Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Attól még lehet jó, nekem az alapjáratin volt rajta a GM...aztán Made in Mexico

Alaposabban megnézve a szondát, picike NTK felirat van rajta, szóval nem szöggyári, bár akkor nem értem a kék-fehér GM dobozt. Mindegy, ahogy olvastam Gergolabs-nak van ilyen szondája, ha itt jár leírhatná mik a tapasztalatai.

Link to comment
Megosztás:

Változott a törvény, az eddigi euro 2 januártól euro 4 és ez csak forgalmi cserével megy, mert különben piros plakett lesz a rendszámon és azt a junio nem szereti.

Ez miért is? :)

Nem mehetek a piros matricával nyugatra? Nyáron lesz műszakis a vas, a forgalmi meg úgyis csere, mert betelt :D

Link to comment
Megosztás:

Ez miért is? :)

Nem mehetek a piros matricával nyugatra? Nyáron lesz műszakis a vas, a forgalmi meg úgyis csere, mert betelt :D

Csak lassan, hangsúlyozom, Lassan nálunk is övezetek lesznek a plakett alapján a nagyobb városokban mint nyugaton, én nem szeretek pl a madaras tecskonál parkolni ha rokonokhoz megyek pöstre. Bár ez évek kérdése.

Link to comment
Megosztás:

Változott a törvény, az eddigi euro 2 januártól euro 4 és ez csak forgalmi cserével megy, mert különben piros plakett lesz a rendszámon és azt a junio nem szereti.

Az nem Euro4, hanem 4-es környezetvédelmi besorolás. Nem ugyanaz. Euro4-esek a Z-s motorkódú autók.

Ez miért is? :)

Nem mehetek a piros matricával nyugatra? Nyáron lesz műszakis a vas, a forgalmi meg úgyis csere, mert betelt :D

Az a baj, hogy ha jól értelmeztem a törvényt, a '96 utáni X-es motoroknál működik csak ez a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Alaposabban megnézve a szondát, picike NTK felirat van rajta, szóval nem szöggyári, bár akkor nem értem a kék-fehér GM dobozt. Mindegy, ahogy olvastam Gergolabs-nak van ilyen szondája, ha itt jár leírhatná mik a tapasztalatai.

Nekem is ilyen van tavaly májusba raktam bele azóta hibamentes! (Én 6950ft vettem :) )

Link to comment
Megosztás:

Az nem Euro4, hanem 4-es környezetvédelmi besorolás. Nem ugyanaz. Euro4-esek a Z-s motorkódú autók.

Az a baj, hogy ha jól értelmeztem a törvényt, a '96 utáni X-es motoroknál működik csak ez a dolog.

Ja, ezt az Euro 4-est már én is kiszúrtam, csak már későn... :)

Minap olvastam itt (asszem), hogy az SE-s motorkódú gépek megkapják a 4-es besorolást. Ha ez így van, akkor mindegy hogy '94-es a gépem- ha meg nem, hát nem :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.