Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na megjöttem Egerből, úgy néz ki vissza sem megyünk. Kiásom a kocsit a hóból, aztán elviszem az asszoynt melózni, úgy odavan milyen rendes vagyok, hulla fáradtan még autókázom, de igazából, csak csúszkálni akarok hazafele. :lol: Összekötöm a kellemest a hasznossal.

Csak nehogy a jövő héten kasznis kérdéseid legyenek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na megjöttem Egerből, úgy néz ki vissza sem megyünk. Kiásom a kocsit a hóból, aztán elviszem az asszoynt melózni, úgy odavan milyen rendes vagyok, hulla fáradtan még autókázom, de igazából, csak csúszkálni akarok hazafele. :lol: Összekötöm a kellemest a hasznossal.

Csak óvatosan :lol: Én is fáradtan tettem föl az oszlopra :(

Link to comment
Megosztás:

Csak óvatosan :lol: Én is fáradtan tettem föl az oszlopra :(

Van itt a metró mögött egy széles útszakasz, igaz padkával, de olyan gyorsan nem megyek. A végén meg keresztbe lehet tenni a kereszteződésben. :D Legjobb lenne egy üres parkoló, de itt mindet őrzik, mert tele voltak autós őrültekkel éjjel. Hogy mik vannak! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Na megjöttem Egerből, úgy néz ki vissza sem megyünk. Kiásom a kocsit a hóból, aztán elviszem az asszoynt melózni, úgy odavan milyen rendes vagyok, hulla fáradtan még autókázom, de igazából csak csúszkálni akarok hazafele. :lol: Összekötöm a kellemest a hasznossal.

Mé volt az első gondolatom ahogy olvasni kezdtem "Kiásom a kocsit a hóból, aztán elviszem az asszonyt melózni"?? :lol: :( :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.