Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A sógoromnak meg sok motor ott rohad a garázsban :D sose lesz belőlük épkerék bringa :(

Mondjuk én sem panaszkodhatok, egy Simson Star, -SR51 Enduro robogó (ezzel néha járok is), 175 Java Czetka meg egy Babetta II. :lol:

3 Simson (1et se nagyon használok, full felújított mind 2-nek ITT a képe)

gondoltam ezekkel már nincs több meló, ezért veszek egy astrát, és szerelgetem azt :lol: :D

A sógornak van egy Verovinája ott rohad a sufniban. Egyszer el akartam kérni, gondoltam megcsinálom jó lesz mászkálni vele, de aztán utánna olvastam a neten, és azt írták sok a gond vele, meg erre sokat kéne költenem, egyszerűbb venni egy felújítottat.

Vegyél egy sinsont, az jobb is, és könnyebben is szerelhető :D

Link to comment
Megosztás:

Megszerelnéd az enyémet is? :lol: :D

Mikor , hol, és mit? Termosztátcsere, féltengelycsukló...mindenhez értek. :D Tényleg ha holnap jó idő lesz kicserélem a műszeregységben a ködzáró-visszajelzőt. Lehet kapásból ledesítem. Meg kell néznem a szegénység jelzőt is, állandóan világít. :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

3 Simson (1et se nagyon használok, full felújított mind 2-nek ITT a képe)

gondoltam ezekkel már nincs több meló, ezért veszek egy astrát, és szerelgetem azt :lol: :lol:

Vegyél egy sinsont, az jobb is, és könnyebben is szerelhető :(

Nézegettem már, de horroráron vannak, és kevés a gyári-nem tuningolt. A két piros gyönyörű! :D

Link to comment
Megosztás:

Nézegettem már, de horroráron vannak, és kevés a gyári-nem tuningolt. A két piros gyönyörű! :(

Nézz szét Hajdúban, itt kerül pár gyári eladóban :D a horror-ár meg mihez képest :lol: veszel egy szutyok agyongyilkoltat és rendbe teszed vagy veszel egy jót és csak benya kell bele :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mikor , hol, és mit? Termosztátcsere, féltengelycsukló...mindenhez értek. :D Tényleg ha holnap jó idő lesz kicserélem a műszeregységben a ködzáró-visszajelzőt. Lehet kapásból ledesítem. Meg kell néznem a szegénység jelzőt is, állandóan világít. :lol: :lol:

:( lopják a szeszt amig nem vagy otthon.. :D

..mellesleg átment a PÜ amit irtam...vagy b@szol rám? :D

Link to comment
Megosztás:

Nézegettem már, de horroráron vannak, és kevés a gyári-nem tuningolt. A két piros gyönyörű! :D

és van még egy zöld is :D mind a 3-at én újítgattam fel :lol: :lol: szeretem szerelgetni őket (felújítás óta még egyik sem ment többet 5-600 km-nél)

Hja, az áruk elég gáz, nekem tartozás fejében vannak, 30.000et megért egy működő (éppen :( )

Link to comment
Megosztás:

Baccus, már egy órája játszom a pokerstarson, nyertem egy valag pontot, erre egy ökör rám mászik. Beköszön magyarul, visszaköszönök neki, erre kérdi hogy lány vagy? A nickem Omega96. :(

Mondom na ne már, ez nem a társkereső. Erre csak erőlteti. Már játszani sem lehet nyugodtan a sok idiota kanos majomtól. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na mi a nagy helyzet pudingok? :D:D:D

Rég voltam fórumon...a jelszavamon 5 percet gondolkoztam :lol:

Ha rövid az esze, legyen notesze... (Vagy jegyeztesse meg a pásszvördöt a géppel :( :D )

Valentin napra kaptam egy 5000-es chipet kulcstartóváltozatban. Első dolog amit elviselek a belső visszapillantón lógva :D :D tetszik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Baccus, már egy órája játszom a pokerstarson, nyertem egy valag pontot, erre egy ökör rám mászik. Beköszön magyarul, visszaköszönök neki, erre kérdi hogy lány vagy? A nickem Omega96. :(

Mondom na ne már, ez nem a társkereső. Erre csak erőlteti. Már játszani sem lehet nyugodtan a sok idiota kanos majomtól. :lol: :lol:

Lehet úgy van vele mint a mondásban: "Sakkozni boxolókkal, boxolni sakkozókkal szeretek!"

Link to comment
Megosztás:

Baccus, már egy órája játszom a pokerstarson, nyertem egy valag pontot, erre egy ökör rám mászik. Beköszön magyarul, visszaköszönök neki, erre kérdi hogy lány vagy? A nickem Omega96. :D

Mondom na ne már, ez nem a társkereső. Erre csak erőlteti. Már játszani sem lehet nyugodtan a sok idiota kanos majomtól. :( :D

Lehet fiús napja volt. :P

Ha rövid az esze, legyen notesze... (Vagy jegyeztesse meg a pásszvördöt a géppel :D :D )

Valentin napra kaptam egy 5000-es chipet kulcstartóváltozatban. Első dolog amit elviselek a belső visszapillantón lógva :D :lol: tetszik :lol:

És mit tud? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ismerősöm felújított egy pócvágensirokkót. Olyan szíp lett hogy még egy összehasonlító tesztre is elkérték amikor kijött az új. Amikor vitték fényezni lakatolás után akkor neki is egy bütykölős sámlinak használt óvodai gyerekszék volt az autóban. Ő is tett rá egy "Recaro" matricát a teljesség kedvéért :lol: (meg fölvette a simsonhoz használt bukósisakot, mert nem volt benne egy ablak se amikor esőben vontatták :( )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.