Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A kézifék szoknyáját nekem rögzíti egy csavar is, a műanyag "tálca" alatt. :lol: Én elkínlódtam vele. Leszedtem a régi szoknyákat, de nem volt itthon komolyabb tűzőgépem. Gondoltam az újat visszavarrom, de a tűzés helyén nem volt meg minden lyuk... ;)

Kombináltfogó+tűzhely+varrótű? :)

Link to comment
Megosztás:

Sohasem értettem miért kell kabátban autót vezetni, kábé 2 perc után már fújja a langyit, addíg kibírom pulcsiban, nekem kényelmetlen a kabát a kocsiban. Inkább akkor töltődhet fel amikor mocorogsz az ülésben, lehet pont a műszálas bizti övtől. :lol: A nőknek könnyű védekezni ellene, kicsit hosszabb bokaláncot veszel, leér a földig, és levezeted a töltést magadról. Vagy összecsípteted a fülbevalóval a kasztnit egy kábellel, és leföldeled magad mint a Mézgáéknál a Blöki. Ha egyik sem tetszik, van még ötletem. ;)

hát akinek garázsban áll az autó az ne is vezessen kabátba, de amikor egy -10es éjszaka után reggel elkell indulni én tuti nemfogom levenni, majd csak ha már dől a meleg :)

Link to comment
Megosztás:

Sohasem értettem miért kell kabátban autót vezetni, kábé 2 perc után már fújja a langyit, addíg kibírom pulcsiban, nekem kényelmetlen a kabát a kocsiban. Inkább akkor töltődhet fel amikor mocorogsz az ülésben, lehet pont a műszálas bizti övtől. :lol: A nőknek könnyű védekezni ellene, kicsit hosszabb bokaláncot veszel, leér a földig, és levezeted a töltést magadról. Vagy összecsípteted a fülbevalóval a kasztnit egy kábellel, és leföldeled magad mint a Mézgáéknál a Blöki. Ha egyik sem tetszik, van még ötletem. :)

Én nem vagyok ilyen forróvérű... ;)

Annyira kreatív vagy, 'hogy nem lett belőled valami feltaláló még?! ;)

Link to comment
Megosztás:

hát akinek garázsban áll az autó az ne is vezessen kabátba, de amikor egy -10es éjszaka után reggel elkell indulni én tuti nemfogom levenni, majd csak ha már dől a meleg :lol:

Nincs garázs, csak kocsibeálló, kicsit kocog a fogam az első kilómétereken, de ha feltekerem a rádiót akkor nem hallani. :)

Link to comment
Megosztás:

Én nem vagyok ilyen forróvérű... ;)

Annyira kreatív vagy, 'hogy nem lett belőled valami feltaláló még?! :)

Hát most hogy szóbahoztad olyan önjelölt-ezermester-félének tartom magam, csak itthon nem értékelik. ;) Hiába csinálom meg 50X a kocsit fillérekből, elég egyszer egy feleslegesen vett féltengely, és már sztornóztam is az előző 50-csodatevést. :lol: Ilyenkor aztán kijelentem, ha legközelebb elromlik a kocsi, hívjál szerelőt, tőlem ott fog elrohadni ahol leállt, persze a rosseb megenne, ha nem én csinálhatnám meg.

Link to comment
Megosztás:

Nem...a szoknya felső része kábelkötegelővel van összehúzva, ha felhúzod a szoknyát, meglátod. Azt elvágva simán át lehet húzni a váltógombon.

A szoknyák már csak ilyenek. :lol: Mondjuk itt húzni kell, mert ezt a fajtát nem fújja fel a szél. :)

Link to comment
Megosztás:

Sohasem értettem miért kell kabátban autót vezetni, kábé 2 perc után már fújja a langyit, addíg kibírom pulcsiban, nekem kényelmetlen a kabát a kocsiban. Inkább akkor töltődhet fel amikor mocorogsz az ülésben, lehet pont a műszálas bizti övtől. :lol: A nőknek könnyű védekezni ellene, kicsit hosszabb bokaláncot veszel, leér a földig, és levezeted a töltést magadról. Vagy összecsípteted a fülbevalóval a kasztnit egy kábellel, és leföldeled magad mint a Mézgáéknál a Blöki. Ha egyik sem tetszik, van még ötletem. ;)

Majd megtudod, ha 3-5kmenként ki-be kell szállnod :)

Link to comment
Megosztás:

Azzal a kötegelővel találkoztam, de nem tudtam pontosan mi célt szolgál...

