Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

attol függ mennyire jó az az állapot, és menyire gyári, meg hogy van e már veterán papírja...

full gyári kb veterán papirt nemtom, forgalomba van mostis. 1x volt törve kicsit de meglett csináltatva. csak ugy kbra? 50e? 1m?

3 éve odamentek a tulajhoz h ittmost 1 milláért megveszik, de sajna nem adta el:)

Link to comment
Megosztás:

full gyári kb veterán papirt nemtom, forgalomba van mostis. 1x volt törve kicsit de meglett csináltatva. csak ugy kbra? 50e? 1m?

3 éve odamentek a tulajhoz h ittmost 1 milláért megveszik, de sajna nem adta el:)

há ha már adtak volna érte 1 millát... akkor valószínűleg többet ér, de érdeklődni kellene vmi veterán szervezetnél...

Link to comment
Megosztás:

Én eddíg csak egyszer találoztam velük, van nálunk egy csatorna ott szedtem csigát az akváriumba. Másszok ki tökig sárosan ott áll egy randőrautó. Jó napot, mit csinál itt? Mondom csigát szedek a patakban! :lol: Igeeee? Akkor láthatnám a papírjait? :lol:

Háb+ www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Link to comment
Megosztás:

Én eddíg csak egyszer találoztam velük, van nálunk egy csatorna ott szedtem csigát az akváriumba. Másszok ki tökig sárosan ott áll egy randőrautó. Jó napot, mit csinál itt? Mondom csigát szedek a patakban! :lol: Igeeee? Akkor láthatnám a papírjait? :(

Neked is van akváriumod? Akkor te sem vagy bu.i. :lol:

71798006.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.