Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sült Edit. :lol: Hát ha még lenne rajtad zsír is. :P ;)

Hát azért akad... ;)

Nincs? Affene. :) Várjál kihúzom a következő feleségek listájából... :cry:

Elvennél? :P Végre valaki! ;) A Fiúk itt csak oda-vissza passzolgatnak, mint valami hibás árut. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek! Ma elgurult a gyógyszer 2160km tojásgáz (x17dtl) után visszaültem a 1985-ös super5-be gyáááá hogy az hogy megy. De szeptemberig kinyírom.

további szép estét

Franciák szeretik a csigát. Tankolj bele azt, és akkor lehet hogy nem kell szeptemberig várni vele :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondom hogy egy nő legyen kövér, csak ne zörögjenek a csontjai, és ne essen be az ágy meg a fal közé mint a távkapcsoló. :D

Elvennél? :) Végre valaki! ;) A Fiúk itt csak oda-vissza passzolgatnak, mint valami hibás árut. :lol: :cry:

Persze rajta voltál a listán közvetlenül a nagylányom tánctanárnője után, és Shakira előtt. ;) Csak azért, ha kibacnak itthonról ne kelljen keresgélni. :D

Nem tudtam hogy lehet jelentkezni. ;) :P

Most már csak utánnam bátyó, későn jövők csak a reklám után! :D :D

Né mit találtam: A Trabant útfekvése kitűnő, gyorsulása kifogástalan, ez azonben ne csábítson minket könnyelmű száguldásra. :P

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondom hogy egy nő legyen kövér, csak ne zörögjenek a csontjai, és ne essen be az ágy meg a fal közé mint a távkapcsoló. ;)

Persze rajta voltál a listán közvetlenül a nagylányom tánctanárnője után, és Shakira előtt. :lol: Csak azért, ha kibacnak itthonról ne kelljen keresgélni. :P

:) Gondolom nagyjából a 925-dik helyen. ;) Pedig hogy örülnék egy ilyen kutya-, leánygyermek-, féltengely- és árokimádó férjjelöltnek! :P ;)

Link to comment
Megosztás:

:) Gondolom nagyjából a 925-dik helyen. ;) Pedig hogy örülnék egy ilyen kutya-, leánygyermek-, féltengely- és árokimádó férjjelöltnek! :cry: ;)

Sose lehet tudni, ha kidobnak megkereslek. ;)

A sedant el kéne zárnod előle. Mindig szétszedné. :P :P

Most muszáj volt? Neked boldogságot okoz, ha rontod az esélyemet?! :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Uram, úgy látom nézeteltérésünket nem lehet békés úton rendezni, kérem jelölje ki a segédeit, a helyszint és a fegyvernemet Ön válsztja meg! :lol:

Nőért még nem harcoltam. ;) De ha gondolod, :P Amugy asszony nem olvas bele a forumba? :) ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én varrtam hozzá, és amikor akkora nyílást hagytam a végén, hogy átférjen a váltógomb akkor nagyon ráncolódott. Ezért a következőnél szűkebben hagytam a végét, és miután átbujtattam a gombot akkor vartam végig. Kicsit meg is látszik, hogy az uccsó pár öltés nem gépi varrás, mert ahogy vissza lett fordítva kicsit látszik a piros fonal a szürke műbörön. Gondolom az egyértelmű, hogy kifordítva kell ráhúzni a gombra, és miután odakábelkötegelőzted a nútba akkor kell ráfordítani a helyére. Először csináltam pirosból, mert a kormányvédő is piros de az asszony nem akart beülni a kocsiba, és a kutya is nyüszített amikor megmutattam neki, úgyhogy lecseréltem szürkére. Tudják is ezek, hogy mi az a kocsi-belső tuning! ;) :cry:

Én nem műbőrt vettem, nekem ugy van, hogy a kötegelő helyett egy kötéllel tudom majd összehúzni, plusz alatta még egy tépőzár is van

A kézifék szoknyáját nekem rögzíti egy csavar is, a műanyag "tálca" alatt. :lol: Én elkínlódtam vele. Leszedtem a régi szoknyákat, de nem volt itthon komolyabb tűzőgépem. Gondoltam az újat visszavarrom, de a tűzés helyén nem volt meg minden lyuk... ;)

Fogtam a behajtómat, 2es fúrószár, és meg van a varráshoz kellő lyuk :P

Sohasem értettem miért kell kabátban autót vezetni, kábé 2 perc után már fújja a langyit, addíg kibírom pulcsiban, nekem kényelmetlen a kabát a kocsiban. Inkább akkor töltődhet fel amikor mocorogsz az ülésben, lehet pont a műszálas bizti övtől. :) A nőknek könnyű védekezni ellene, kicsit hosszabb bokaláncot veszel, leér a földig, és levezeted a töltést magadról. Vagy összecsípteted a fülbevalóval a kasztnit egy kábellel, és leföldeled magad mint a Mézgáéknál a Blöki. Ha egyik sem tetszik, van még ötletem. :P

Próbált már vki hosszú bőrkabátban vezetni? ;):D

Link to comment
Megosztás:

Fogtam a behajtómat, 2es fúrószár, és meg van a varráshoz kellő lyuk :lol:

Próbált már vki hosszú bőrkabátban vezetni? :):D

Jó behajtó az olyan férfidolog, nekem is van, de ha az asszony ki akar fúrni egy múanyagot akkor szöget melegítt gázon.Nem mintha odaadnám neki. ;)

A volt főnököm nagykabátban vezetett +kalapban. Nem is tudott hátranézni rendesen. Meg mindíg 10 centis lyukat kapart a szélvédön, egyszer már feküdt a mociháztetején gyalogos. És akkor még megkérdezte, hát ez meg mit ugrál elém, nem lát?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.