Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Vicces, de eddig nem értettem, hogy lehet összetörni annyira egy autót, hogy ilyet kelljen venni hozzá?! :lol:

hát... ITT a válasz! :lol:

Pont ilyen kormányvédőm van. :(

Ma közelebbi ismeretségbe kerültem a parkolóautómatával, eddíg csak italautómatával volt dolgom, mindí olyan helyen álltam meg ahol ingyenes. Azt se tudtam, hogy lehet választani az időt, csak szórtam bele a pénzt, mint Józsi bácsi a zenegépbe. Fél 10-kor értem ode, délig adott jegyet, és pont 3 percig álltam ott. :D Próbáltam odaadni valakinek a jegyet, de senki nem jött oda, úgyhogy meguntam, és hazajöttem. :D

Link to comment
Megosztás:

Izgalmas utam volt tegnap éjjel. :lol:

Szakadó esőben ködben, tengernyi pocsolyákon kellett átgázolnom. Néhol nagyot dobott az autón. A generátorom nem díjazta, egyszer csak elkezdett halványan villogni a töltéslámpám, ée a fordszámmérő ugrálni kezdett. Volt hogy teljesen kifeküdt. Gondolom állt a víz a generátorban. :lol: Néha nyikorgott is a vizes szíj de aztán reggelre már semmi gond nem volt. Minden normálisan működik.

Link to comment
Megosztás:

Izgalmas utam volt tegnap éjjel. :lol:

Szakadó esőben ködben, tengernyi pocsolyákon kellett átgázolnom. Néhol nagyot dobott az autón. A generátorom nem díjazta, egyszer csak elkezdett halványan villogni a töltéslámpám, ée a fordszámmérő ugrálni kezdett. Volt hogy teljesen kifeküdt. Gondolom állt a víz a generátorban. :lol: Néha nyikorgott is a vizes szíj de aztán reggelre már semmi gond nem volt. Minden normálisan működik.

Neked megvan az a takró a kerékjáratban ami a generátort hivatott védeni? Nekem egy házilag készített volt, de most a féltengely cserekor levettem, és nem raktam vissza. Pocsolyánál hallatszik is a visítás rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Neked megvan az a takró a kerékjáratban ami a generátort hivatott védeni? Nekem egy házilag készített volt, de most a féltengely cserekor levettem, és nem raktam vissza. Pocsolyánál hallatszik is a visítás rendesen.

Megvan. Eddig nem is volt ilyen. De ezeknél a tengereknél csak az segitett volna, ha bezacskózom a generátort. :lol:

Gondolj bele, 80 felett belezúgsu egy olyan pocsolyába a jobb oldalával, hogy kb a féltengelyig ér a víz. Ott nem segít semmilyen takaró műanyag. Komplett motormosás. :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

nekem is van az a lemez, de nagy esőben az is kevés, bár amióta feszítettem egy picit a szíjon nem hallottam egyszer se.

Nem is a nyűszítés volt a gáz, hanem hogy leesett a fordszám mutató nullára , és villogott a töltés éámpa.:lol: Gondolom állt a viz a generátorban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem is a nyűszítés volt a gáz, hanem hogy leesett a fordszám mutató nullára , és villogott a töltés éámpa.:( Gondolom állt a viz a generátorban. :lol:

Sztem egyszerűen csak csúszott a szíj.

Nekem a hidegebb időkben csúszot néha a szíj, és mivel idegesített a csikorgása, húztam rajta. Most olyan lett a kocsi, mintha turbó lenne benne, szépen fütyülnek a generátorcsapágyak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tavaly előtt blitzről hazajövet jó kis esős időt fogtunk, a nyomvájúban állt a víz, na akkor még a légszűrőmből is facsarni lehetett, másnap ki is dobtam azt betettem egy használtat :D még az is jobb volt mint az elázott :lol:

