Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

amúgy most akkor jó vagy nem? :)

igen

tekintve, hogy a kérdés nem tartalmazott alanyt, így igenis volt értelme... :lol:

csak az utána lévő rész nem ;)

am én most is félreértettelek, én alany alatt azt értettem, hogy a saját kocsija... jó tudom "király vagyok" ;)

Link to comment
Megosztás:

Mondatot nagybetűvel kell kezdeni...J0hnny nem szólt még? :) :lol:

Apropó, megint téged faggatlak. Te bontod/átépited a lámpákat...esetleg tudod, hogy hogyan tudnám kiszedni azt az összekötő toldatot ami a magasságállitó motor tengelyét köti össze a foncsorral?

áh, nekem nem szól ilyenért ;)

ha benne maradt a lámpába, akkor én csavarhúzót belenyomnám és úgy szedném ki.

Link to comment
Megosztás:

pont ezért ha választani kellett volna a 2 közül amit irtál tuti a hátsóajtókat mondod, szal kiestél :)

A lényeg hogy szerintem felmegy. Ha mégsem és csúnya lesz a helye, még mindig eltakarhatod egy GSI-toldattal :lol: ;) Aztán ha az is rossz lesz, akkor el lehet takarni egy Misi féle szárnyacskával ;)

Link to comment
Megosztás:

A lényeg hogy szerintem felmegy. Ha mégsem és csúnya lesz a helye, még mindig eltakarhatod egy GSI-toldattal :lol: ;) Aztán ha az is rossz lesz, akkor el lehet takarni egy Misi féle szárnyacskával ;)

mondom hogy felmegy, vagy azt is törölte?:P :)

nekem a bordó féle van, és nekem sincsen csak fent csavar.

a gsisnek van lentebb is csavar.

Link to comment
Megosztás:

áh, nekem nem szól ilyenért :)

ha benne maradt a lámpába, akkor én csavarhúzót belenyomnám és úgy szedném ki.

Á, úgy nem megy/illetve nem jön ki. Befelé meg nem tudom betolni a foncsoron lévő "izé" miatt amibe "becuppan" a vége, legalábbis nem mertem erőltetni..vagy beletoljam az egészet és majd valahogy kirázom a lámpatestből? Megpróbálok rendelni az autósboltban csak az a baj, hogy ha én nem találom az autósboltok oldalain akkor gyanitom, hogy ők sem fogják tudni mi az és hogyan rendeljék meg nekem...esetleg Opel márkaker.-ben. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Á, úgy nem megy/illetve nem jön ki. Befelé meg nem tudom betolni a foncsoron lévő "izé" miatt amibe "becuppan" a vége, legalábbis nem mertem erőltetni..vagy beletoljam az egészet és majd valahogy kirázom a lámpatestből? Megpróbálok rendelni az autósboltban csak az a baj, hogy ha én nem találom az autósboltok oldalain akkor gyanitom, hogy ők sem fogják tudni mi az és hogyan rendeljék meg nekem...esetleg Opel márkaker.-ben. :)

most neked az a gömbfej hosszabbító maradt benn? vagy az a fehéres műanyag sín amibe belemegy?

a fehéret nem tudom, mert már nincs a fejemben hogyan áll össze.

no meg alvás, 6kor kelés van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Asszem én most iszok valamit. ;) Az ablakom előtt ülök, a fotelban. Nézek kifelé, valami kicsit zöldes fénnyel, qrva nagy lángcsóvát maga után húzva esik lefelé, pár utcányira innen ;) Nem tüzijáték, ez frankón lángolt, vagy 10 méteres lángcsóvával hullott lefelé és kb. 30x akkora volt mint amikor tüzijáték darabok esnek. Előtte pedig nem volt durranás, pukkanás stb. :lol: Ha holnap bemondják hogy Dunakeszi egyik fele kihalt akkor valszeg emiatt az izé miatt volt. :)

(nem, MÉG nem ittam semmit)

Link to comment
Megosztás:

most neked az a gömbfej hosszabbító maradt benn? vagy az a fehéres műanyag sín amibe belemegy?

a fehéret nem tudom, mert már nincs a fejemben hogyan áll össze.

no meg alvás, 6kor kelés van :lol:

Ott én semmilyen sint nem láttam. :) Van ugye a motor meg annak a tengelye. A tengely vége kis gömb alakú ami belemegy ennek a hosszabitó szárnak a végébe ami bent maradt nekem.(és ez gondolom hasonlóan csatlakozik a lámpában a foncsorban elhelyezett "mifenébe" ami nálam konkrétan fekete, műanyag) Ennek a motor felőli része amolyan többkörmös izé. Azoknál fogva próbáltam kihúzni, de csak leszakadtak azok a körmök és nem mertem ezzel sem tovább próbálkozni mert igy még legalább tart annyira, hogy viszi a motor, nem csúszik ki belőle a tengelye illetve a végén lévő gömböcske. Tehát nekem a motor tengelyét meghosszabitó szár maradt bent mert a foncsorból nem birom kihúzni.

Link to comment
Megosztás:

nah találtam is alanyt a közelbe :)

amugy a facelifesek annyiban kölönböznek h más a lámpa íve? szal ha arról még leszedem az első maszkot meg a lámpákat az úgy felmegy a régire?

1991-ben a Kadett E-t leválotta az Astra F. 3 ajtós, 5ajtós, Caravan karosszériával, majd később jött a Sedan és a Cabrio.

1994-ben Az autó megjelenése frissítve lett.

