Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Klíma ;)

Day megelőzött...am ma pont próbálgattam a klímát, meg se mukkant.. :P

Télen havi egyszer megjárattad 15 percre? :D Enyém ebbe halt bele, hogy nem volt. ;) Előző tulajt úgy szeretem. :)

Pedig milyen jó nekünk. Egyesek szerint retarder, de szerintünk meg kényelem. Nem alázunk előzéseknél, de nem izzadunk és lobog a hajunk. ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Télen havi egyszer megjárattad 15 percre? :D Enyém ebbe halt bele, hogy nem volt. ;) Előző tulajt úgy szeretem. :)

Pedig milyen jó nekünk. Egyesek szerint retarder, de szerintünk meg kényelem. Nem alázunk előzéseknél, de nem izzadunk és lobog a hajunk. ;) :P ;)

És ha semmi gond nincs a kocsin, akkor van egy tartalék hibaforrás. :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Télen havi egyszer megjárattad 15 percre? :D Enyém ebbe halt bele, hogy nem volt. ;) Előző tulajt úgy szeretem. :)

Pedig milyen jó nekünk. Egyesek szerint retarder, de szerintünk meg kényelem. Nem alázunk előzéseknél, de nem izzadunk és lobog a hajunk. ;) :P ;)

gyönyörű volt daykiller ;) :lol: :lol: retarder, nem alázunk :D

Link to comment
Megosztás:

Télen havi egyszer megjárattad 15 percre? ;) Enyém ebbe halt bele, hogy nem volt. ;) Előző tulajt úgy szeretem. :)

Pedig milyen jó nekünk. Egyesek szerint retarder, de szerintünk meg kényelem. Nem alázunk előzéseknél, de nem izzadunk és lobog a hajunk. :P ;) :lol:

Mert van mi lobogjon ;) Szia Karcsi :lol: ;)

-3fok alatt be se kapcsol elvileg :D Remélem csak az utólagos kapcsoló halt el, mert tényleg olyan mint előtte volt. Megnéztem a szelepeket, bubizott mind2, ugyh csere. :D

Link to comment
Megosztás:

Mert van mi lobogjon :P Szia Karcsi ;) :lol:

-3fok alatt be se kapcsol elvileg ;) Remélem csak az utólagos kapcsoló halt el, mert tényleg olyan mint előtte volt. Megnéztem a szelepeket, bubizott mind2, ugyh csere. :)

Az remek. Tudom, hogy nem kapcsol be, de voltak melegebb napok is. :D Hja télleg, neked van egy külön kapcsolód is. ;) Lehet nincs elég nyomás már, szelepcseréhez meg le kell engedni mindet sajnos. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az remek. Tudom, hogy nem kapcsol be, de voltak melegebb napok is. :D Hja télleg, neked van egy külön kapcsolód is. ;) Lehet nincs elég nyomás már, szelepcseréhez meg le kell engedni mindet sajnos. ;)

Az nem érdekes, mert ahol töltötték, ott le tudja fejteni a gép. Csak ugye jussak el odáig, hogy nekiálljak. :)

Link to comment
Megosztás:

Az nem érdekes, mert ahol töltötték, ott le tudja fejteni a gép. Csak ugye jussak el odáig, hogy nekiálljak. :)

Hja, felénk is ilyen a cucc. Nyomáspróbáz, megkér, hogy indítsd be az autót és a klímát, ellenőriz, hatásfokot számol satöbbi. ;) Csak sajnos kisebb szivárgást nem vett észre. A reklamálásomnál észlelte a gép, hogy szivárog a rendszer, mert akkor 1bar nyomás esett 1 perc alatt. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Ma jöttem rá hogy miből ismerni fel hogy jön a nyár. Ma volt az első alkalom idén hogy egy hosszan kivillanó női láb jobban húzta a tekintetemet mint a másik sávban elhúzó Impreza :D :) Húúúdejólnézettkiazacsaj és mégcsak nem is fizetős volt, a 11. kerületben akart átmenni az úton.

Link to comment
Megosztás:

Most se 90-el mentél ;)

Félre értettél. Akkor csak el köszöntem

klííma....jó is lenne ha lenne ez csak álom marad ;) :P :)

Sokan használunk 80/2 es légkondit., Az is tök jól működik.

Ma jöttem rá hogy miből ismerni fel hogy jön a nyár. Ma volt az első alkalom idén hogy egy hosszan kivillanó női láb jobban húzta a tekintetemet mint a másik sávban elhúzó Impreza ;) :D Húúúdejólnézettkiazacsaj és mégcsak nem is fizetős volt, a 11. kerületben akart átmenni az úton.

lol

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.