Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ha nincs, csinálok :D majd mindig rávillogok a kopszokra aztán azthiszik tesó vagyok:)

Hmm.

Tegnap este rám villogtak a tesók. Jöttem haza, és egy parkolóból utánam jöttek, mert nem volt ismerős az autó. Hmm. Az egyik rádión ellenőrizte a papirjaimat, a másik meg átnézte a kocsit. Nem kértek semmit, csak megnézték szállítok e valamit. A csomitartóban benn figyelt a kipuff. dobom. :lol:

Mondja is a rendőr, látom akkutöltő, kipuffogó. :D :D Azt nem kérdezte hogy az autóé e? :P Még jó hogy nem lett hangos a dob nélkül. Azt mondja, nyissam fel a motorháztetőt, megnézné az alvázszámot. :D :D :lol:

mondom neki, az a jobb első ülés mellett van. Ő meg hogy a motortérben is kell lennie, valahol a toronynál. :lol: :(

De aztán hagyta a fenébe. Nem nézte meg az ülésnél. Még annyit kérdezett, hogy lomizok e? Hmmm. Mert fenn van a tetőcsomagtartó. mondom csak létrákat cipelek. :P

Aztán jó utat kívántak.

Link to comment
Megosztás:

Hmm.

Tegnap este rám villogtak a tesók. Jöttem haza, és egy parkolóból utánam jöttek, mert nem volt ismerős az autó. Hmm. Az egyik rádión ellenőrizte a papirjaimat, a másik meg átnézte a kocsit. Nem kértek semmit, csak megnézték szállítok e valamit. A csomitartóban benn figyelt a kipuff. dobom. :lol:

Mondja is a rendőr, látom akkutöltő, kipuffogó. :D :D Azt nem kérdezte hogy az autóé e? :D Még jó hogy nem lett hangos a dob nélkül. Azt mondja, nyissam fel a motorháztetőt, megnézné az alvázszámot. :D :D :lol:

mondom neki, az a jobb első ülés mellett van. Ő meg hogy a motortérben is kell lennie, valahol a toronynál. :lol: :(

De aztán hagyta a fenébe. Nem nézte meg az ülésnél. Még annyit kérdezett, hogy lomizok e? Hmmm. Mert fenn van a tetőcsomagtartó. mondom csak létrákat cipelek. :P

Aztán jó utat kívántak.

nekem mutkor még a pótkerék alá is benéztek, de más semmi:)

Link to comment
Megosztás:

Hmm.

Tegnap este rám villogtak a tesók. Jöttem haza, és egy parkolóból utánam jöttek, mert nem volt ismerős az autó. Hmm. Az egyik rádión ellenőrizte a papirjaimat, a másik meg átnézte a kocsit. Nem kértek semmit, csak megnézték szállítok e valamit. A csomitartóban benn figyelt a kipuff. dobom. :lol:

Mondja is a rendőr, látom akkutöltő, kipuffogó. :D :D Azt nem kérdezte hogy az autóé e? :P Még jó hogy nem lett hangos a dob nélkül. Azt mondja, nyissam fel a motorháztetőt, megnézné az alvázszámot. :D :lol: :D

mondom neki, az a jobb első ülés mellett van. Ő meg hogy a motortérben is kell lennie, valahol a toronynál. :lol: :(

De aztán hagyta a fenébe. Nem nézte meg az ülésnél. Még annyit kérdezett, hogy lomizok e? Hmmm. Mert fenn van a tetőcsomagtartó. mondom csak létrákat cipelek. :lol:

Aztán jó utat kívántak.

Ja sokszor nem egyszerű velük, nekem egyszer bicajon akarták megnézni az alvázszámot, sokat loptak akkoriban felénk, és "fokozott kerékpáros ellenőrzést" tartottak két hétvégén, hát mit ne mondjak visszaesett a kerékpár lopásos bűncselekmények száma. Mari néni kempingel.: Igazolja magát! Öné a kerékpár? Mit visz a kosárban? :P Na szóval az én vázszámom a hátsó villán volt, tudom, mert láttam amikor átfestettem, ők meg a középső agy alatt keresték. Állítsa fejre! Mondom nem ott van! De ott van meg akarom nézni! Fejreáll, nincs ott....Kiköszörülte? Persze meg fel is töltöttem síkba ... Ne szórakozzon, hol a vázszám? Mondom a hátsó villán. Oda ütötte bele? Nem én, a gyár. Tanakodtak, na húzzon el! Mondom inkább tekerem, ha nem baj. :D

Link to comment
Megosztás:

Hmm.