Én meg habbá vágtam magam, a panda lassan felakad a garázsajtó botlójában -olyan nyomot csinált már :D na mondom ideje lesz betonozni mielőtt felakasztom a kartert :lol: kiszedtem 40x40-es járólapoknak a nyomvonalat de mindössze 5 (és egy széle-törött) volt itthon, cimbora meg már a múltkor is ajánlotta, hogy hozhatom ingyé mert van neki egy vagonnal de most meg ő nincs otthon :D :(

Link to comment
Megosztás:

Tavaly előtt blitzről hazajövet jó kis esős időt fogtunk, a nyomvájúban állt a víz, na akkor még a légszűrőmből is facsarni lehetett, másnap ki is dobtam azt betettem egy használtat :D még az is jobb volt mint az elázott :lol:

Én meg habbá vágtam magam, a panda lassan felakad a garázsajtó botlójában -olyan nyomot csinált már :D na mondom ideje lesz betonozni mielőtt felakasztom a kartert :lol: kiszedtem 40x40-es járólapoknak a nyomvonalat de mindössze 5 (és egy széle-törött) volt itthon, cimbora meg már a múltkor is ajánlotta, hogy hozhatom ingyé mert van neki egy vagonnal de most meg ő nincs otthon :D :(

Nekem is ugyanez a gondom, a kocsi orra lassan a földet túrja. Alig tudok kijárni ha lassan megyek elpörög, gyorsan meg nem merek a fa miatt. A saját lustaságom miatt van, kaptam a szomszédtól 20-30 darab gyephézagos lapot, de nyáron minek, most meg csak kínlódok. Van még egy talicska kavicsom, azt odaöntöm, de szerintem halottnak a csók.

Link to comment
Megosztás:

Van még egy talicska kavicsom, azt odaöntöm, de szerintem halottnak a csók.

Az biztos :lol: én is azért álltam neki a jó kemény földet-sarat gyepálni de hiába éleztem fel a lapátot :lol: majd megszakadtam benne, reggel 7 óta ennyire jutottam:

www.tvn.hu_2063cebb1bc3fe4b74b7c38474d86a0d.jpg

Link to comment
Megosztás:

Tavaly előtt blitzről hazajövet jó kis esős időt fogtunk, a nyomvájúban állt a víz, na akkor még a légszűrőmből is facsarni lehetett, másnap ki is dobtam azt betettem egy használtat :D még az is jobb volt mint az elázott :lol:

Én meg habbá vágtam magam, a panda lassan felakad a garázsajtó botlójában -olyan nyomot csinált már :D na mondom ideje lesz betonozni mielőtt felakasztom a kartert :lol: kiszedtem 40x40-es járólapoknak a nyomvonalat de mindössze 5 (és egy széle-törött) volt itthon, cimbora meg már a múltkor is ajánlotta, hogy hozhatom ingyé mert van neki egy vagonnal de most meg ő nincs otthon :D :(

Nem is olyan rossz a lakótelepi parkoló :P Ez már le van betonozva :D :D

A kátyúrap-es gyereknek vannak beteg zenéi :P

is tetszett :lol:
Link to comment
Megosztás:

Nem is olyan rossz a lakótelepi parkoló :D Ez már le van betonozva :lol: :(

A kátyúrap-es gyereknek vannak beteg zenéi :lol:

is tetszett :D

Na igen, vannak előnyei is :lol: kivéve a csengetős parkolókat ahol fizetsz azért, hogy kiszabadítsd a kocsid és máshol temethesse be a hó (-kotró) :D :D

Ebben van valami erős igazság :P pont emiatt a sok @&!!# miatt se nagyon nézek már tv-t, inkább kockulok.. :D

Link to comment
Megosztás:

Izgalmas utam volt tegnap éjjel. :lol:

Szakadó esőben ködben, tengernyi pocsolyákon kellett átgázolnom..

Ezt még azzal lehet fokozni ha az ember ismeretlen úton megy, és halvány fogalma sincs arról hol a következő kanyar.

