Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Valahogy nem találom viccesnek, ha valaki lebukfencezik a 8méter mély árokba. Elnézésedet kérem :) HA-HA

Én nem erre mondtam a viccet. Te azt irtad, tetőre tette. Én hülyültem, a " barát " kifejezésen. Nem irtál semmi konkrét dolgot, csak annyit hogy nem történt személyi sérülés. Ennek fényében nem érzem magam bunkónak. Ugyanis én is tettem már tetőre autót, tudom milyen az. Szintén személyi sérülés nélkül. Igy én kérek elnézést. :lol: HA-HA

Link to comment
Megosztás:

Én nem erre mondtam a viccet. Te azt irtad, tetőre tette. Én hülyültem, a " barát " kifejezésen. Nem irtál semmi konkrét dolgot, csak annyit hogy nem történt személyi sérülés. Ennek fényében nem érzem magam bunkónak. Ugyanis én is tettem már tetőre autót, tudom milyen az. Szintén személyi sérülés nélkül. Igy én kérek elnézést. :lol: HA-HA

Azt írtam, hogy egy ismerős tetőre tette a gsit. Kérdés volt hogy történt-e szem sérülés. Nem. Erre írtad, hogy megúsztam. Értelme???

Link to comment
Megosztás:

Az 1.6os octavia meg odaver simán az astrának sanci, igaz nem GSI nek... de 160tól még igencsak gyorsult, igaz én a legújabb generációval mentem, és a beltéri minőség pedig hajaj..., de igencsak jól éreztem magam benne.

Napfénytetőre sajna esélyem sincs facelifttel :D

Jah, 1.6 16v, még az 1.4 is :P Szolnoknál a 4-esen úgy elpirított mögülem (órám szerinti) 130-nál 5 személlyel, hogy éppcsak láttam az "1.4 16V" bötűket :P és tuti nem 4-ben nyomta neki mert nem kapcsolt feljebb míg láttam ;) egyébként tegnap volt nálunk egy sofőr cimbi a fél éves Octaviájával, mit ne mondjak az már eléggé "csábító" kivitel :D ;)

Zsótihoz meg elmész és ad neked egy olyan napfényest mint az enyémé :P ott eszi a fene már egy jó ideje.. :lol:

Valahogy nem találom viccesnek, ha valaki lebukfencezik a 8méter mély árokba.

Pedig biztos király lehet :P akárcsak mint 140-nel elszállni egy szántásra meg 130-cal szintén árokba :) :D

Bocs de nekem valahogy poén 1-1 ilyen eksön :P ;) volt már részem néhányban.. :cry: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem egyformán értékeljük a dolgokat, de nekem párszor már szemetszurt az astrákról alkotott képed.

Amúgy ha nem gondolnám korrekt autónak, akkor nem ilyet vettem volna. ;)

Jah, 1.6 16v, még az 1.4 is ;) Szolnoknál a 4-esen úgy elpirított mögülem (órám szerinti) 130-nál 5 személlyel, hogy éppcsak láttam az "1.4 16V" bötűket :lol: és tuti nem 4-ben nyomta neki mert nem kapcsolt feljebb míg láttam

Nincs ebben semmi extra. Egy rövid váltó csodákra képes. :)

Szerk: rövidebb végáttétellel gond nélkül lehetne ezekkel is tartani a tempót. :P

Link to comment
Megosztás:

Azt írtam, hogy egy ismerős tetőre tette a gsit. Kérdés volt hogy történt-e szem sérülés. Nem. Erre írtad, hogy megúsztam. Értelme???

Semmi. Igazad van. De többen is értik. Sajnálom hogy te nem. De ennyi erővel a hozzászólások felének nincs semmi értelme.

Pl. ennek.

Ugyanaz? Osztódott vagy mi?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.