, tehát nem csak én vagyok a hülye, meg igaz, hogy kidobott 5 ezer forint, de mennyi mindent megcsináltam már a kocsit, egyszer én is hibázhatok. Aztán meg ha elvittem volna szervízbe ki tudja milyen hibalistám, meg számlám lett volna egy egyszerű párszáz forintos gumibakból. Odamész, kopog a jobb eleje, lehet kicserélték volna a fél futóművet, vagy csak papiron. ;) Aztán meg ki tudja, egyszer tényleg elromlik, és akkor laza mozdulattal leveszem a polcról. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem idegesítem vele magam, mert egyrészt sok nálam okosabb ember mondta, hogy féltengely gond, tehát nem csak én vagyok a hülye, meg igaz, hogy kidobott 5 ezer forint, de mennyi mindent megcsináltam már a kocsit, egyszer én is hibázhatok. Aztán meg ha elvittem volna szervízbe ki tudja milyen hibalistám, meg számlám lett volna egy egyszerű párszáz forintos gumibakból. Odamész, kopog a jobb eleje, lehet kicserélték volna a fél futóművet, vagy csak papiron. ;) Aztán meg ki tudja, egyszer tényleg elromlik, és akkor laza mozdulattal leveszem a polcról. :D

Én is ezért tartom meg a CAR300-at, bár nem arról híresek, hogy elromlanak. :) De amúgy meg az a lényeg, hogy van tartalékod. ;) Mondjuk autószerelőmmel csináljuk meg együtt a dolgokat, mert én úgyse értek hozzá Ő igen, de segíteni segítek. Bár a műszakira felkészítést egyedül végeztem, az Ő udvarán, mert ott legalább van szerszám.

Link to comment
Megosztás:

Én is ezért tartom meg a CAR300-at, bár nem arról híresek, hogy elromlanak. :P De amúgy meg az a lényeg, hogy van tartalékod. ;) Mondjuk autószerelőmmel csináljuk meg együtt a dolgokat, mert én úgyse értek hozzá Ő igen, de segíteni segítek. Bár a műszakira felkészítést egyedül végeztem, az Ő udvarán, mert ott legalább van szerszám.

Hát eddíg rajtam kívül csak a Karcsi nyúlt hozzá. Na jó, ez nem igaz, mert eddíg 3 szervíz próbálta beállítani a fényszoró magasságot, de eddíg még senkinek sem sikerült. ;) Az első, letekerte, a második fel, most a vizsgabázison meg felemásan letekertek, közben kiszedték a bal indexem. :) ;) Ritka jószág lehet ez az F astra, hogy senki nem ért hozzá. ;)

331989.jpg

Szakemberek. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát eddíg rajtam kívül csak a Karcsi nyúlt hozzá. Na jó, ez nem igaz, mert eddíg 3 szervíz próbálta beállítani a fényszoró magasságot, de eddíg még senkinek sem sikerült. ;) Az első, letekerte, a második fel, most a vizsgabázison meg felemásan letekertek, közben kiszedték a bal indexem. :) ;) Ritka jószág lehet ez az F astra, hogy senki nem ért hozzá. ;)

http://kep.psharing.com/331989.jpg

Szakemberek. :D

Én is kinlódtam a lámpa beálitásal...Autovillamosági szerviz ipse beálitja kicsi kocsi elétol azt ######a 3 km-az autoval és ugyan igy ki esett az indexem csak a madzagok fogták... :P

Jó akkor hozzáértő... Suzuki szervizben beálitották ugyszint 2000ft. és semmit sem változtattak rajta...

Jó akkor majd most ;) Ki a váodból elhagyyott kis utszakasz fák meg bokrok utszélen teker teker... kész azóta simán jó...

ill. 20 fok meleg *** könyü kasztni téli gumi.... hmmmm nincs is annál szebb mint mikor ugy indoulsz hogy a gumi füst átcsap a mocitetőn...

Link to comment
Megosztás:

Ne idegesíts mert így is hót para vagyok... az lesz a vége hogy lemegyek, leszedem, és felhozom őket ;) :)

Ja, aztán odarakod az ágy lábaihoz és a szekrénybe bújva lesekedsz, ki mer hozzányúlni- aki csak a közelébe is megy, előugrasz, ráveted magad 'oszt jól elvered... :D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Nem is keresek tovább kupakokat :) ;)

:D ;) ;)

Én is ezért tartom meg a CAR300-at, bár nem arról híresek, hogy elromlanak. ;)

De képesek rá :lol: én csak azért cseréltem le mert a potmétere haldoklott és még csak kapni se lehet(ett) hozzá.. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.