Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Caravanban nincs? :lol: Mikor először jártam az opel .........ában (szalon@szervíz) volt egy pont ugyanolyan színű mint az enyéme, azóta is bánom, hogy nem csaptam rá gyorsban :lol:

Az a link is egy amolyan modell gyűjtők oldaláról van, az a darab sem új és doboza sincs...de találtam ilyet is...igaz, Cabrio.

Link to comment
Megosztás:

Igen, van:

Astrák

Bár a Caravan még hiányzik :lol:

Amúgy e-bay-en van új is, asszem átvitték Bulgáriába az öntőformákat, nekem is onnan küldték.

nem is csodálkozom, hogy a csodás képfeltöltés csodásan nem működik

használjatok már mást

tvn DAY coldlineja stb stb

mindegyik megbízhatóbb, mint a képfeltöltés.

Link to comment
Megosztás:

nah bejött azóta.

ez mind a sajátod?

szép gyüjtemény.

hozzájuk lehet még jutni?

Köszi, sajátok!

Lesni kell az ebay-t, bár mostanában már csak használtakat hirdetnek.

Van még Tigra, Calibra, Vectra :lol:

Ja, meg belekezdtem ebbe a szoci kocsi sorozatba is, de ez más tészta

Link to comment
Megosztás:

Nem akarlak elszomorítani, de ez nem CO hegesztő! Ilyesmi van nekem is, igaz küszöböt, csomagtartó alját javítottam már vele, de 1,5-nél vékonyabb lemeznél csak pontozgatásra alkalmas. A küszöböt én is felpontoztam vele, aztán havernál CO-val végigvarrtam ahol kellett. Ha mindenképp hasonlót szeretnél ilyen van 2 év garival, de ennyit egyik sem ér. Nem sokkal jobb, mint a sima elektródás ívhegesztő. Én lebeszélnélek róla. Inkább vegyél tényleg CO-t, de az 60-70 ezernél kezdődik + palack + huzal.

Nem szomorítasz el, mert nem CO-hegesztőt kerestem, hanem olyat, ami még elfogadható árban van, és lehet vele kasztnizni-is. Amúgy akit ajánlottak, megnéztam a munkáját, és ő is csak pöttyözte. Gondolom drága a CO, meg a drót. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem szomorítasz el, mert nem CO-hegesztőt kerestem, hanem olyat, ami még elfogadható árban van, és lehet vele kasztnizni-is. Amúgy akit ajánlottak, megnéztam a munkáját, és ő is csak pöttyözte. Gondolom drága a CO, meg a drót. :lol:

Na az a gond, hogy ezzel pont kasznizni nem tudsz majd. Csak gányolni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindenesetre gratulálok a szép kollekcióhoz :D

engem egy olyan érdekelne igazán, amit saját magad kell összerakj, az maga lenne az élvezet :lol: :(

az asszony erre azt mondaná, hogy kicsit se vagy fanatikus :lol: (oszt közbe meg té'lleg :D )

Olyankor eltereled a figyelmét a fabia-val :D :D

Link to comment
Megosztás:

engem egy olyan érdekelne igazán, amit saját magad kell összerakj, az maga lenne az élvezet :lol: :(

az asszony erre azt mondaná, hogy kicsit se vagy fanatikus :lol: (oszt közbe meg té'lleg :D )

Nos, akkor kezdj el egyet faragni! :D :D az a művészet, nem pedig kész elemeket összerakni - bár kétségtelen, hogy ahhoz is kell némi ügyesség és azokat is el lehet cseszni és szépen is el lehet késziteni. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem szomorítasz el, mert nem CO-hegesztőt kerestem, hanem olyat, ami még elfogadható árban van, és lehet vele kasztnizni-is. Amúgy akit ajánlottak, megnéztam a munkáját, és ő is csak pöttyözte. Gondolom drága a CO, meg a drót. :P

Na az a gond, hogy ezzel pont kasznizni nem tudsz majd. Csak gányolni. :D

az a fajta kasztnizás szokott kirepdni, aztán kirohadni egy két év alatt.

ha erős a co gép is, akkor úgy szokták, hogy megpöttyözik óvatosban, és ezeket a pöttyöket közelítik egymáshoz :P

Elég nehéz tologatni úgy a szőnyegen :lol:

:D :D

Mindenesetre gratulálok a szép kollekcióhoz :lol:

engem egy olyan érdekelne igazán, amit saját magad kell összerakj, az maga lenne az élvezet :lol: :(

az asszony erre azt mondaná, hogy kicsit se vagy fanatikus :lol: (oszt közbe meg té'lleg :D )

és még induljon is be? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.