Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Minek gyárit? Átmérőjük csak 10 cm. Vágd ki a kalaptartót és tégy bele 16 cm-eket. :lol:

nem 13mas?

ki hallott már arról a termékről, ami elvileg egy fólia, és a telefon aksira lehet ragasztani, sé ezáltal megnöveli annak teljesítményét életidejét stb??

illetve tud vki jóárasított akksit SGH L 700 ba??

nekem kicsit kezd meghalni benne... tegnap töltöttem, és most 2 egység van, pedig mégbeszélni se beszéltem rajta :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :(

Na persze.....ez sztem annyit ér mint galambszar az autón az emisszió csökkentésében. :D

szerintem is eléggé hihetetlen, de a gigatel oldalán árulják 2ezerért, gondoltam hátha tényleg létezik ilyen fejlett nanokerámiás technológia, megérdeklődöm itt is :D

Link to comment
Megosztás:

szerintem is eléggé hihetetlen, de a gigatel oldalán árulják 2ezerért, gondoltam hátha tényleg létezik ilyen fejlett nanokerámiás technológia, megérdeklődöm itt is :lol:

Komolyan mondom olyan dolgokat próbálnak az emberekkel megetetni, hogy hihetetlen. Még az üléshuzat csomagolására is ráírják, hogy fogyasztást csökkent. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz, asszem én is ezüstösítek. Középre meg veszek porvédőt, addíg meg lefújom a koronás anyát is.

"csak" :lol:

Én meg a jövőhéten majd izzókat cserélek hátul, meg kimosom a lámpabúrát is. Fater jött mögöttem a héten, és asszondta hogy időnként ha kicsit rásüt a nap, akkor nem látszik a féklámpám. :lol: Éjszakai gép nah :( :D

Sokat számítt. Nekem is volt vagy fél centi por bennük, levettem, kimostam őket, csak alaposan szárítsd meg főleg a tömítést mielőtt visszateszed.

nem 13mas?

ki hallott már arról a termékről, ami elvileg egy fólia, és a telefon aksira lehet ragasztani, sé ezáltal megnöveli annak teljesítményét életidejét stb??

illetve tud vki jóárasított akksit SGH L 700 ba??

nekem kicsit kezd meghalni benne... tegnap töltöttem, és most 2 egység van, pedig mégbeszélni se beszéltem rajta :D

Ott keresd közvetlenül a fogyasztáscsökkentő mágnes, és a rátekerős vízkőmentesítő mellett. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nein! 16.5 tettem mint amilyen elől is van. 2db Sony ExPlode....nagyon baba volt. Elől Blauk voltak aztán jött a 600W Blau mélyláda erölködővel....még most is fáj a szívem érte. :lol: Az újban is kemény a cucc de tervezem az erősítést. :(

Gyárinál nincs jobb hangminőség. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

:(

azé ha már belepakolgatnám akocsiba,amiket összegyüjtögttem, szerintem nem pont a kazi adapter lenne a legerősebb része a cuccnak :P :D :D

Jónanna. :D Nekem csak erre tellik mint tuning cucc. Hegesztőgépre gyüjtök. :D :lol:

Kimentem reggel leásni a többi járdalapot, erre valaki éjjel ellopta a sarat. :lol: Vissza már nem vihetem ha egyszer elkértem, el kell dugni valahova. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Jónanna. :( Nekem csak erre tellik mint tuning cucc. Hegesztőgépre gyüjtök. :D :D

Kimentem reggel leásni a többi járdalapot, erre valaki éjjel ellopta a sarat. :lol: Vissza már nem vihetem ha egyszer elkértem, el kell dugni valahova. :lol: :D

mennyit kell gyüjteni egy elfogadható co hoz?

Link to comment
Megosztás:

mennyit kell gyüjteni egy elfogadható co hoz?

Ennyit. De nem tuti, hogy ezt veszem meg, mert ugyanez vadi újan garanciával 51-ropi, és ugye a vaterás elég messze van, hozzáadódik a benzinköltség is, ha találok a közelben boltot, akkor lehet újat veszek. Már alig várom, oda-vissza fogok hegeszteni mindent. :D Csak tapósólemezt nem találtam még on-line sehol. Küszöb, sárvédő van, taposó sehol. :(

már csak a menetes szár lesz rozsdás :lol:

Menetes szár? Hol? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt még azzal lehet fokozni ha az ember ismeretlen úton megy, és halvány fogalma sincs arról hol a következő kanyar.

Ilyenkor jól jönne egy mitfahrer, de legalább egy "Andi". :lol:

Az a szép, hogy mindkettő volt. :lol: Igaz "Andrea" csak az utat tudta, de a navigátor szinte minden kátyút ismert. szerintem már név szerint. :(

Link to comment
Megosztás:

Ennyit. De nem tuti, hogy ezt veszem meg, mert ugyanez vadi újan garanciával 51-ropi, és ugye a vaterás elég messze van, hozzáadódik a benzinköltség is, ha találok a közelben boltot, akkor lehet újat veszek. Már alig várom, oda-vissza fogok hegeszteni mindent. :D Csak tapósólemezt nem találtam még on-line sehol. Küszöb, sárvédő van, taposó sehol. :(

Menetes szár? Hol? :lol:

koronás anyát mire tekered fel? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ennyit. De nem tuti, hogy ezt veszem meg, mert ugyanez vadi újan garanciával 51-ropi, és ugye a vaterás elég messze van, hozzáadódik a benzinköltség is, ha találok a közelben boltot, akkor lehet újat veszek. Már alig várom, oda-vissza fogok hegeszteni mindent. :( Csak tapósólemezt nem találtam még on-line sehol. Küszöb, sárvédő van, taposó sehol. :lol:

Menetes szár? Hol? :lol:

de eza gép is uj!

ennyiért nem rossz, én olyan 60ra számoltam.

menetes szár: féltengely vége :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.