Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azért várok az átírásra jövő évig :lol: de majd meglátom mi lesz a kedvezőbb :D most évi ~43 bizti minusz 14 üzemanyagtámogatás :D vagy az új biztosítási tarifa :(

Jah, az Astra papíron 68 ló az 1700 ccm-mel, a Panda meg 70 az 1248-cal (ami persze egy kis átprogizással akár 96 is lehet) :lol:

Én a fiestán voltam kiakadva. 1.4 zetec-S pörgőgép van benne. Fel voltam háborodva hogy egy 1.4-es a f.szé megy ennyire? Hogy van képe hozzá?? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Az nem volt, de a 94-es autók is törnek, és classicok is vannak a bontókban bőven, úgyhogy talált egy szép csomagtartóajtót :lol: :lol:

Meg sárvédőt, meg első lámpákat hűtőmaszkkal, tükröket,. És el van pukkanva a légzsák. Jó vétel . :(

Link to comment
Megosztás:

Ezt nézem én is azóta, mondom vak vagyok?

Betehetett volna képet a motortérről is, szerintem nem Si ez. Sok hirdetést tuningolnak így a lóerőkkel.

Anyuék is mindenképpen kis kocsit szerettek volna, mert olcsó fentartani, erre vettek egy 1.2-es de 16 szelepes corsát, ha jól rémlik 68-paci. Többet fizet rá, mint én az 1.4-re. :lol:

Link to comment
Megosztás:

mi lassan vagy már meg is van 5 éve, hogy vettük az astrát, akkor 1.2 ért, ABS nélkül... de most 5 évvel később egy ABS ennyivel megdobná az árát? :lol:

az a fehér 94es létére képről piszok jó állapotban van.

vagy körbe volt törve, és cseréltek raja mindent, és ujrafényezték, vagy el van írva az évszám.

de ha megnéznénk, és normálisan lenne javítva szerintem még nem is sok az ár.

Link to comment
Megosztás:

nah mára rem befejeztem a szerelgetéseket a szobában :lol:

zúgott az egyik erősítőm, a trafó körül, hát kicsit szét volt lazulva a rögzítése, a megoldást 7es villáskulcs hozta :lol:

igen villáskulccsal kell javítani az erősítőmet :( békebeli darab :D

Grundig, nem nem a kenyérpirító, az erősítő :D

Link to comment
Megosztás:

nah mára rem befejeztem a szerelgetéseket a szobában :lol:

zúgott az egyik erősítőm, a trafó körül, hát kicsit szét volt lazulva a rögzítése, a megoldást 7es villáskulcs hozta :(

igen villáskulccsal kell javítani az erősítőmet :D békebeli darab :D

Grundig, nem nem a kenyérpirító, az erősítő :D

Viszont most újabb 10 évet elmegy gond nélkül :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

nah mára rem befejeztem a szerelgetéseket a szobában :lol:

zúgott az egyik erősítőm, a trafó körül, hát kicsit szét volt lazulva a rögzítése, a megoldást 7es villáskulcs hozta :(

igen villáskulccsal kell javítani az erősítőmet :D békebeli darab :D

Grundig, nem nem a kenyérpirító, az erősítő :D

Én meg drótkorongal lepucoltam fémtisztára az egyik régi szelepem, azt hiszem szívó, és kipoliroztam. Most itt nézegetem a gép előtt nagyon babán néz ki, de mi a túrót kezdjek vele? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg drótkorongal lepucoltam fémtisztára az egyik régi szelepem, azt hiszem szívó, és kipoliroztam. Most itt nézegetem a gép előtt nagyon babán néz ki, de mi a túrót kezdjek vele? :lol:

minden hónapban csináld meg ugyan ezt, és karácsonyra lesznek szép csillogó díszek :lol:

Vagy fúrd át, és mehet kulcstartónak. Vagy akaszd ki a tükörre, vagy tedd az anyósülésre idegesítő utasok ellen :(

Link to comment
Megosztás:

minden hónapban csináld meg ugyan ezt, és karácsonyra lesznek szép csillogó díszek :lol:

Vagy fúrd át, és mehet kulcstartónak. Vagy akaszd ki a tükörre, vagy tedd az anyósülésre idegesítő utasok ellen :(

A tükörön már én is gondolkodtam, csak félek, hogy fékezéskor kibacca a szélvédőt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.