Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

neeem :lol: :lol:

Multkor már ki lett beszélve...kemény a kamera :(

Bontó? :D Kiszedni az összes ottlevő astrából :D

Uncsimnak a kadettjén a hátsó ablaktörlőn az a kis műanyagos vacak ami a tövénél van...az letört... Na állandóan az enyémről akarta leszedni és a töröttet feltenni nekem. 1szer meg is csinálta, de mire észbekapott már vissza is cseréltem :D

Ezért azt csináltuk, hogy bementünk 1 autókereskedésbe mondván: Opel astrát,kadettet,corsát, vectrát szeretnénk majd venni és szétnéznénk köztük... Mondták hogy ott vannak lehet nézelődni. odamentünk 1 astrához lekaptuk róla az épet és feltettük rá a töröttet. Azóta is az van uncsimnak :D

http://grt.hu/catalogs/grk.pdf

126.oldaltol van az Opel

Multkor erdeklodtem naluk karpitrogzitoert, 1500Ft/25Db-os csomag. Maganszemely csak csomagot vihet, nem tudjak megbontani.

Link to comment
Megosztás:

http://grt.hu/catalogs/grk.pdf

126.oldaltol van az Opel

Multkor erdeklodtem naluk karpitrogzitoert, 1500Ft/25Db-os csomag. Maganszemely csak csomagot vihet, nem tudjak megbontani.

hmm... Nem is olyan vészes az ár. Bár nekem van ábrányba egy "donor" astra caravan. Arról megvan mind :D

A tükör melletti háromszögről rendszeresen beejtem az ajtóba. Aztán amikor elfogy a dobozból, leveszem a kárpitot, kiszedem az összeset, és kezdem elölről. :(

ööööhm.... Hol van a tükör mellett 3szög? :lol: Bocsi a hülye kérdésért, csak így most nem naon tom :lol:

Link to comment
Megosztás:

hmm... Nem is olyan vészes az ár. Bár nekem van ábrányba egy "donor" astra caravan. Arról megvan mind :(

ööööhm.... Hol van a tükör mellett 3szög? :lol: Bocsi a hülye kérdésért, csak így most nem naon tom :lol:

Ahol van a magassugárzó , meg a manuálisnál a tükörállító gomb. 2 kispatent fogja, az egyik mindíg beesik a kárpit mögé amikor leveszem.

Link to comment
Megosztás:

Ahol van a magassugárzó , meg a manuálisnál a tükörállító gomb. 2 kispatent fogja, az egyik mindíg beesik a kárpit mögé amikor leveszem.

aham, így már megvan :lol:

Amúgy azon gondolkodtam, hogyha cserélem a szélvédőt... akkor arról a visszapillantó le fog jönni könnyen? Mert arra rá van ?ragasztva? ha jól figyeltem meg..

Link to comment
Megosztás:

aham, így már megvan :lol:

Amúgy azon gondolkodtam, hogyha cserélem a szélvédőt... akkor arról a visszapillantó le fog jönni könnyen? Mert arra rá van ?ragasztva? ha jól figyeltem meg..

Igen ragasztva van, van direkt ilyen visszapillantó ragasztó. Nem tudom hogyan jön le, lehet csak óvatosan alá kell nyúlni valamivel. Volt olyan akinek leesett.

Link to comment
Megosztás:

Igen ragasztva van, van direkt ilyen visszapillantó ragasztó. Nem tudom hogyan jön le, lehet csak óvatosan alá kell nyúlni valamivel. Volt olyan akinek leesett.

:lol: Leesett??? Az szép... :lol:

Legkésőbb ez év őszén cserélni kéne a szélvédőt mert repedt a mostani és novemberben jön a műszaki. Olyat akarok venni amin van felül sötét csík :D

Hmm...emlékszek amikor rajta volt a szélvédőmatrica.. :( vagány volt csak 1 idő után az egész így... szétlyukadt meg felvált aztán lehúztam róla

Kicsit nagyon sok az ára....

Link to comment
Megosztás:

:lol: Leesett??? Az szép... :lol:

Legkésőbb ez év őszén cserélni kéne a szélvédőt mert repedt a mostani és novemberben jön a műszaki. Olyat akarok venni amin van felül sötét csík :D

Hmm...emlékszek amikor rajta volt a szélvédőmatrica.. :( vagány volt csak 1 idő után az egész így... szétlyukadt meg felvált aztán lehúztam róla

Aham, csak a gyárilag szinezett jóval drágább amennyire emlékszem. Nekem mákom volt, mert nem az eredeti sélvédő van benne, és amit beleraktak fent zöld csíkos.

Link to comment
Megosztás:

Aham, csak a gyárilag szinezett jóval drágább amennyire emlékszem. Nekem mákom volt, mert nem az eredeti sélvédő van benne, és amit beleraktak fent zöld csíkos.

Nem olyan sokkal, ez sztem utángyári de ahogy nézem a natúr az 10600 Forint a zöld/kék sávos pedig 12ezer forint

Link to comment
Megosztás:

Egy hete Endlos barátomnál voltam az erdőben, Debrecenbe mentünk be (kifele az erdőből) nem is tudom miért de bekapcsolta az övét :D :D pedig csak 3.-ban jöttem :lol: mondjuk annyit kommentelt, hogy ő ott csak 1.-ben szokott járkálni.. :D

Amúgy azon gondolkodtam, hogyha cserélem a szélvédőt... akkor arról a visszapillantó le fog jönni könnyen? Mert arra rá van ?ragasztva? ha jól figyeltem meg..