Tegnap este rám villogtak a tesók. Jöttem haza, és egy parkolóból utánam jöttek, mert nem volt ismerős az autó. Hmm. Az egyik rádión ellenőrizte a papirjaimat, a másik meg átnézte a kocsit. Nem kértek semmit, csak megnézték szállítok e valamit. A csomitartóban benn figyelt a kipuff. dobom. :lol:

Mondja is a rendőr, látom akkutöltő, kipuffogó. :D :D Azt nem kérdezte hogy az autóé e? :D Még jó hogy nem lett hangos a dob nélkül. Azt mondja, nyissam fel a motorháztetőt, megnézné az alvázszámot. :D :D :lol:

mondom neki, az a jobb első ülés mellett van. Ő meg hogy a motortérben is kell lennie, valahol a toronynál. :lol: :(

De aztán hagyta a fenébe. Nem nézte meg az ülésnél. Még annyit kérdezett, hogy lomizok e? Hmmm. Mert fenn van a tetőcsomagtartó. mondom csak létrákat cipelek. :P

Aztán jó utat kívántak.

Hát nem tudom, de a csomagtartót biztosan van joguk egy sima ellenőrzésnél felnyittatni?

Link to comment
Megosztás:

Ja sokszor nem egyszerű velük, nekem egyszer bicajon akarták megnézni az alvázszámot, sokat loptak akkoriban felénk, és "fokozott kerékpáros ellenőrzést" tartottak két hétvégén, hát mit ne mondjak visszaesett a kerékpár lopásos bűncselekmények száma. Mari néni kempingel.: Igazolja magát! Öné a kerékpár? Mit visz a kosárban? :lol: Na szóval az én vázszámom a hátsó villán volt, tudom, mert láttam amikor átfestettem, ők meg a középső agy alatt keresték. Állítsa fejre! Mondom nem ott van! De ott van meg akarom nézni! Fejreáll, nincs ott....Kiköszörülte? Persze meg fel is töltöttem síkba ... Ne szórakozzon, hol a vázszám? Mondom a hátsó villán. Oda ütötte bele? Nem én, a gyár. Tanakodtak, na húzzon el! Mondom inkább tekerem, ha nem baj. :lol:

Kemény vagy Csoki. :( :D

Link to comment
Megosztás:

Kellene valami szolid rendőrös dizájn az autóra. :lol:

nekem csak kék két darab ment volna a kocsira előre hátra, de sajna az egyik segítőkész haverom lenyulta mindet, mert azmilyen jó lesz, kérjek másikat :lol:

Hát nem tudom, de a csomagtartót biztosan van joguk egy sima ellenőrzésnél felnyittatni?

hogy ne lenne, ha akarja az egész utasteret átforgathatja.

pl eüdobozt hogy vizsgálja meg? illetve anno az izzókészletet?

ezért cumi, ha pl hurcolászol vmi tv-t vagy vmit akár rokonodtol is...

Link to comment
Megosztás:

Kemény vagy Csoki. :lol: :(

Az is! Velem ne szórakozzon senki! :D :D

nekem csak kék két darab ment volna a kocsira előre hátra, de sajna az egyik segítőkész haverom lenyulta mindet, mert azmilyen jó lesz, kérjek másikat :lol:

hogy ne lenne, ha akarja az egész utasteret átforgathatja.

pl eüdobozt hogy vizsgálja meg? illetve anno az izzókészletet?

ezért cumi, ha pl hurcolászol vmi tv-t vagy vmit akár rokonodtol is...

Úgy tudom csak nyomós indokkal lehet átkutatni a kocsit, és ezt közölni is kell az érintettel. A kocsi a magántulajdonod, házkutatást sem lehet tartani csak úgy. Sőt ha jól tudom az udvarba sem jöhet be a rendőr ha nincs parancs a kezében.

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Úgy tudom csak nyomós indokkal lehet átkutatni a kocsit, és ezt közölni is kell az érintettel. A kocsi a magántulajdonod, házkutatást sem lehet tartani csak úgy. Sőt ha jól tudom az udvarba sem jöhet be a rendőr ha nincs parancs a kezében.

Simán gyanus voltam nekik, mert nem egy forgalmas hely volt, és azt akarták megtudni, nem rámoltam e ki esetleg egy nyaralót. Teljesen korrektek voltak.

