Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

jo cucc a balzsam, megfázásra nekem bevált, melkas beken, és igaz ég kicsit, de kapok levegőt, és az orromat is tisztíccsa olyankor, mert mentolos levegőt szívsz be a melkasodról.

Szííjjjááá bitumengőzt :lol: :lol: az fogja még igazán mf1.gif

Link to comment
Megosztás:

azt mondta a szilárd h már nem lesz rosszidő?

nem korai mé?

ha hó nem is esik, még 6 fok felé nem akart felkúszni a hőmérő itt :lol:

Az idő már nagyjából jó, 7 fok felett. Másrészt most hétvégén van időm elugrani Eszterékhez emiatt, utána a suli lefoglal, és nem biztos hogy bármikor lesz időm ilyesmire.

Link to comment
Megosztás:

Az idő már nagyjából jó, 7 fok felett. Másrészt most hétvégén van időm elugrani Eszterékhez emiatt, utána a suli lefoglal, és nem biztos hogy bármikor lesz időm ilyesmire.

hát te udod, meg ahogy a lehetőségek adják.

nekem is volt olyan, hogy annyira elhúzódott, hogy már darálta a télit a "meleg" aszfalt

Link to comment
Megosztás:

hát te udod, meg ahogy a lehetőségek adják.

nekem is volt olyan, hogy annyira elhúzódott, hogy már darálta a télit a "meleg" aszfalt

Hát most így jött ki. Az előrejelzések szerint vészesen hideg már nem lesz, én amúgyis csak hétvégén használom a kocsit. És jövő hétvégén már Hajtáselemek2 házit kell csinálnom plusz Knorros laborról majd jegyzőkönyvet, utána hétvégén Járműterv házit, stb....szóval ha egy-egy mosásra vagy kis bütykölésre lesz is időm, elugrani kereket cserélni már nem nagyon.

Link to comment
Megosztás:

Hát most így jött ki. Az előrejelzések szerint vészesen hideg már nem lesz, én amúgyis csak hétvégén használom a kocsit. És jövő hétvégén már Hajtáselemek2 házit kell csinálnom plusz Knorros laborról majd jegyzőkönyvet, utána hétvégén Járműterv házit, stb....szóval ha egy-egy mosásra vagy kis bütykölésre lesz is időm, elugrani kereket cserélni már nem nagyon.

Már megint a kajánál tartunk? :lol:

Én az egész telet végnyomtam a nyárival acél felni comboban, bár csak este és hajnalban mentem az utakon inkább, hogy a sok pötsöt elkerüljem, de eddig megúsztam.

Link to comment
Megosztás:

Már megint a kajánál tartunk? :lol:

Én az egész telet végnyomtam a nyárival acél felni comboban, bár csak este és hajnalban mentem az utakon inkább, hogy a sok pötsöt elkerüljem, de eddig megúsztam.

többnyire nem is azzal van a bajunk, hogy mi bénázunk be :lol:

bár itt elég sok a domb, emelkedő, az én nyárimmal érdekes lenne itt közekedni télen, néha a télivel is neki kellett futni, hogy be tudjunk állni az udvarra.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Én annyira vigyázok a kocsira ilyenkor, hogy me délután betettem a hátsó kipuff. dobot a csomagtartóba, nehogy valami baja legyen. :lol: :(

Az első csőcsonk elfáradt egy kicsit, és teljesen elengedte a dobot. Úgy gondoltam jobb helye van a csomagtartóban így. Lehet hogy így hagyom. :lol:

Az a vicc, hogy ugyanolyan halk maradt az autó mint kipuff. dobbal. Semmi ronda hangja nincs, meg nem mondja senki hogy hiányos a rendszer.

Csak alapjáraton, és indulásnál zörög, mert a cső hozzáér a hátsó hídhoz. Vagyis azon fekszik fel. :D

Lehet vennem kell egy féltengelyt. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Én annyira vigyázok a kocsira ilyenkor, hogy me délután betettem a hátsó kipuff. dobot a csomagtartóba, nehogy valami baja legyen. :( :D

Az első csőcsonk elfáradt egy kicsit, és teljesen elengedte a dobot. Úgy gondoltam jobb helye van a csomagtartóban így. Lehet hogy így hagyom. :lol:

Az a vicc, hogy ugyanolyan halk maradt az autó mint kipuff. dobbal. Semmi ronda hangja nincs, meg nem mondja senki hogy hiányos a rendszer.

Csak alapjáraton, és indulásnál zörög, mert a cső hozzáér a hátsó hídhoz. Vagyis azon fekszik fel. :D

Lehet vennem kell egy féltengelyt. :D :D

nekem is igy volt a 1.4esen.

szerintem azért, mert a bele már régen a multé, és így nem tompít már semmit, és így nem tünik fel a hiánya se.

vedd csak le a középsőt :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem is igy volt a 1.4esen.

szerintem azért, mert a bele már régen a multé, és így nem tompít már semmit, és így nem tünik fel a hiánya se.

vedd csak le a középsőt :lol: :lol:

Nekem anno a középső nélkül sem volt olyan veszett hangja. Persze kicsit hangosabb volt, de a katalizátor önmagában olyan sokat folyt és simít a hangján...

Link to comment
Megosztás:

hát te udod, meg ahogy a lehetőségek adják.

nekem is volt olyan, hogy annyira elhúzódott, hogy már darálta a télit a "meleg" aszfalt

Biztos hogy a téli meg nem meleg asztfaltra való, mert este mentem az asszony elé, olyan 10-fok körül volt, kicsit meg is fütyültettem, pedig nem szoktam. Nem az asszonyt, a gumit.

:lol:

Sziasztok.

Én annyira vigyázok a kocsira ilyenkor, hogy me délután betettem a hátsó kipuff. dobot a csomagtartóba, nehogy valami baja legyen. :lol: :(

Az első csőcsonk elfáradt egy kicsit, és teljesen elengedte a dobot. Úgy gondoltam jobb helye van a csomagtartóban így. Lehet hogy így hagyom. :lol:

Az a vicc, hogy ugyanolyan halk maradt az autó mint kipuff. dobbal. Semmi ronda hangja nincs, meg nem mondja senki hogy hiányos a rendszer.

Csak alapjáraton, és indulásnál zörög, mert a cső hozzáér a hátsó hídhoz. Vagyis azon fekszik fel. :D

Lehet vennem kell egy féltengelyt. :D :D

Király, csomagolhatom? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.