Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem tom, én tök normális vagyok, mint máskor is. :lol: Most örülök, mert megint kaptam egy kis részt a fizumból, holnap végre teletankolhatom a kocsit, ha addíg kibírja, már 4 napja szegénységjelzővel megyek. Majd meglássuk. Hátsó ablakfűtésem van, nem fog fázni a kezünk ha toljuk. :lol:

Nem is rád gondoltam. Vannak páran akik nem a megszokott formályukat hozták...picit ledöbbentem. Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

http://www.euvonal.hu/index.php?op=kerdesv...s_valasz_id=786

Kérlek nézd meg, hogy a 4-es kategória mit tartalmaz! :lol:

és aza sok szám meg betű...

azt honnan tudod, hogy a mi astráinkra vonatkozik e?

addik ok hogy eu 2es meg katalizátor, meg szabályzott keverés... deaz engedélyszámok azokat honnan lehet megtudni?

am én is ezt tartom valószínűbbnek, mint a ladákkal egybesorolni...

Link to comment
Megosztás:

és aza sok szám meg betű...

azt honnan tudod, hogy a mi astráinkra vonatkozik e?

addik ok hogy eu 2es meg katalizátor, meg szabályzott keverés... deaz engedélyszámok azokat honnan lehet megtudni?

am én is ezt tartom valószínűbbnek, mint a ladákkal egybesorolni...

http://www.nfgm.gov.hu/data/cms1203256/MR_mod.pdf

a táblázat alatt kék színű betűvel, ott a lényeg, olvasd el, 1 mondat összesen és minden világos lesz!

Link to comment
Megosztás:

nem tudja megnyitni :S

nekem nincs megfelelő cucc hozzá :S

másold csak be ügyesen :lol:

"az 1996. január 1. napját követően az Europai Gazdasági Térségről szóló megállapodásban részes államban újként forgalomba helyezett katalizátoros, szabályozott keverékképzésű, otto-motoros gépkocsit az ENSZ-EGB83.02/B. jelű jóváhagyási jellel ellátottnak kell tekinteni és a forgalombahelyezés engedélyezésekor, illetőleg a gépkocsi üzembentartójának kérelmére a 4. környezetevédelmi osztályba kell besorolni/átsorolni"

Link to comment
Megosztás:

"az 1996. január 1. napját követően az Europai Gazdasági Térségről szóló megállapodásban részes államban újként forgalomba helyezett katalizátoros, szabályozott keverékképzésű, otto-mototros gépkocsit az ENSZ-EGB83.02/B. jelű jóváhagyási jellel ellátottnak kell tekinteni és a forgalombahelyezés engedélyezésekor, illetőleg a gépkocsi üzembentartójának kérelmére a 4. környezetevédelmi osztályba kell besorolni/átsorolni"

Én nem másoltam volna be, hagy dolgozzon egy kicsit :lol:

Link to comment
Megosztás:

"az 1996. január 1. napját követően az Europai Gazdasági Térségről szóló megállapodásban részes államban újként forgalomba helyezett katalizátoros, szabályozott keverékképzésű, otto-motoros gépkocsit az ENSZ-EGB83.02/B. jelű jóváhagyási jellel ellátottnak kell tekinteni és a forgalombahelyezés engedélyezésekor, illetőleg a gépkocsi üzembentartójának kérelmére a 4. környezetevédelmi osztályba kell besorolni/átsorolni"

ja igen ha ezt elfogadják azok akik csinálják , akkor 4es,de miért ne fogadnák :D

Én nem másoltam volna be, hagy dolgozzon egy kicsit :D

kössz

Én ÍGY álltam volna neki :lol: :lol:

kössz

:(

Link to comment
Megosztás:

ja igen ha ezt elfogadják azok akik csinálják , akkor 4es,de miért ne fogadnák :lol:

olyan nincs, hogy nem fogadják el, ez törvény!! Csak azt mondják majd, hogy akkor ki kell állíttatnod egy új forgalmit, amit persze te fizetsz, pedig ők hibáztak, de ez Magyarország!

Link to comment
Megosztás:

nem is láttam ilyet még,h C1.4SE-ben nem az a megszokott gyújtótrafó lenne. Ebben sima elosztófedél van?

Jaja, van ilyen.

Én az enyémen (x14nz) vagyok kiakadva. Hogy rakhattak még 2002-ben is gyújtáselosztót egy motorra?

Link to comment
Megosztás:

Én ÍGY álltam volna neki :D :(

Érdekes, mert tegnap telepítetem fel, és mégse nyitja meg. :lol:

Igazából már gyanakvóan nézek azokra a gépezetekre amiken direktszűrő van. Ha ilyen retkes direktszűrő akkor főleg :D De amíg az ember meg nem nézni, ki nem próbálja, addig úgysem lehet eldönteni :lol:

Pont ezt akartam modani, direktszűrős, nem hiszem, hogy kímélték. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért várok az átírásra jövő évig :lol: de majd meglátom mi lesz a kedvezőbb :D most évi ~43 bizti minusz 14 üzemanyagtámogatás :D vagy az új biztosítási tarifa :D

Nah végre feltűnt valakinek hogy léteznek "nagy"köbcentis gyenge autók, és kicsi erősek :lol:

Jah, az Astra papíron 68 ló az 1700 ccm-mel, a Panda meg 70 az 1248-cal (ami persze egy kis átprogizással akár 96 is lehet) :(

Link to comment
Megosztás:

Elmentem tankolni már majdnem teljesen feküdt a mutató, ezért először a falu mellett a Metrónál nyomattam bele, 24 liter 95-öset, gondoltam úgyis max. 2 liter van benne. Aztán odaléptem az etanolos kúthoz, de csak 21 liter fért bele. Még mindíg volt benne 5 liter. Kár volt fosni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.