Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ne tudjátok meg ma milyen megalázatatás ért. :( Pont lapátoltam ki a kocsit a óból, és látom hogy jön egy 16-17 év körüli Hűha. erre amikor odaér megszólal.: Csókolóm! :lol: Na bakker vén vagyok mint az országút. :lol:

ezen te meglepődsz??

nekem is köszöntek már évekkel ezelőtt is csókolomot, igaz 5-6 éves gyerkőcök, de akkor is :D

a 16-17 évesek meg szipmplán nem köszönnek :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ne tudjátok meg ma milyen megalázatatás ért. :D Pont lapátoltam ki a kocsit a óból, és látom hogy jön egy 16-17 év körüli Hűha. erre amikor odaér megszólal.: Csókolóm! :lol: Na bakker vén vagyok mint az országút. :lol:

Biztos rátettél egy kicsit azzal hogy az állad a térded körül lógott, és remegett a kezed amikor odaért :D Meg ugye az öregek ássák az autót a hóból kifelé ilyenkor, mert aki nem öreg, az már régen megtette. :D :lol:

(csak megnyugtatásképpen, nekem a házban 2 gyerek rendszeresen csókolommal köszön, már évek óta :( (még nem kettessel kezdődött a korom amikor elkezdték :D Ehhez képest még simán jó vagy :D )

Link to comment
Megosztás:

Ne tudjátok meg ma milyen megalázatatás ért. :( Pont lapátoltam ki a kocsit a óból, és látom hogy jön egy 16-17 év körüli Hűha. erre amikor odaér megszólal.: Csókolóm! :lol: Na bakker vén vagyok mint az országút. :lol:

Te őrült, csak meg akart csókolni. :D :D

Link to comment
Megosztás:

ezen te meglepődsz??

nekem is köszöntek már évekkel ezelőtt is csókolomot, igaz 5-6 éves gyerkőcök, de akkor is :(

a 16-17 évesek meg szipmplán nem köszönnek :D :lol:

Na ja a de a gyerekek az más, de egy csaj, akit még én is megnézek, az ne csókolomozzon! Úgy néz ki már nem kell visszamennünk Egerbe, elkezdek gyúrni, hogy formábe lendüljek. Jöttünk haza, Pest után olyan hófúvás volt mint állat, a leállósáv televolt hóval, és méteres tarélyokat épített a szél. Utoljára 86-ban áttam ilyet, akkor nem mentünk suliba egy hétig, és az oroszok hozták a kenyeret lánctalpassal. Úgy néz ki új szomszédaink lesznek. G astrájuk van, nálam már bevágódtak. :D Majd szólok nekik, ha valami gáz van a kocsival ne költsön szerelőre bizza nyugodtan rám. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Biztos rátettél egy kicsit azzal hogy az állad a térded körül lógott, és remegett a kezed amikor odaért :D Meg ugye az öregek ássák az autót a hóból kifelé ilyenkor, mert aki nem öreg, az már régen megtette. :D :D

(csak megnyugtatásképpen, nekem a házban 2 gyerek rendszeresen csókolommal köszön, már évek óta :lol: (még nem kettessel kezdődött a korom amikor elkezdték :( Ehhez képest még simán jó vagy :D )

Na jó, de most jöttem haza, az asszony meg csak a járdával törődik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ja a de a gyerekek az más, de egy csaj, akit még én is megnézek, az ne csókolomozzon! Úgy néz ki már nem kell visszamennünk Egerbe, elkezdek gyúrni, hogy formábe lendüljek. Jöttünk haza, Pest után olyan hófúvás volt mint állat, a leállósáv televolt hóval, és méteres tarélyokat épített a szél. Utoljára 86-ban áttam ilyet, akkor nem mentünk suliba egy hétig, és az oroszok hozták a kenyeret lánctalpassal. Úgy néz ki új szomszédaink lesznek. G astrájuk van, nálam már bevágódtak. :( Majd szólok nekik, ha valami gáz van a kocsival ne költsön szerelőre bizza nyugodtan rám. :lol:

Miért akarod hogy elköltözzenek? Nem tetszenek? :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Szegény szomszéd...és szegény Karcsi! :lol:

Á már nem nyaggatom annyit a Karcsit mint régen, rám is ragad valami a koszon kívül. Motorolaj. :lol:

Miért akarod hogy elköltözzenek? Nem tetszenek? :( :D

Még nem költöztek ide, de időben kezdem a kiképzést.

lehet az se kell, hogy a G astrájukhoz nyuljon, majd azt is megunják, hogy az f jét bütyköldeti.

