Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nincs valami gixer a géppel? ;) Nekem újabban még 2-ben is elég szépen tud fütyölgetni :) múltkor meg is jegyezték a debreceni cartársak :P igaz akkor a fogyi is 6.14-re jött ki.. :D

Nincs semmi. ;)

Meg tudom pörgetni ha kell, de mégsem egy GSI ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor biztos sok hal volt a csomagtartóba és elemelte az elejét :lol:

Jah :D még ha úgy lett volna :) de nem járok se a teckóba, se a kórába halat fogni :D max anyósomnak :P ma viszont sikerült megint jól felbosszantanom :lol: az asszony elárulta neki a tegnapi fogásomat, egyből a plafonon volt, hogy miért nem neki vittem ;) "Mennyit adott bele az engedélybe? Legalább egy kis etetőanyagot meg csontit vehetne hébehóba.." ;) erre azt mondja: "majd apósod ás neked gilisztát", "na és azt hogyan fűzöm fel egy 10-es horogra, hogy rajta is maradjon??" ;) feeder-cuccolok.. ;)

Kíííísz.. www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Link to comment
Megosztás:

Jah :D még ha úgy lett volna :) de nem járok se a teckóba, se a kórába halat fogni :D max anyósomnak ;) ma viszont sikerült megint jól felbosszantanom :lol: az asszony elárulta neki a tegnapi fogásomat, egyből a plafonon volt, hogy miért nem neki vittem ;) "Mennyit adott bele az engedélybe? Legalább egy kis etetőanyagot meg csontit vehetne hébehóba.." ;) erre azt mondja: "majd apósod ás neked gilisztát", "na és azt hogyan fűzöm fel egy 10-es horogra, hogy rajta is maradjon??""

Kíííísz.. www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Kötsz rá csomót, vagy megmondod neki, hogy maradjon rajta. Minden horgász ilyen ügyefogyott? :P ;)

Anúgy tegyél be egy doboz csontit a mama hűtőjébe a parízer, meg a holnapi rántotthusi mellé, aztán mond neki, hogy a hétvégi pontyfogáshoz kell. Az öcsém volt ngy horgász aztán mindíg el kell dugni a hűtőbe a krumpik alá a csontikat, mert anyu kibacta őket. Elmentünk nyaralni, hűtőt kipakoltuk, kihúztuk, krumpi maradhat. Volt ám meglepetés amikor hazajöttünk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy a műanyag átveszi a mély rezgését, és vmi undorító zajt csinál. Pedig látványosan semmi nem mozog.

jah..nekem is ez van, kalaptartóban van hangszóró valamivel le kellene rögzíteni vagy szorítani a kalaptartót az talán jó lenne de meggondolom a fülhallgatót is :) :D

Link to comment
Megosztás:

Kötsz rá csomót, vagy megmondod neki, hogy maradjon rajta. Minden horgász ilyen ügyefogyott? :D ;)

Amúgy tegyél be egy doboz csontit a mama hűtőjébe a parízer, meg a holnapi rántotthusi mellé, aztán mond neki, hogy a hétvégi pontyfogáshoz kell.

Van fogalmad arról mekkora is az a horog? ;) Nem ujjnyi vastag gircsókhoz találták ki ;) arról nem is beszélve, hogy csak a potykák miatt durvítottam a pecán, attól kissebbeket szoktam kötni.. :P

Na ha azt betenném akkor vagy be vagy ki nem tenném a lábam többet a portájukra/ról.. :)

Link to comment
Megosztás:

De én azt nem értem, neked mi rezeg ott?

Konkrétat nem tok mondani, de olyan hangja van mintha mintha két fém érne össze. Magas hangot lehet hallani.

Ha a hangszóró nincs felcsavarva akkor meg nincs rezgés. Vagyis vagy az azt az elemet tartó anya, vagy menetes alátét, vagy vmi rezeg, vagy nem tom.

De az biztos h idegesítően hülye hang jön hátulról.

jav.: igazából az lenne a legjobb ha vki meghallgatná rajtam kívül is, aki jobban ismeri az autó azon felét :)

Link to comment
Megosztás:

IYP-5.. Van még egy IYP, de az fehér Caravan. :D Ez meg kék. :)

Ment előttem egy Kék Caraván az Agip kutnál értem mögé lekanyarodtunk a főtér fele azt a skála mögött ment fel az emeletes házakhoz azt hittem te vagy az még nyomtam is egy gázröcsöt ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt nem biztos hallja! Mellé kell menni és be f*uckolni :D arra tuti odafigyel ;)

Néha még az sem kell. Amikor az M0-ról lekanyarodott elém egy szép kocka stiftGTI és mögém egy fehér A corsa, akkor minden jelzés nélkül fogadni mertem volna hogy Stefan van mögöttem. Azt télleg ő volt ;) (meg mondjuk megismert mert rá volt írva a hátsó szélvédőre a nevem :) )

Link to comment
Megosztás:

Azt nem biztos hallja! Mellé kell menni és be f*uckolni :) arra tuti odafigyel :D

Dehogy is. Kossuthrádióra nem hajazok. ;) Amióta híján vagyok a zenelejátszóknak, azóta csak ritkán szól (üvölt mintállat) a kocsimból zene. Általában hosszú útra rakok össze valamit, hogy zörögjön valami, mondjuk nem épp úgy, ahogy a Te kocsid ominózus helyén. ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Ment előttem egy Kék Caraván az Agip kutnál értem mögé lekanyarodtunk a főtér fele azt a skála mögött ment fel az emeletes házakhoz azt hittem te vagy az még nyomtam is egy gázröcsöt :)

Elég felismerhető az autóm, hogy én vagyok az. Az egyetlen a városban, amelyiken www.opelclub.hu felirat van elől, hátul. ;) ;) :P Ja és a rendszámkeretek is opelclubosak. ;) ;) Ha látod mozogni, dudáld le, de lehet nem én vezetem, haverom hétvégente el szokta kérni. :D

Link to comment
Megosztás:

Elég felismerhető az autóm, hogy én vagyok az. Az egyetlen a városban, amelyiken www.opelclub.hu felirat van elől, hátul. ;) ;) :P Ja és a rendszámkeretek is opelclubosak. ;) ;) Ha látod mozogni, dudáld le, de lehet nem én vezetem, haverom hétvégente el szokta kérni. :)

Jó tudni. Nehogy valaki a lámpánál kiszedje mert azt hiszi lopja az autódat :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.