Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem mert Szabó apuka pánikszerűen menekült montik-bájkal. Bár a multkor már nem engedtek be bicajjal, azt mondták egyáltalán nem szolgálja az alsósók fizikai fejlődését ha ugratni meg egykerekezni tanitom őket. Hát milyen gyerekek ezek? 10 éves koromban Csepel Tacskóval ralliztunk a város széli földkupacokon. 12 éves koromban már több öltés volt rajtam mint egy duplasoros öltönyön hajtókával együtt. :lol:

Abba nem gondoltak bele, mennyivel jobb ha kocsival mész, és azzal tanítod őket kézifékezni az iskolaudvaron?

Link to comment
Megosztás:

Ja tudom, olyan női dolog, és pörgetni kell ugye? Csak nem értem, ha pörgetni kell, hogy hüljön, akkor mi a túrónak melegítik fel előtte?! :lol:

Le vagy maradva, amiről Te beszélsz az csak "vas". Én az elektromosra gondoltam, bár azt már lehet hogy nem is vasnak hívják?! :lol:

...és nem, nem elemes! :(

Link to comment
Megosztás:

Nem mert Szabó apuka pánikszerűen menekült montik-bájkal. Bár a multkor már nem engedtek be bicajjal, azt mondták egyáltalán nem szolgálja az alsósók fizikai fejlődését ha ugratni meg egykerekezni tanitom őket. Hát milyen gyerekek ezek? 10 éves koromban Csepel Tacskóval ralliztunk a város széli földkupacokon. 12 éves koromban már több öltés volt rajtam mint egy duplasoros öltönyön hajtókával együtt. :(

A poéngyáros. :lol: Látom nagyon ki vagy pihenve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Innen nézve sehogy sem jó a sorrend. :lol:

Azért mert nem akkora tragédia, ha nem világítt a műszeregységben a visszajelző, magán a gombon akkor is látom mikor van kapcsolva. Jut eszembe, anyuék vettek egy Corsát, azt hittem abban is van csipogó a lámpa égve maradására , és kivettem a gombot az ajtónál, nekem ott volt korrodálva, de ezen nincs bekötve. Volt ott egy plussz bekötetlen szál, de ha letesteltem égő lámpánál akkor sem sípolt. Lehet a berregő is hiányzik a biztitáblából? Meg végig ködzáróval jött, mert azt hitte az az ikon jelenti, hogy ég a lámpa. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elhúztatok melóba????? :lol:

Nem, elmentem sütit vágni, meg a vaterára írogattam választ a csákónak aki árulja a CO-hegesztőt. Az a baj, hogy csak egy van neki, nekem meg majd márciusban lesz rá pénzem. Lehet venni máshol is, de az nem 38, hanem 51 ropi. Meg nem találok sehol az online-boltokban taposólemezt. Küszöb-sárvédő van , de taposólemez nincs.

Link to comment
Megosztás:

Legalább nem kell menni érte a szomszédba :( :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dolgozik valaki fűtés/hőtechnikai területen? Akár háztartási gép szervízben? kifüstölt egy termonyavaja a fűtőizémben, a tipusa: Microtemp G4A00 -így néz ki:

http://us.100y.com.tw/product_jpg_original/A020194.jpg

Mibe fáj egy ilyen? :lol: no meg egyáltalán lehet magyarhonban keríteni? :lol:

Ez egy 240C°-os 10A-es termobiztosíték. Lehet kapni, pl. itt, lehet postán is rendelni tőlük :D

Link to comment
Megosztás:

Medve tavasszal kijön a barlangjából, elkapja a kangörcs, körülnéz, és eképpen gondolkodik: "Hmmm.... most megkefélem az első állatot, amelyikkel találkozom!"

Süni gyanútlan szegény, pont arra jár, medve elkapja, forgatja a mancsában, forgatja, majd megkérdezi:

-Te süni! Hol lehet téged megkefélni?

Mire a süni:

-Jaj, medve, nekem olyanom nincsen!

Mire a medve még gyorsabban forgatja a mancsában:

- Mivel mondtad? Mivel mondtad? MIVEL MONDTAD???????

Link to comment
Megosztás:

Medve tavasszal kijön a barlangjából, elkapja a kangörcs, körülnéz, és eképpen gondolkodik: "Hmmm.... most megkefélem az első állatot, amelyikkel találkozom!"

Süni gyanútlan szegény, pont arra jár, medve elkapja, forgatja a mancsában, forgatja, majd megkérdezi:

-Te süni! Hol lehet téged megkefélni?

Mire a süni:

-Jaj, medve, nekem olyanom nincsen!

Mire a medve még gyorsabban forgatja a mancsában:

- Mivel mondtad? Mivel mondtad? MIVEL MONDTAD???????

HA-HA-HA! :lol:

Link to comment
Megosztás:

a hőtőventi ellenállásánál van ez nem?

tefiú :D oldalakat irtunk tele erről :D

Te meg olvass már vissza :D nem hűtő hanem fűtőventié ez a vacak -de a megközelítés jó.. :lol: :(

Jobban utánanézve a 240C°-ban nem vagyok teljesen biztos, írj le róla lécci mindent (kéne lennie utána még egy számnak).

Annyi lesz az :D Amúgy olyan szépen megsült, hogy ezt is éppen le tudtam olvasni róla.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Te meg olvass már vissza :D nem hűtő hanem fűtőventié ez a vacak -de az ötlet jó.. :lol: :(

Annyi lesz az :D Amúgy olyan szépen megsült, hogy ezt is éppen le tudtam olvasni róla.. :lol:

nyáron hűt :D

de am akkor is a fűtómoci ellanállatáról illetve annak a hőbiztijéről már volt szó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.