Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:D :D :D

Ne már! :lol: Generátor is és akkumulátor is?! :D Kapok gutaütést.

:( Rosszul hangzik.

Egy kölcsön akksival kéne tenni egy próbát. És mindenképp töltést mérni. Tudom nem egyszerű dolog. Majd a szerelő holnap megmondja.

Csak tudj elindulni vele. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt hogy csináltad? Az út elég száraznak tűnik.

ez igen, tudsz te ha akarsz :lol: picit vizes az út, inkább fogjuk arra :lol: :(

én mondtam volna neki, hogy ha már itt van segítsen kihúzni :D

Sajna nem tudom az útra fogni, a saját kocsibejárómra fordultam túl nagy ívben. :D Kicsit szűkre sikerült a bejáró ha a másik irányból jövök, vagy van hely bemenni középre nem gond, de ha jönnek szembe és ebből a sávból indulok kicsit necces. Le kéne szúrni pár botot, mert ha már fordulok a kocsi orrától nem látom a híd szélét. De tapasztalatnak nem volt rossz, semmit nem ér, ha deszkát tartok a csomitartóban ilyen esetre, mint azt sok helyen tanácsolják, simán elpörgött rajta a kerék. Fél vödör kavics sokkal többet ér.

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz, minek vinni ha gurul. :D

Elmentünk szánkózni , szórakozik a Szabó család, a lányom a fának ment neki, én meg az árokba.

http://kep.ivpicture.hu/307570.jpg

http://kep.ivpicture.hu/307571.jpg

Hivtam a szomszédot húzzon ki, persze elment kocsival telefon nélkül. Elővettem a deszkát a csomitartóból, szart sem ér. Viszont fél vödör kavics a kerék alá, és behintáztatva simán kijártam vele. Az volt a legjobb hogy amikor belementem, és próbáltam kijönni, nem ment, kiszálltam körbejárni a kocsit, és látom, hogy egy kisöreg áll mögöttem, és villogat, hogy tolathatok, kienged. :lol: Nem is volt feltűnő a kocsi fara a levegőben az ajtóval meg a sarat túrtam. :lol:

Nem unatkozunk , ha te itt vagy. :(

És még büszkén le is fényképezed. :D

Link to comment
Megosztás:

:P :P :lol:

Ne már! :D Generátor is és akkumulátor is?! :lol: Kapok gutaütést.

Ha jön a baj csőstől fog :D a tapasztalat :lol: :(

Sajna nem tudom az útra fogni, a saját kocsibejárómra fordultam túl nagy ívben. :lol:

Peeersze :D kézifékkel, mi? :lol: :D :D (nem csodálkoznék rajta :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Nem unatkozunk , ha te itt vagy. :D

És még büszkén le is fényképezed. :D

Úgy jó az élet ha zajlik. :lol: Az asszony is lefényképezte, ha egyszer jogsija lenne, és hasonló szituációba keveredne tudja mire fogni, hogy én is jártam már így. :D

Peeersze :D kézifékkel, mi? :P :( :D (nem csodálkoznék rajta :lol: )

Előtte kézifékeztem egy üres parkolóban, de nem volt jó, mert már latyakos volt a hó, meg a család unja. :lol: Nem volt nagy hely hozzá, alig mentem, nem is pördült, csak keresztbeállt.

Link to comment
Megosztás:

Sajna nem tudom az útra fogni, a saját kocsibejárómra fordultam túl nagy ívben. :( Kicsit szűkre sikerült a bejáró ha a másik irányból jövök, vagy van hely bemenni középre nem gond, de ha jönnek szembe és ebből a sávból indulok kicsit necces. Le kéne szúrni pár botot, mert ha már fordulok a kocsi orrától nem látom a híd szélét. De tapasztalatnak nem volt rossz, semmit nem ér, ha deszkát tartok a csomitartóban ilyen esetre, mint azt sok helyen tanácsolják, simán elpörgött rajta a kerék. Fél vödör kavics sokkal többet ér.

Üss bele néhány szeget, tudjon mibe kapaszkodni. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Zotya, ez tudna tippeket adni. :(

AS módszer.: Ahogy Sikerül. :lol: :lol:

Nem tudom mi az a fíling, de biztos jó lehet.

A sógornak van egy Verovinája ott rohad a sufniban. Egyszer el akartam kérni, gondoltam megcsinálom jó lesz mászkálni vele, de aztán utánna olvastam a neten, és azt írták sok a gond vele, meg erre sokat kéne költenem, egyszerűbb venni egy felújítottat.

Megy az öreg a motorral, elkezd fékezni, lassul-lassul, majd nagy csörömpöléssel felborul. Odarohannak, kirángatják a motor alól, jól van Józsi bácsi? Jól fiam, csak ma reggel szereltem le az oldalkocsit, és még szoknom kell. :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol:

Na azért mi sem panaszkodhatunk!

:( Gyalázatos! Ma jött ki a tecsótól egy fakata Audiban egy szőke csaj bazi nagy napszemcsivel, és egy pincsikutya vot a mellén, átkötve a biztonsági övel. Belegondoltam mi marad a kutyából egy vészfékezéskor, koccanáskor, vagy ha kinyílik a légzsák. :D
Link to comment
Megosztás:

A sógornak van egy Verovinája ott rohad a sufniban.

A sógoromnak meg sok motor ott rohad a garázsban :( sose lesz belőlük épkerék bringa :lol:

Mondjuk én sem panaszkodhatok, egy Simson Star, -SR51 Enduro robogó (ezzel néha járok is), 175 Java Czetka meg egy Babetta II. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.