Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kódolvasson a csoki :lol: :D

--------------------------------------------------------------------------------

Apropó, olyan régen volt már: Hűűhaaa :(

Vékony, és feneke sincs. :D

Hülyeség, nem is öli meg, csak a szárnyát pörköl le, attól még mászni tud. :D

Na de Zoli! Szivecskés szmájli!?..csúnya fiú... :lol: :D

Hopsssz, bukta... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

sztem meg pont jó

nem lesz belőle tehén, és aranyos arca van :D

Mi az összefüggés a kettő közt? :D Le kell lombozzalak, az hogy most vékony, nem jelent semmit a későbbiekre nézve.

Viszont szeretnék kicsit a kedvedben is járni. Tessék. :lol: :lol: :( :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mi az összefüggés a kettő közt? :D Le kell lombozzalak, az hogy most vékony, nem jelent semmit a későbbiekre nézve.

Viszont szeretnék kicsit a kedvedben is járni. Tessék. :lol: :lol: :( :D :D

Fiatalok még, nem tudják, hogy a szépség mulandó, és a belső értékeket kell nézni. :lol:

Ui.: Na jó most hazudtam, én is azt nézem hogy milyen az alakja egy csajnak. De nekem akkor sem jönnek be a vékony nők. :D

Link to comment
Megosztás:

Fiatalok még, nem tudják, hogy a szépség mulandó, és a belső értékeket kell nézni. :D

Ui.: Na jó most hazudtam, én is azt nézem hogy milyen az alakja egy csajnak. De nekem akkor sem jönnek be a vékony nők. :lol:

Most meg nekem udvarolsz? :lol: :( Mi van Brezsóval? :D

Link to comment
Megosztás:

Fiatalok még, nem tudják, hogy a szépség mulandó, és a belső értékeket kell nézni. :(

Ui.: Na jó most hazudtam, én is azt nézem hogy milyen az alakja egy csajnak. De nekem akkor sem jönnek be a vékony nők. :lol:

Na persze, ezt csak bebeszéled magadnak és aztán a végén még el is hiszed! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fiatalok még, nem tudják, hogy a szépség mulandó, és a belső értékeket kell nézni. :(

Ui.: Na jó most hazudtam, én is azt nézem hogy milyen az alakja egy csajnak. De nekem akkor sem jönnek be a vékony nők. :lol:

a fiatalok ráérnek még arra h elmúljon a szépség....tehát elsősorban nem a belső értékekre fognak nyomulni...vagyis hát ahogy nézzük :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi az összefüggés a kettő közt? :D Le kell lombozzalak, az hogy most vékony, nem jelent semmit a későbbiekre nézve.

Viszont szeretnék kicsit a kedvedben is járni. Tessék. :lol: :lol: :( :D :D

NYSGM ezért is meg a többit tudod te magadtól igérgetős vénasszony, annyira vén, hogy elfelejt mindent:P

a fiatalok ráérnek még arra h elmúljon a szépség....tehát elsősorban nem a belső értékekre fognak nyomulni...vagyis hát ahogy nézzük :D

ebben van vmi :lol:

de ha vki egész életében vékonyka, abbol nem lesz később se tehen...

mármint ez nem neked szol sp, hanem a nyanyának.

Link to comment
Megosztás:

NYSGM ezért is meg a többit tudod te magadtól igérgetős vénasszony, annyira vén, hogy elfelejt mindent:P

ebben van vmi :lol:

de ha vki egész életében vékonyka, abbol nem lesz később se tehen...

mármint ez nem neked szol sp, hanem a nyanyának.

erre jó ellenpélda az unokatesóm, aki világ életében 45kg volt....most meg 80 :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.