Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Érzékeny lett a lelked mostanság ;)

Régebben sem volt ez másképp. :lol: Csak néha jól titkolom. :P

Te meg jól eltűntél hétvégére, ha lett volna találkozó se értünk volna el, mi? :) Nyugtass meg, hogy legalább Ádám van annyira nagyrabecsült, hogy tudhatja a telefonszámodat, ha már mi Dáwiddal nem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Régebben sem volt ez másképp. :lol: Csak néha jól titkolom. :P

Te meg jól eltűntél hétvégére, ha lett volna találkozó se értünk volna el, mi? :) Nyugtass meg, hogy legalább Ádám van annyira nagyrabecsült, hogy tudhatja a telefonszámodat, ha már mi Dáwiddal nem. ;)

Hát ja, hirtelen kellett elutazni. Mintha említettem volna, hogy néha előfordul... Elég sokan tudják a számom ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát ja, hirtelen kellett elutazni. Mintha említettem volna, hogy néha előfordul... Elég sokan tudják a számom ;)

Hja, akkor csak én vagyok kegyvesztett? :) Mélyen hálás vagyok, hogy szóbaállsz velem. :P Feladom, elérhetetlen pasi vagy. :lol:

Nincs türelmem a kisfiúkhoz! ;)

Link to comment
Megosztás:

huuuu

ezer éve nem tudtam erre járni...

Akit érdekel fóliázás, 35ért tudok embert...

És 35-ért mit vállal? Mert akkor jöhet betonozni! ;) Bocs. :P

Boldog Zoltán napot kívánok én is a Zoliknak. Neked is, Zotya. :P

És boldog nőnapot a csajoknak. Neked is Edit. ;)

Köszönöm. :)

Hja, akkor csak én vagyok kegyvesztett? ;) Mélyen hálás vagyok, hogy szóbaállsz velem. :D Feladom, elérhetetlen pasi vagy. :lol:

Nincs türelmem a kisfiúkhoz! :cry:

Ez az! Adj neki!!!! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Én már nem vagyok csaj?! ;) Tényleg öregszem. :cry: Köszönöm! :lol:

Á dehogy. Te is csaj vagy. ;)

Hja, akkor csak én vagyok kegyvesztett? ;) Mélyen hálás vagyok, hogy szóbaállsz velem. :D Feladom, elérhetetlen pasi vagy. :)

Nincs türelmem a kisfiúkhoz! :D

Mond meg nekik. :P :P

Én elmultam 40. már egy ideje. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szólíthatlak bácsinak? ;) Ha már a Karcsi nem engedi. :lol:

Én mielőtt életemben először találkoztam Karcsival nem tudtam mi lesz. ;) Gondoltam mégis udvarias vagyok meg mittudomén, magázom, egyebek, aztán fórumon írta, hogy ha így teszek, akkor tökönrúg, úgyhogy nem mertem megkockáztatni a magázást. :)

Link to comment
Megosztás:

Szólíthatlak bácsinak? :P Ha már a Karcsi nem engedi. :lol:

Én mielőtt életemben először találkoztam Karcsival nem tudtam mi lesz. ;) Gondoltam mégis udvarias vagyok meg mittudomén, magázom, egyebek, aztán fórumon írta, hogy ha így teszek, akkor tökönrúg, úgyhogy nem mertem megkockáztatni a magázást. :)

Tökönrugni én is tudok. Tudod ki a bácsi? Az öreg Matula. Az bácsi. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.