Már leírtam, mire való, de akkor még egyszer: rászorítja a bőrt a váltókarra. Ha elvágot, át lehet bújtatni a bőrt a váltógombon.

Remélem még egyszer nem kell leírnom.

Ezt Te nézted el most, Ádám! ;) Azt írta, "nem tudtam pontosan...", de most már tudja, mert megkérdezte és Te válaszoltál rá. :lol:

Neked még úgyse szóltam be. :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Majd megtudod, ha 3-5kmenként ki-be kell szállnod :lol:

Hát csak azért nem szállok ki a kocsiból 3-5 kilóméterenként, hogy megnézzem mnnyire fázok még kint. :)

hol tudom megérdeklődni h egy skoda oktávia 1,4 tourba (2005ös) mennyi a full vezérmű csere?

*csak kbra, h ha szervizbe megkérdezem mennyi tudjam h sok vagy kevés e

Szerintem nézd meg pölö az Unix-honlapján az alkatrészárat, meg szoktak lenni márkaszervízes honlapokon is olyan irányárak, hogy mittudomén olajcsere, ennyi, meg hasonlók, lehet van vezcsere is írva.

Link to comment
Megosztás:

Nem váltottál másik kabátra? Nekem egész télen ezt csinálja, de csak az egyik télikabátomnál. Gondolom feltöltődök, amikor beszálláskor belesímulok az ülésbe és rendszeresen "kisülök" amikor kiszállás után hozzáérek az ajtóhoz. ;) Hát elég utálatos dolog az biztos.

:P :P

Sült Edit. :lol: Hát ha még lenne rajtad zsír is. :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Sohasem értettem miért kell kabátban autót vezetni, kábé 2 perc után már fújja a langyit, addíg kibírom pulcsiban, nekem kényelmetlen a kabát a kocsiban. Inkább akkor töltődhet fel amikor mocorogsz az ülésben, lehet pont a műszálas bizti övtől. :lol: A nőknek könnyű védekezni ellene, kicsit hosszabb bokaláncot veszel, leér a földig, és levezeted a töltést magadról. Vagy összecsípteted a fülbevalóval a kasztnit egy kábellel, és leföldeled magad mint a Mézgáéknál a Blöki. Ha egyik sem tetszik, van még ötletem. ;)

Próbáltad már dízellel? :P :) Vagy kerületen belül 5 címmel fél napon keresztül ahol 5-8 percenként kinyitod az ajtót-csomagtartót pakolászol, aztán ugyanezt még egy párszázszor? :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát csak azért nem szállok ki a kocsiból 3-5 kilóméterenként, hogy megnézzem mnnyire fázok még kint. :lol:

Szerintem nézd meg pölö az Unix-honlapján az alkatrészárat, meg szoktak lenni márkaszervízes honlapokon is olyan irányárak, hogy mittudomén olajcsere, ennyi, meg hasonlók, lehet van vezcsere is írva.

milyen alkatrészek kellenek?:)

Link to comment
Megosztás:

Próbáltad már dízellel? ;) :lol: Vagy kerületen belül 5 címmel fél napon keresztül ahol 5-8 percenként kinyitod az ajtót-csomagtartót pakolászol, aztán ugyanezt még egy párszázszor? :P :)

Mentünk Egerbe egy kisteherből átalakított 9 személyes kisbusszal -15 fokban rossz termosztáttal. Teljesen mindegy volt hány kabát volt rajtunk. Az első sorban még elviselhető volt a hideg, a középsőben már fáztak, a leghátsóban Pest után már nem is beszéltek. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mentünk Egerbe egy kisteherből átalakított 9 személyes kisbusszal -15 fokban rossz termosztáttal. Teljesen mindegy volt hány kabát volt rajtunk. Az első sorban még elviselhető volt a hideg, a középsőben már fáztak, a leghátsóban Pest után már nem is beszéltek. :lol:

Munkahelyi balesetnek számít odafagyni? ;)

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/03/1...uto_es_mukodik/

kávégépet valaki? :) ;)

Link to comment
Megosztás:

kávégépet valaki? ;) ;)

Szezonban kiárulnék a kávéból annyit, hogy nem főne a fejem az üzemanyagárakon :lol: főleg ha úgy lenne időm autókázni mint tavaly :P a telepvezető cimbim tisztán 36 ropit szedett össze 4.5 hónap alatt.. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.