Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor jó. Nem tudom honnan vettem, de mintha a médiában lett volna szó arról, hogy 10 év felett évente kell hordani a kocsit műszakira+zöldkártyára. Még minket is rosszul érintett volna, nemhogy a keleti autósokat. Ott már többe kerül a vizsga+előkészületek, mint maga a kocsi.

Így terjednek a pletykák, és a rémhírek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

dieselnél nincs is sok, max a TID nem mutatja majd a sebességet.

de benyásoknál úgyhiszem volt már arról szó, hogy befolyásolhatja a moci működését is :lol: (vagy nem emléxem jól?)

bizony nem :lol:

az ut jeladó hiánya az okoz leállást.

W szám igazábol átételnél, de ha VDO a jelenlegi órád, akkor nem kell foglalkozni azzal se

ami inkább lényeges a hőmérő 100as legyen ne 110es

vagy pedig cserélni kell az egyvezetékes jeladót.

Link to comment
Megosztás:

bizony nem :(

az ut jeladó hiánya az okoz leállást.

W szám igazábol átételnél, de ha VDO a jelenlegi órád, akkor nem kell foglalkozni azzal se

ami inkább lényeges a hőmérő 100as legyen ne 110es

vagy pedig cserélni kell az egyvezetékes jeladót.

bocsi :lol:

tettünk egy C14SE-be (W=1102) C16NZ-ből km órát (W=1111). az egyvezetékes cucc cserélve lett, szépen, és jól mutat minden :D lehet valami baj amiatt, hogy az eredeti 1102, a fordulatmérős meg 1111 ?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

GYÍK-ban ez olvasható:

"Másik műszeregység behelyezése esetén ügyelni kell rá, hogy egyforma legyen a két egységen, a km/h skála nullája alatt található W szám (nem azonos W számú óra behelyezése esetén fals értéket fog mutatni)."

mennyire lehet eltérő az érték ?? (így is van 10 km difi a valós, és a mutatott között)

Link to comment
Megosztás:

de most komolyan, ha minden egyes kérdésnél újra meg újra elkezditek pötyögni a szöveget, akkor mi a ######ért csináltuk az egészet....

Pont ezen b@sztam fel az agyam nemrég, hogy BC topikban hetente megkérdezik, hogy meg lehet-e csinálni. Amúgyis kinn van az a rohadt piros felirat, aki nem tud olvasni az menjen haza!

Aki ilyen sima gyik-ban leírt kérdéseket tesz fel, kellene, hogy kapjon valami pecsétet a neve mellé vagy mittomén, hogy láma, vagy ilyesmi...

Link to comment
Megosztás:

Pont ezen b@sztam fel az agyam nemrég, hogy BC topikban hetente megkérdezik, hogy meg lehet-e csinálni. Amúgyis kinn van az a rohadt piros felirat, aki nem tud olvasni az menjen haza!

Aki ilyen sima gyik-ban leírt kérdéseket tesz fel, kellene, hogy kapjon valami pecsétet a neve mellé vagy mittomén, hogy láma, vagy ilyesmi...

Nem, nem lehet megcsinálni, fizikai lehetetlenség. Csak eddig legalább hatunknak sikerült, amióta megírtam a leírást. :lol: Nem csak te idegeskedsz az ilyenen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.