Csak ez az alvázszám dolog volt vicces:) Amugy nem nyult be a kocsiba, velem nyittatta ki, és csak benézett. Bármikor megteheti.

Link to comment
Megosztás:

Simán gyanus voltam nekik, mert nem egy forgalmas hely volt, és azt akarták megtudni, nem rámoltam e ki esetleg egy nyaralót. Teljesen korrektek voltak.

Csak ez az alvázszám dolog volt vicces:) Amugy nem nyult be a kocsiba, velem nyittatta ki, és csak benézett. Bármikor megteheti.

Én eddíg csak egyszer találoztam velük, van nálunk egy csatorna ott szedtem csigát az akváriumba. Másszok ki tökig sárosan ott áll egy randőrautó. Jó napot, mit csinál itt? Mondom csigát szedek a patakban! :lol: Igeeee? Akkor láthatnám a papírjait? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Simán gyanus voltam nekik, mert nem egy forgalmas hely volt, és azt akarták megtudni, nem rámoltam e ki esetleg egy nyaralót. Teljesen korrektek voltak.

Csak ez az alvázszám dolog volt vicces:) Amugy nem nyult be a kocsiba, velem nyittatta ki, és csak benézett. Bármikor megteheti.

ettől az jobb, mikor megfogja a skoda mocitetejét elől!!! :lol: és így szol : fiatalember ennek az autónak meleg a motorja, és aztmondja nem versenyeztek.

120L esetében :lol:

akármikor megállíthat, ha nem ő akkor majd te fogod kinyitogatni, de a kocsit átkutathatja, és a nyomós indok: Jóestét kívánok közúti ellenőrzés!!

Link to comment
Megosztás:

ettől az jobb, mikor megfogja a skoda mocitetejét elől!!! :lol: és így szol : fiatalember ennek az autónak meleg a motorja, és aztmondja nem versenyeztek.

120L esetében :D

akármikor megállíthat, ha nem ő akkor majd te fogod kinyitogatni, de a kocsit átkutathatja, és a nyomós indok: Jóestét kívánok közúti ellenőrzés!!

És miután benézett a "mocitető" alá nem mondta.: Hopp, egy illegális átépítés?! :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

Én eddíg csak egyszer találoztam velük, van nálunk egy csatorna ott szedtem csigát az akváriumba. Másszok ki tökig sárosan ott áll egy randőrautó. Jó napot, mit csinál itt? Mondom csigát szedek a patakban! :lol: Igeeee? Akkor láthatnám a papírjait? :(

:lol::) komoly lehetett..

Link to comment
Megosztás:

addigra már beégett, mire fel kellett volna nyitni a mocitetőt, és egy fenyegető megjegyzés után elhúzta a belét :(

Egyszer én is leégettem magam egy oszálytársam előtt. Egyáltalán nem értettem a kocsikhoz, csak azt tudtam, ha nehezen indul a waresz akkor apu a gyertyákat szokta pucolni. A csaj skodával kerreget, nem indult el. Mondom nyisd csak fel az elejét! Felnyitja, megemelem, benézek.: :lol: Aha, úgy látszik itt minden rendben! :lol: Most akkor lássuk a hátulját! :D

Link to comment
Megosztás:

Beírom a vatera keresőbe, hogy CO-aztán kiadta ezt.:Klikk ide! Végülis ezzel is át lehet vinni a műszakin nem? :lol:

Na ne viccelődjünk már kérem :lol: ez egy jófajta köpködő, meggymaggal is csumázok akkorát amire ez képes :D :( :D

Link to comment
Megosztás:

Simán gyanus voltam nekik, mert nem egy forgalmas hely volt, és azt akarták megtudni, nem rámoltam e ki esetleg egy nyaralót. Teljesen korrektek voltak.

Csak ez az alvázszám dolog volt vicces:) Amugy nem nyult be a kocsiba, velem nyittatta ki, és csak benézett. Bármikor megteheti.

Vagy 10 éve hajnalok hajnalán vittem ki a kocsit a garázssorra, kicsit hosszúra sikerült az udvarlás az asszonynál. Csak lépésben mentem, mert iszonyat rossz az út. Aztán megjelent szemből a semmiből egy rendőrautó -no mondom ebből igazoltatás lesz- és keresztbe állt előttem. Kiszálltak, megkérdezték honnan... mondtam asszonytól, hova... a garázsba. Hmm... Akkor még felnyitná a csomagtartót... felnyitottam bevilágítottak, aztán viszontlángos. Nem kértek papírt se, csak egyszerűen gyanús voltam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.