Ilyenkor jól jönne egy mitfahrer, de legalább egy "Andi". :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az biztos :lol: én is azért álltam neki a jó kemény földet-sarat gyepálni de hiába éleztem fel a lapátot :lol: majd megszakadtam benne, reggel 7 óta ennyire jutottam:

Én most csörögtem rá a szomszédre, hogy akkor vihetem-e a lapokat, mondta igen, úgyhogy neki is állok kiásni meg barakni őket.

312701.jpg

Nem is olyan rossz a lakótelepi parkoló :D Ez már le van betonozva :lol: :(

A kátyúrap-es gyereknek vannak beteg zenéi :D

is tetszett :D

Igen a lakótelepiek olyan különleges helyzetben vannak, hogy nem kell havat lapátolniuk, füvet nyírniuk, kukát huzkodniuk. :D Ők fizetnek érte, hogy valaki megtegye helyettük. :D

Link to comment
Megosztás:

Én most csörögtem rá a szomszédre, hogy akkor vihetem-e a lapokat, mondta igen, úgyhogy neki is állok kiásni meg barakni őket.

http://kep.ivpicture.hu/312701.jpg

Igen a lakótelepiek olyan különleges helyzetben vannak, hogy nem kell havat lapátolniuk, füvet nyírniuk, kukát huzkodniuk. :D Ők fizetnek érte, hogy valaki megtegye helyettük. :lol:

Nem. Mi fizetünk érte hogy megtehessük, mert itt hamarabb lesz tengerpart, mint ellapátolva a hó, ha a lakók nem unják hogy egy hókupacot telepítettek a parkolóhelyükre azok, akik el akartak menni a parkolóhelyükről :lol: A kukások előszeretettel lökik félre a kukákat a közlekedési útvonalra mert a helyére tolni luxus, de legalább a beton nem nő, és nem kell nyírni :D :( :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor már tudom mit fogsz vacsorázni. Van némi köze a tyúkokhoz, ugye? :D

Nagyon nincs :lol: de főtt tojás volt a reggeli :D kellett a lapátoláshoz.. :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

Én most csörögtem rá a szomszédre, hogy akkor vihetem-e a lapokat, mondta igen, úgyhogy neki is állok kiásni meg barakni őket.

ez sár???

ez egy enyhe keréknyom :lol:

a sár ott kezdődik, ami nekünk van az út mellett ahol ráfordulok, hogy a kocsi nem tud fordulni benne, pedig betonkemény volt évek óta, csak ez a sok hó feláztatta.

én is sóderral szoktam tölteni, ahol már megmélyült, mert a kapubejáró, és a gari küszöbe is felütötte egyszer egyszer a kipuffot.

Sanci láttam mi a téma :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez sár???

ez egy enyhe keréknyom :(

a sár ott kezdődik, ami nekünk van az út mellett ahol ráfordulok, hogy a kocsi nem tud fordulni benne, pedig betonkemény volt évek óta, csak ez a sok hó feláztatta.

én is sóderral szoktam tölteni, ahol már megmélyült, mert a kapubejáró, és a gari küszöbe is felütötte egyszer egyszer a kipuffot.

Sanci láttam mi a téma :D

Persze nem akkor a sár mintha kétszer akkora lenne, de nem akarom megvárni míg a földet túrom az orrával. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol:

neeem nem láttad még a kapubejárónkat, hogy mekkora domb van áh hol :D

Persze nem akkor a sár mintha kétszer akkora lenne, de nem akarom megvárni míg a földet túrom az orrával. :( :lol:

csak azé kérdeztem, mert azt mondtad, hogy már mekkora a sár, meg ha lassan mész csak forog a kerék... hát ez még messze van attol a állapottól :D

Link to comment
Megosztás:

neeem nem láttad még a kapubejárónkat, hogy mekkora domb van áh hol :lol:

csak azé kérdeztem, mert azt mondtad, hogy már mekkora a sár, meg ha lassan mész csak forog a kerék... hát ez még messze van attol a állapottól :lol:

Elforog komolyan mondom. Ahogy araszolok, a hátsó kerék elakad a kapu alatti betonban, és hallatszik hogy az első kipörög. Vissza kellett mennem, és kicsit belendíteni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.