Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Meg most örömködhetnek, mert a 2010-es új KRESZ szabály megengedi hogy tilosban is mérhessenek. Nem mintha eddig nagyon foglalkoztak volna vele, és nem mintha eddig bárki is megbüntette volna őket :lol: :lol:

Pedig úgy megnéztem volna ahogy fényképezés közben rájukpakolják a kerékbilincset :( :D :D

Link to comment
Megosztás:

Meg most örömködhetnek, mert a 2010-es új KRESZ szabály megengedi hogy tilosban is mérhessenek. Nem mintha eddig nagyon foglalkoztak volna vele, és nem mintha eddig bárki is megbüntette volna őket :lol: :(

elvileg feljelenthetted volna őket, saját maguknál :lol: sokra nem mennél vele... :D

De egy jobb sztori: itt megbüntettek egy rendőrt (volt osztálytársamat) 30.000 Ft-ra, mert 67-el ment lakott területen belül :lol: RENDŐRAUTÓVAL !!!! már a rendőrök sem veszik számításba egymást :D :D :D (ilyennel volt, azé ezt nem kiszúrni... )

Link to comment
Megosztás:

elvileg feljelenthetted volna őket, saját maguknál :lol: sokra nem mennél vele... :lol:

De egy jobb sztori: itt megbüntettek egy rendőrt (volt osztálytársamat) 30.000 Ft-ra, mert 67-el ment lakott területen belül :D RENDŐRAUTÓVAL !!!! már a rendőrök sem veszik számításba egymást :( :D :D (ilyennel volt, azé ezt nem kiszúrni... )

attol hogy rendorautoval megy meg be kene tartania neki is a korlatot

Link to comment
Megosztás:

Pedig úgy megnéztem volna ahogy fényképezés közben rájukpakolják a kerékbilincset :lol: :( :lol:

eccő tokajban rámszoltak, hogy máshova parkoljak már, mert utban vagyok... kérdem miért is? mert ők mérnek... hm hát én meg már leparkoltam, és semmi törvénybeütközőt nem tettem ezzel, és ezzel a lendülettel bementem az ismerőshöz.

nem kaptam semmit, csak átáltak másikoldalra :D

Link to comment
Megosztás:

jójó, de hol marad a szolidalitás... :lol: már egymásban sem bízhatnak?? :lol:

Egyszer megmutatták nyílt napon a legújabb ketyeréiket és akkor mondták, hogy amit a készülék bemér és fotóz, annak már nyoma marad. Ha törlik sajnos annak is. És a törlés nyománál felmerülhet a vesztegetés gyanú. Valszeg nem merték bevállalni, mert fo.tak a belső ellenőrzéstől. De lehet egyszerűen csak ge.ik voltak.

Link to comment
Megosztás:

bontott HF?

sorry a roviditesekben meg nem vagyok otthon...

HF-hengerfej. Elszállt a vezérlés, és egyszerűbb volt egy bontottat venni, mint a régit helyrehozni.

Pfff, de gonosz vagy! :(

Az F-es csapatban az egyetlen nő vagyok, tessék kényeztetni! :lol:

Jó. Csak majd nem tejben-vajban, hanem motorolajban-fékfolyadékban fürdetünk! :D

Errol az jutott eszmebe, mikor a fej es feleseg fekszenek ejjel egymas melett az agyban,suttogva megszolal a feleseg:

- Sug valami mockosat a fulebe!

Erre a ferj: - Konyha

Este férj-feleség az ágyban. Feleség: olyan régen becéztél, mond hogy szép a szemem! Férj.: szép a szemed! Mond, hogy gyönyörű a hajam! Gyönyörű a hajad! Mond, hogy jó az alakom! Jó az alakod! Most mondj valamit magadtól! Aludj már hülye pic@a!!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem is értem mire gondoltok... :D

Mintha rébuszokban már beszéltem volna róla.. :lol: :lol:

Pedig úgy megnéztem volna ahogy fényképezés közben rájukpakolják a kerékbilincset :( :P :D

Azt én is! :lol:

eccő tokajban rám szóltak, hogy máshova parkoljak már, mert utban vagyok... kérdem miért is? mert ők mérnek... hm hát én meg már leparkoltam, és semmi törvénybeütközőt nem tettem ezzel, és ezzel a lendülettel bementem az ismerőshöz.

nem kaptam semmit, csak átálltak másik oldalra :P

Maya? :D De jó már neki, hogy a szomszédai :lol: főleg mikor műszaki nélkül nem tudott Szerencsre menni mert ott stírölték, hogy mi lesz hát.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mintha rébuszokban már beszéltem volna róla.. :D :lol:

Azt én is! :lol:

Maya? :( De jó már neki, hogy a szomszédai :D főleg mikor műszaki nélkül nem tudott Szerencsre menni mert ott stírölték, hogy mi lesz hát.. :D :D

jo volt... de akkor se volt jó, mert volt olyan, hogy a volt férje ott partizott előtte, és b***k kimenni... biztos ugy voltak vele, hogy autóval nem érdemes, gyalog meg nem mennek sehova.

Link to comment
Megosztás:

Az elsőt szerintem ne akard :(

A másodikat meg kijavítottam és inkább nem adok rá jegyet :D :D

Tudom én, hogy úgysem tennétek meg. :lol: Csak gondoltam kedveskedek kicsit. :lol:

Miért, a másodikat rosszul tudom?! :D Nehogy megbukjak évvégén. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

A asszony nézi a téli olimpiát. Mondom oké hogy lefele, meg csúszi de mi hajtja őket? :lol: Amúyg tudjátok min lehet legjobban lecsúszni? A nagy zöld törmelék zsákon. Megy mint állat. Csak írányítani nem lehet, és amikor elkaszállom a nagy benga állatot a lejtő alján először rámesik, aztán meg meg akar verni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.