Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mondjuk Dita? :) És egy pár barátnője :P

Jóóó.. :lol: nyes.gif

Jaja hiányolom én is, mikor meg megjön beszól nekem, én vissza aztán öri hari ;)

és a G astra felniről valaki valamit??

Kell neked vele kötekedni ;)

Talán itt.. :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem se :P de akkor se szeressem :)

Ez ismerős :P debreceni srác volt :lol: a hülye papír nélküli gyógyszereket szállított csak valaki konkurencia leadta a drótot szándékosan :D

Amcsiknál hely? :P Az van bőven az utakon ;) ott egy sáv annyi mint nálunk 2.. :D ;)

Egyébként nem sok jó véleményem van az Octaviáról, még az RS megy is mint a bolond óra meg ott ahol kell de az 1.6 az egy nagy túró, attól még az Astra is jobb volt :cry: volt szerencsém kipróbálni BP-n a tanpályán, terítettem vele a bójákat ;) aztán csüccs át a jó öreg Gsi elfogóba és 1 karón kívül mind a helyén maradt, az is csak a hátszéltől borult el.. :D :D

Most függetlenül attól, hogy vannak azok a műsorok amelyek azt súlykolják - az elfogós videókkal - : nehogy menekülj a rendőautó elől, vajh mekkora százalékban tudnak lelépni előlük ;)

Link to comment
Megosztás:

Most függetlenül attól, hogy vannak azok a műsorok amelyek azt súlykolják - az elfogós videókkal - : nehogy menekülj a rendőautó elől, vajh mekkora százalékban tudnak lelépni előlük :lol:

Tökmindegy, ha megvan a rendszámod nekik, akkor hiába menekülsz el, egyszer majd becsöngetnek. :)

Link to comment
Megosztás:

Most függetlenül attól, hogy vannak azok a műsorok amelyek azt súlykolják - az elfogós videókkal - : nehogy menekülj a rendőautó elől, vajh mekkora százalékban tudnak lelépni előlük :P

1% jelen :P

Őt én is hiányolom. :lol: :)

Nem értesz a nőkhöz. ;) ;)

hát ezt már tapasztaltam...

Link to comment
Megosztás:

Most függetlenül attól, hogy vannak azok a műsorok amelyek azt súlykolják - az elfogós videókkal - : nehogy menekülj a rendőautó elől, vajh mekkora százalékban tudnak lelépni előlük :P

Dízellel? :) Meg se próbálkozok vele ;) ;)

Tökmindegy, ha megvan a rendszámod nekik, akkor hiába menekülsz el, egyszer majd becsöngetnek. :P

Jó példa erre a bringás amelyiket valamelyik nap linkeltem ;) otthon várták.. :lol: Tények.

Link to comment
Megosztás:

Ki gondolja másként??

Ez nem igaz! "Mindig" az tág fogalom.....Bár én meg nem ismerlek, de sok jót hallottam rólad :lol:

Azért nem írnék ide neveket. ;) Sok jót? Na, most azért fúrja az oldalamat a kíváncsiság... :) De örülök, ha így van. ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért nem írnék ide neveket. ;) Sok jót? Na, most azért fúrja az oldalamat a kíváncsiság... :lol: De örülök, ha így van. ;)

:) engem se hiányol itt pár ember, nem írok én se neveket, mert elfáradnék a végére, de van pár aki igen, és miattuk jövök :P

Link to comment
Megosztás:

:P fontosabb volt, hogy a 100as audival elhúzzunk, és sikerült, hiába csak egy 1.8as volt, valami 80 ló körül.. igaz nem Rs elfogó jött utánunk ;)

Banditák! Asztfaltbetyárok! ;)

Dízellel? :) Meg se próbálkozok vele ;) ;)

Jó példa erre a bringás amelyiket valamelyik nap linkeltem :D otthon várták.. :lol: Tények.

Miért, elvakítod koromfelhővel! :P

Különben is, a nőkkel csak a baj van. :cry:

Tudjuk, de nagyon unalmas lenne az élet nélkületek. :D

Link to comment
Megosztás:

Miért, elvakítod koromfelhővel! :P

Végülis :) ha egy kis gázolajat vezetek a kipuffba.. ;) :lol: a harckocsit is el lehet tüntetni :cry: mondjuk azzal épphogy nem meglépni próbálnék ;) hogy erre eddig nem gondoltam.. :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.