Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pont ezen b@sztam fel az agyam nemrég, hogy BC topikban hetente megkérdezik, hogy meg lehet-e csinálni. Amúgyis kinn van az a rohadt piros felirat, aki nem tud olvasni az menjen haza!

Aki ilyen sima gyik-ban leírt kérdéseket tesz fel, kellene, hogy kapjon valami pecsétet a neve mellé vagy mittomén, hogy láma, vagy ilyesmi...

Nyugi, ne húzd fel magad. Vegyél mély levegőt, tartsd kicsit benn, lassan fujd ki. Ismételd el párszor, és meglátod sokkal könnyebb lesz . :lol:

Link to comment
Megosztás:

a gyikba le van írva, hogy ha nem egyezika szám, akkor VDO esetén cserélhető?

egyébként engem is idegesít az olyan user, aki bejön kérdez egyet(100%ig le van írva a gyíkba) és többet nem is látni, csak a következő bajánál...

ha tudod az infót akkor leírod Karcsinak priviben és tádááám....

Vagy emeljem le a polcról a literes agancsos üveget.....és.... :lol:

mikor iszunk? :lol:

Link to comment
Megosztás:

ha tudod az infót akkor leírod Karcsinak priviben és tádááám....

nem akarom nyaggatni, meg nem az én projektem volt...

deeee KARCSIBÁCSI!!! a km órás cucchoz kellene egy kiegészítés, ami pl lehetne ez is:

" ha nem egyezik a km órád száma, és VDO a saját órád, akkor cserélhető, de az útjeladó csatlakozásával lehetnek gondok, mert nem egyforma minden fólia!!"

Ugye ezt nem kell magamra vennem? :lol:

nem te , de vannak olyan userek, akik csak ha gond van akkor tudják hol a fórum, most lehet sértődés lesz, de pl Ati c14se pont ilyen, északi klubból írtam neki nem is egy felhívást, hogy jöjjön talira, szóéjon a fórumon ott is de semmi... meg vannak még páran, de ő itteni, így őt emeltem ki !

Link to comment
Megosztás:

Szerdán szakest, csüt régi osztály buli....valamikor kellene összefutnunk teázni.

bé vagyok táblázva pláne az ilyen szerda csüt este...

nem akarom nyaggatni, meg nem az én projektem volt...

deeee KARCSIBÁCSI!!! a km órás cucchoz kellene egy kiegészítés, ami pl lehetne ez is:

" ha nem egyezik a km órád száma, és VDO a saját órád, akkor cserélhető, de az útjeladó csatlakozásával lehetnek gondok, mert nem egyforma minden fólia!!"

nem, ez így nem helyénvaló. fogalmazd meg, küld el neki idézetként, hogy ezzel szeretnéd kiegészíteni. meg miaz h nem az én projektem??? közös projekt, ha tudsz vmit hozzáadni akkor rajta, am meg nem kell beledum. oszt ennyi. nem bonyolult

Link to comment
Megosztás:

bé vagyok táblázva pláne az ilyen szerda csüt este...

nem, ez így nem helyénvaló. fogalmazd meg, küld el neki idézetként, hogy ezzel szeretnéd kiegészíteni. meg miaz h nem az én projektem??? közös projekt, ha tudsz vmit hozzáadni akkor rajta, am meg nem kell beledum. oszt ennyi. nem bonyolult

akkor inkább írok neki msnen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kurv4ra csípi a "gyíkot"! :( :D :D

F.szé' kened rá :lol: :D

Még kiskoromban nagyfater cuccai között játszottam és találtam egy kis, kerek, érme formájú dobozkát. Nem tudtam mi az, megkérdeztem. Elvették, kinyitották, és megmutatták... Azóta nem is játszok vele :lol: :D :D

Nem volt egyik totalcar cikkben sem erről szó? :P

kééziköööönyv :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fárad a ménes? :lol:

Nem tudom, nincs viszonyítási alapom. :lol:

mi a véleményetek a Vietnámi balzsamról???

Egyszer vettem valami paprikakrémet a derekamra, izgatja a bőrt, vérbőséget okoz, ezáltal a gyulladás helyén javul a vérkeringés stb.stb. bekentem lefeküdtem aludni, aztán éjjel felébredtem, és kimentem pisilni. :( Hülye voltam meg kellett volna kérni az asszonyt, hogy ő kenje be a derekamat. :D

Link to comment
Megosztás:

Most én "butulok" egy kicsit, de tényleg nem vagyok tisztában a dologgal, elnézést... :lol: :lol:

A belső keringetés kapcsolóját csak simán le tudom húzni a konzol megbontása nélkül is és igy izzót is tudok cserélni? Nézegettem a gyikban, de ebben nem vagyok biztos és még soha nem vettem le, de már nem világit és ha ilyen egyszerű akkor megműteném. :(

Link to comment
Megosztás:

Most én "butulok" egy kicsit, de tényleg nem vagyok tisztában a dologgal, elnézést... :lol: :lol:

A belső keringetés kapcsolóját csak simán le tudom húzni a konzol megbontása nélkül is és igy izzót is tudok cserélni? Nézegettem a gyikban, de ebben nem vagyok biztos és még soha nem vettem le, de már nem világit és ha ilyen egyszerű akkor megműteném. :(

Igen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.