:D

idegesítő tud lenni, mint amikor a szomszéd állandóan fékpróbát tartott...

Nem is látnak, pont takarja a ház. Nálam csak a zene szól ha kocsit szerelek, meg az anyázás hallatszik. Pörgetni sem szoktam itthon elindul-jó, nemindul-nem jó. A fékpróbára meg ott van a fékpad, nem valami biztos módszer a fék tesztre ha blokkolgatsz, attól még húzhat félre. Meg amúgy is sajnálom a gumit még kézifékezni is szárazon, hát még pörgetni-blokkolni.

Link to comment
Megosztás:

Biztos rátettél egy kicsit azzal hogy az állad a térded körül lógott, és remegett a kezed amikor odaért :( Meg ugye az öregek ássák az autót a hóból kifelé ilyenkor, mert aki nem öreg, az már régen megtette. :D :D

(csak megnyugtatásképpen, nekem a házban 2 gyerek rendszeresen csókolommal köszön, már évek óta :lol: (még nem kettessel kezdődött a korom amikor elkezdték :lol: Ehhez képest még simán jó vagy :D )

...és folyt a nyálad, amiből arra a következtetésre jutott, hogy laza a szájszerkezeted mert már nincsenek fogaid. :D

Mond Zotya, hogy nem hiányoztunk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne tudjátok meg ma milyen megalázatatás ért. :( Pont lapátoltam ki a kocsit a óból, és látom hogy jön egy 16-17 év körüli Hűha. erre amikor odaér megszólal.: Csókolóm! :lol: Na bakker vén vagyok mint az országút. :lol:

Miért nem mondtad neki, hogy csak csókolnád :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ne tudjátok meg ma milyen megalázatatás ért. :D Pont lapátoltam ki a kocsit a óból, és látom hogy jön egy 16-17 év körüli Hűha. erre amikor odaér megszólal.: Csókolóm! :lol: Na bakker vén vagyok mint az országút. :(

Nekem amikor ülnek be az ovisok a Vivaróba ezt mondják: Csókolom Misi bácsi... :D és még csak 26 vagyok :lol:

Emberek én is kezdek öregedni :D :D csak most tudatosult bennem igazán, nah megyek, és most magambafordulok :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem amikor ülnek be az ovisok a Vivaróba ezt mondják: Csókolom Misi bácsi... :lol: és még csak 26 vagyok :lol:

Emberek én is kezdek öregedni :D :D csak most tudatosult bennem igazán, nah megyek, és most magambafordulok :D :D

Mondjuk novy cartársank is igaza van...A 16-17 évesek átesnek rajtad sem köszönnek, csak néznek rád mint ku*va az üdülési csekkre :(

Link to comment
Megosztás:

Nekem amikor ülnek be az ovisok a Vivaróba ezt mondják: Csókolom Misi bácsi... :lol: és még csak 26 vagyok :lol:

Emberek én is kezdek öregedni :D :( csak most tudatosult bennem igazán, nah megyek, és most magambafordulok :D :D

Haverom fia is ezt mondta nekem nyáron,aztán felvilágosítottam,hogy ha mégegyszer így mer köszönni elharapom a torkát! :D

Az apja behugyozott a röhögéstől,a gyerek meg megszeppenve köszön azóta hello-val! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Haverom fia is ezt mondta nekem nyáron,aztán felvilágosítottam,hogy ha mégegyzser így mer köszönni elharapom a torkát! :lol:

Az apja behugyozott a röhögéstől,a gyerek meg megszeppenve köszön azóta hello-val! :lol:

:( :D Felvilágosítottad? Nem volt semmi méhecske, meg hasonló?....Csak simán el harapod a torkát? :D :D Nem tudom kit kell sajnálni, téged mert lemagáztak, vagy a gyerkőcöt?

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk novy cartársank is igaza van...A 16-17 évesek átesnek rajtad sem köszönnek, csak néznek rád mint ku*va az üdülési csekkre :lol:

mi még talán "annakidején" nem mertük volna ezt megtenni, de változnak az idők.... nállunk a 16-17 évesek már anyukák, apukák.... e van, ezt kell szeretni :( (illetve csak annak aki akarja) :D

Haverom fia is ezt mondta nekem nyáron,aztán felvilágosítottam,hogy ha mégegyszer így mer köszönni elharapom a torkát! :D

Az apja behugyozott a röhögéstől,a gyerek meg megszeppenve köszön azóta hello-val! :D

Hasonló fenyítést alkalmazok én is: Ha még 1x meghallom nem ülsz többet be az autóba... de 1 hét és elfelejtik :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.