Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Már kezd a t*köm telelenni....

Most már direkt csak egy helyről fórumozok, de akkor is szórakozik velem a rendszer. Reggel elkezdem olvasgatni az új hsz-eket jódarabig minden ok aztán egyszer csak megint egy-két témánál visszadob febr 5-ig. Aztán végigmegyek mindenen ok nincs kék kocka (új hozzászólás) egyik topiknál sem. Napközben olvasgatom mikor jön valami új és semmi gond aztán most megint a fele témánál megjelenik a kis kék és visszadob febr 5 ig.

Azt, hogy mit olvastam eddig azt nem az én gépem tárolja ugye? Azt valahol a szervernek kellene megjegyeznie?

Link to comment
Megosztás:

Már kezd a t*köm telelenni....

Most már direkt csak egy helyről fórumozok, de akkor is szórakozik velem a rendszer. Reggel elkezdem olvasgatni az új hsz-eket jódarabig minden ok aztán egyszer csak megint egy-két témánál visszadob febr 5-ig. Aztán végigmegyek mindenen ok nincs kék kocka (új hozzászólás) egyik topiknál sem. Napközben olvasgatom mikor jön valami új és semmi gond aztán most megint a fele témánál megjelenik a kis kék és visszadob febr 5 ig.

Azt, hogy mit olvastam eddig azt nem az én gépem tárolja ugye? Azt valahol a szervernek kellene megjegyeznie?

Nekem is feldobja időnként a fél fórumot olvasatlannak, de nem foglalkoztam vele még különösebben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg drótkorongal lepucoltam fémtisztára az egyik régi szelepem, azt hiszem szívó, és kipoliroztam. Most itt nézegetem a gép előtt nagyon babán néz ki, de mi a túrót kezdjek vele? :lol:

Pontozónak tökéletes! :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

Asszony kidobta. :lol:

Csak nem, el is válnék azon nyomban. Már összevesztem vele a héten, mert elkezdtem kinyomtatni a hogyan csináld-at, aztán elkeverte az első futóművet. Mármint az arról szóló fejezetet. A másikat is beejtette a békák mellé a vízbe, úgy adta vissza tiszta hullámos volt ahogy megszáradt. Most eldugtam a többit a zoknis fiókomba. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor 4 egyformát keress :lol:

Ha nem sikerül, majd pótolja fa-kockákkal :D :lol:

Csak nem, el is válnék azon nyomban. Már összevesztem vele a héten, mert elkezdtem kinyomtatni a hogyan csináld-at, aztán elkeverte az első futóművet. Mármint az arról szóló fejezetet. A másikat is beejtette a békák mellé a vízbe, úgy adta vissza tiszta hullámos volt ahogy megszáradt. Most eldugtam a többit a zoknis fiókomba. :D

Te sem unatkozol :( :D

Link to comment
Megosztás:

Ha nem sikerül, majd pótolja fa-kockákkal :D :lol:

Te sem unatkozol :lol: :(

Nem megvan mind a 8, de ugye egy nagyon görbe, egy csak egy kicsit, a többi szemre jó.

Ja mindenképpen meg akartam csinálni, mert még nem tudtam magam meglepni egy kötött változattal, így meg szar szerelni ha mindíg a gép elé kell rohangálni. Szép lasal kinyomtatok mindent, aztán majd egyszer beszerzem a könyvet is.

Klikk ide!

Link to comment
Megosztás:

Csak nem, el is válnék azon nyomban. Már összevesztem vele a héten, mert elkezdtem kinyomtatni a hogyan csináld-at, aztán elkeverte az első futóművet. Mármint az arról szóló fejezetet. A másikat is beejtette a békák mellé a vízbe, úgy adta vissza tiszta hullámos volt ahogy megszáradt. Most eldugtam a többit a zoknis fiókomba. :lol:

oda nemmer benyúlni? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már kezd a t*köm telelenni....

Most már direkt csak egy helyről fórumozok, de akkor is szórakozik velem a rendszer. Reggel elkezdem olvasgatni az új hsz-eket jódarabig minden ok aztán egyszer csak megint egy-két témánál visszadob febr 5-ig. Aztán végigmegyek mindenen ok nincs kék kocka (új hozzászólás) egyik topiknál sem. Napközben olvasgatom mikor jön valami új és semmi gond aztán most megint a fele témánál megjelenik a kis kék és visszadob febr 5 ig.

Azt, hogy mit olvastam eddig azt nem az én gépem tárolja ugye? Azt valahol a szervernek kellene megjegyeznie?

Most éppen nem dob vissza febr 5-ig csak a saját hozzászólásaimat is olvasatlannak titulálja ha csinálok egy oldalfrissítést.

Link to comment
Megosztás:

Most éppen nem dob vissza febr 5-ig csak a saját hozzászólásaimat is olvasatlannak titulálja ha csinálok egy oldalfrissítést.

Nem lehet, hogy a böngésződdel van valami nem okés? :D Nekem a tüzesróka nem csinál ilyeneket..

akkora sár van az udvaron örülök ha be tudok járni. :lol:

Ne is mondd :lol: a Panda nem betonon megy a garázsba de ha kifele jön ott is olyan sár van, hogy jajj -ami nem kéne hogy poccs legyen az is olyan lesz. Délelőtt már szenvedtem vele egy sort, hogy javuljon a helyzet de azon túl, hogy lefőttem semmit sem értem el.. :(

Link to comment
Megosztás:

Na jó de itt melóban IE van

tüzesróka nem engedélyezett, mitöbb vadásszák igaz nem a prémjéért :D

Az nekem csinált érdekes dolgokat :D azért sem használom :lol:

:lol: :( :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem. :(

Nekem meg csinálja a fájörfoksz is :lol: Aztán mondom kipróbálom, májkroszofték mit tudnak ezen a téren, elkezdtem fórumozni explorerrel. Az is tudja :lol: Csak engem nem idegesít annyira mint a kollégát :D Tegnap vettem észre először hogy a saját HSZ-eimet is olvasatlannak jelzi, ez eddig nem volt. Ha ennyire csak kettőnknek van ilyen baja, akkor inkább tudom elképzelni hogy a hiba az én készülékemben van :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: Eszembe jutott az a reklám ahol a pingvin fogta az almát, lerágta, aztán a csutkájával kidobta az ablakot :D :(

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

(bár én nem láttam azt :lol: de jól hangzik :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg csinálja a fájörfoksz is :lol: Aztán mondom kipróbálom, májkroszofték mit tudnak ezen a téren, elkezdtem fórumozni explorerrel. Az is tudja :( Csak engem nem idegesít annyira mint a kollégát :D Tegnap vettem észre először hogy a saját HSZ-eimet is olvasatlannak jelzi, ez eddig nem volt. Ha ennyire csak kettőnknek van ilyen baja, akkor inkább tudom elképzelni hogy a hiba az én készülékemben van :D

Csinálja nekem is, de ennyit kibírok a biztonságos böngészésért cserébe. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.