A változások kívül:

• gömbölyű tükrök

• új maszk

• lámpák íve változik

• fehér indexek

• oldal díszcsíkok keskenyebbek

• feliratok újak

• csomagtér ajtón a jel 3D-s lett

• sötétített hátsó lámpák

• más a hátsó lökhárító formája

• rendszámtartó műanyag(eddig csak GSi-n volt)

• gömbölyű (B Vectra style)kilincsek 96-tól

• változott a hátsó szárny hatchbacknél

• GSi-ről lekerültek a GSi kellékek (angliában, svájcban Irmscher GSi-ként ment tovább... Másik story)

A változások belül:

• megszűnt a kék műszerfal

• igyekeztek áttérni a full fekete belsőre

• ajtókárpitok változtak

• új váltógomb

• égve hagyott lámpára figyelmeztető hang változott

• rendelhető dupla légzsák

• rendelhető 4 elektromos ablak 95-től

• rendelhető elektromos napfénytető 96-tól

1996 októberi árlista alapján alapfelszereltség:

START: car300, kesztyűtartó és csomagtér világítás, osztottan dönthető hátsó ülés, immobiliser, pollenszűrő

GL: START+ lufis kormány, állítható magasságú sofőrülés

SPRINT: GL+ színezett üvegek, fordulatszámmérő

FAMILY: SPRINT+ színre fújt lökhárítók, tükrök, utas oldali légzsák, szervó kormány, ködlámpa, központi zár, hátsó fejtámla

ELEGANT: SPRINT+ színre fújt lökhárítók, tükrök, ködlámpa, központi zár, bőrkormány ,csomagtér roló, tetőcsomagtartó sín

SPORTY: színre fújt lökhárítók, tükrök, ködlámpa, ABS, színezett üvegek, elektromos ablak elöl, ködlámpa, fényszóró magasságállítás, Könnyűfém felni, mechanikus napfénytető, check controll, sportülések.

1998-ban bemutatták a G Astra-t, így az F Astra lett az első Astra Classic. 2002-ig maradt gyártásban. A gyártás átkerült Lengyelországba, a minőség romlott, korlátozottak lettek a rendelhető extrák.

By: spzoli

Fellelési hely: GyIK ;)

Amúgy igen, felmegy az új front ha lámpákat, és maszkot is cserélsz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Asszem én most iszok valamit. ;) Az ablakom előtt ülök, a fotelban. Nézek kifelé, valami kicsit zöldes fénnyel, qrva nagy lángcsóvát maga után húzva esik lefelé, pár utcányira innen ;) Nem tüzijáték, ez frankón lángolt, vagy 10 méteres lángcsóvával hullott lefelé és kb. 30x akkora volt mint amikor tüzijáték darabok esnek. Előtte pedig nem volt durranás, pukkanás stb. :lol: Ha holnap bemondják hogy Dunakeszi egyik fele kihalt akkor valszeg emiatt az izé miatt volt. :)

(nem, MÉG nem ittam semmit)

Csukd be az ablakot gyorsan, mert elvisznek az UFO-k. Aztán jól meg......vizsgálnak. :P :P

Link to comment
Megosztás:

Csukd be az ablakot gyorsan, mert elvisznek az UFO-k. Aztán jól meg......vizsgálnak. :lol: :)

Már hajtogattam is alufóliából csákót magamnak, és kiraktam az ablakomra pár nyilat ami öcsém ablakára mutat. ;) Ha akarnak valamit akkor azt a szomszéd ablaknál keressék :P Nehogymá' engem cseszegessenek itt. Hát ki rakja rendbe az autót ha én az űrben sakkozom egy csápos zöldséggel :P ;)

Link to comment
Megosztás:

1991-ben a Kadett E-t leválotta az Astra F. 3 ajtós, 5ajtós, Caravan karosszériával, majd később jött a Sedan és a Cabrio.

1994-ben Az autó megjelenése frissítve lett.

A változások kívül:

• gömbölyű tükrök

• új maszk

• lámpák íve változik

• fehér indexek

...

Amúgy igen, felmegy az új front ha lámpákat, és maszkot is cserélsz :lol:

kösz ezeket már olvastam, a cserélhetőségre vonatkozott a kérdés ;) nekem nem volt egyértelmű h úgy jólesz-e ahogy szeretném :)

Link to comment
Megosztás:

És? Van fúrógép :D :P Vagy csak meg kell kérni Zotyát hogy kapirgáljon egy lyukat a megfelelő helyre :) ;) ;)

kapirgáljon ;) mi ő tyúk? :cry:

fent a négy csavar azt cső?

]

nah találtam is alanyt a közelbe :P

amugy a facelifesek annyiban kölönböznek h más a lámpa íve? szal ha arról még leszedem az első maszkot meg a lámpákat az úgy felmegy a régire?

igen

Ott én semmilyen sint nem láttam. :lol: Van ugye a motor meg annak a tengelye. A tengely vége kis gömb alakú ami belemegy ennek a hosszabitó szárnak a végébe ami bent maradt nekem.(és ez gondolom hasonlóan csatlakozik a lámpában a foncsorban elhelyezett "mifenébe" ami nálam konkrétan fekete, műanyag) Ennek a motor felőli része amolyan többkörmös izé. Azoknál fogva próbáltam kihúzni, de csak leszakadtak azok a körmök és nem mertem ezzel sem tovább próbálkozni mert igy még legalább tart annyira, hogy viszi a motor, nem csúszik ki belőle a tengelye illetve a végén lévő gömböcske. Tehát nekem a motor tengelyét meghosszabitó szár maradt bent mert a foncsorból nem birom kihúzni.

te meg csinálj már egy képet arrol, hogy mit is akarsz kivenni inkáb ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.