Annyi, hogy megnyomod a tükör karjánál felfele :lol: egy golyót nyom egy rugó az üvegre ragasztott lemezhez, hogy ne mozogjon könnyen :( én minden üvegtisztításnál leveszem mert úgy könnyebb levakarni.. :D

Link to comment
Megosztás:

Egy hete Endlos barátomnál voltam az erdőben, Debrecenbe mentünk be (kifele az erdőből) nem is tudom miért de bekapcsolta az övét :D :D pedig csak 3.-ban jöttem :lol: mondjuk annyit kommentelt, hogy ő ott csak 1.-ben szokott járkálni.. :D

Annyi, hogy megnyomod felfele a tükör karjánál felfele :lol: egy golyót nyom egy rugó az üvegre ragasztott lemezhez, hogy ne mozogjon könnyen :lol: én minden üvegtisztításnál leveszem mert úgy könnyebb levakarni.. :D

De akkor a lemez attól még ott marad a szélvédőn. Ugye? :( Mert nekem az is kéne majd az új üveghez

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ott, Sanci csak magát a tükröt mondja a karral együtt, szerintem.

aha szerintem is. Amúgy a repedés úgy kezdődött hogy a ház tetejéről 1 kis kavicsdarabka ráesett az üveg szélére, ott csinált egy kb 3 centis repedést...azóta a repedés jó 20-25 centis.. és halad felfele. Elvittük üvegeshez hogy megállítsa a repedést, pöttyentett is bele valami szutykot...de ugyanúgy megy tovább :lol:

Amikor én a régi astrához uj szélvédőt vettem, azon rajta volt az a lemez gyárilag. Csak rá kellett akasztani a tükröt.

és ez utángyártott üveg, vagy teljesen gyári?

Link to comment
Megosztás:

Én gyárit vettem. Biztosító fizette akkor még. :lol:

jaaaa..hát nekem marad a sajátzsebes módszer :lol:

És szerintem utángyártott lesz. Na de sebaj..inkább ez legyen minthogy kivonják a forgalomból a mocsadékok. Mondjuk van ismerős, de ezzel az új rendszerrel... hiába van

Link to comment
Megosztás:

és ez utángyártott üveg, vagy teljesen gyári?

Tökmindegy, nekem se gyári mert elrepedt egy pár éve de mindegyiken rajta van az a tartólemez úgyhogy ne aggódj, hogy nem kell belső tükröt ragasztgatnod :lol:

Link to comment
Megosztás:

aha szerintem is. Amúgy a repedés úgy kezdődött hogy a ház tetejéről 1 kis kavicsdarabka ráesett az üveg szélére, ott csinált egy kb 3 centis repedést...azóta a repedés jó 20-25 centis.. és halad felfele. Elvittük üvegeshez hogy megállítsa a repedést, pöttyentett is bele valami szutykot...de ugyanúgy megy tovább :lol:

és ez utángyártott üveg, vagy teljesen gyári?

Biztos láttatok már betonpumpát, amikor vége a munkának egy szivacslabdát szív vissza, hogy kitisztítsa a csövet. Aztán amikor csukta össze a fószer a csövet gondolt egyet a pumpa és ekezdett köpni még egy kis kavicsot. Olyan 10 méterről záporoztak a befektető bömösére a kavicsok, és kibírta! Pedig ahogy ültünk a raklapon már fogadásokat kötöttünk, mikor robban szét. Aztán a főnök beszüntette a szórakozást, mert lerúgta a gumicsizmát, és arrébbjárt a tulaj kocsijával. :( Minek kell minden jó poént elrontani? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Biztos láttatok már betonpumpát, amikor vége a munkának egy szivacslabdát szív vissza, hogy kitisztítsa a csövet. Aztán amikor csukta össze a fószer a csövet gondolt egyet a pumpa és ekezdett köpni még egy kis kavicsot. Olyan 10 méterről záporoztak a befektető bömösére a kavicsok, és kibírta! Pedig ahogy ültünk a raklapon már fogadásokat kötöttünk, mikor robban szét. Aztán a főnök beszüntette a szórakozást, mert lerúgta a gumicsizmát, és arrébbjárt a tulaj kocsijával. :lol: Minek kell minden jó poént elrontani? :lol:

Enyémre a 3 emeletes ház tetejéről esett rá egy kavics. Foggalmam sincs mekkora lehetett... amit hagyott nyomot az viszont egy 5 forintos átmérőjű törés oldalt és abból kinyúló repedés.

Tökmindegy, nekem se gyári mert elrepedt egy pár éve de mindegyiken rajta van az a tartólemez úgyhogy ne aggódj, hogy nem kell belső tükröt ragasztgatnod :(

Zsííír ez lenne a legjobb :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt megosztom veletek....

Nagyon regi mar, de meg nem birom vegig olvasni rohoges nelkul :lol:

[12:02:25] <[HUN]Jurily> most meséljem el, mi történik ha véletlenül egyszer kocsiba ülök? :]

[12:02:31] <[OP]avatka> aha :lol:

[12:03:12] <[HUN]Jurily> megállunk a pirosnál, beáll mellénk egy audi, benne három csaj

[12:03:30] <[HUN]Jurily> haverom átvigyorog, lehúzza az ablakot

[12:03:56] <[HUN]Jurily> a csaj furcsán néz, de azért lehúzza ő is

[12:04:09] <[HUN]Jurily> srác átüvölt: "nálatok is fingott valaki?"

[12:04:14] <[OP]avatka> wáááááááááááááá

[12:04:41] <[HUN]Jurily> rájuk kellett dudálni, mert annyira röhögtek hogy nem tudtak elindulni :]

Link to comment
Megosztás:

Zsííír ez lenne a legjobb :D

El tudnám képzelni amint sokvalaki otthon a sufniban ragasztgatná a tükröt az üvegre Árpi műszerfal alufólia-tuning módjára.. :lol: :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.