Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez pont polgárdi és ipartelep között történt. Még a mai napon is a 165-ös szergej (a videón is látható) huzogatta a BZ motorvonatot egy mellékkel. Ezen röhögtünk ma munkatársammal, mert igencsak nem szabályos. :(

Mondjuk az se épp szabályos, hogy a szergej húzza a csörgőt két bz-vel. Elvileg a csavarkapcsai nem bírhatják el... :lol:

Meg az a 165-ös szergej sincs épp a legjobb állapotban. 2000-ben felújították, de már csak 2-3 motor megy a 6ból és a dízelmotor is kék füstöt okád ki. Ma láttam az állomáson is. :lol:

Azért a végén az kemény,amikor a szergej belegázol a hóba! :D

Link to comment
Megosztás:

egy ökör rám mászik. Beköszön magyarul, visszaköszönök neki, erre kérdi hogy lány vagy? Mondom na ne már, ez nem a társkereső. Erre csak erőlteti.

Nem kérdezted tőle, hogy "mi van öcsisajt? répa köll vacsira?" :lol: :lol: :(

Azért nem semmi! Klikk ide! :P

Azért a végén az kemény amikor a szergej belegázol a hóba! :D

Gyááá :lol: az nagyon zsír :D :D valami filmben is megállná a helyét :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem kérdezted tőle, hogy "mi van öcsisajt? répa köll vacsira?" :lol: :lol: :(

Gyááá :lol: az nagyon zsír :lol: :D valami filmben is megállná a helyét :D :D

azthittem kisiklik :D de am király volt :D

:P Nem hiszem, hogy van mitől tartanom.

muhaha :P

am megint szakad a hó itt

Link to comment
Megosztás:

azt hittem kisiklik :D de am király volt :(

Jah :D majdnem úgy jártunk múltkor Tokaj-Tarcal közt :lol: -mikor legutóbb találkoztunk, de inkább magam elé engedtem egy Cordobát, inkább az szálljon bele valamibe hamarabb.. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nézd meg 2.30-tól a videót. 3.18-nál meg látni hogy elmennek összekötve.

Tökmindegy. Csak össze vannak kötve a csavarkapcsokkal. Valamint a féklevegő-csövek vannak összekapcsolva. Ez még nem jelenti azt hogy szinkronizálva vannak és a szergej a vontató, a csörgő meg a tolómozdony. Teljesen más technológia a két mozdony. A csörgő magyar gyártmány a szergej szovjet. Ezért lehetetlenség szinkronizálni őket. :lol:

Deeee nem értek hozzá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.