Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezek után már tényleg megérdemli majdhogy megtartsd. Vagyis ő érezze magát megtisztelve azzal, hogy megtartod. Talán ezek után jól viseli magát. :lol:

Ha szerencséd van, akkor talán egy szénkefe csere megoldja a gondot. Az egyben van a fesz. szanályzóval, és nem nagy összeg. Talán csak ennyi a baja.

Nagyon remélem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nálam sem jelzett egyáltalán, amikor szinte semmi töltésem sem volt. :lol:

nekem meg tegnap meló után amikor indultam barátnőmhöz ott parázslott. Aztán oldalra hajoltam hogy fölvegyem a lehullott kesztyűmet a szőnyegről, és elaludt. Aztán visszaültem a helyemre és megint parázslott. Aztán odatettem a kezem a műszeregység fölé, és miután kitakartam a közvilágítás oda eső fényét, mindjárt nem parázslott :lol:

Link to comment
Megosztás:

mondjuk ebben van valami, de sosem lehet tudni :lol: főleg nem egy ilyen trükkös astránál :lol:

(havernak nem állt le, csak ha leállította utánna alig, vagy egyáltalán nem indult.)

de ha neked hangja van a generátornak , akkor Tiv.-nek lehet igaza :D

mindenesetre 1. lépés bemérni a töltést, ha az nincs, akkor indulni a generátor irányában, ha van, akkor meg lehet akku

Hétfőn megkapja a szerelőm és majd Ő eljátszik vele. :(

Link to comment
Megosztás:

:( :D

Ha szerencséje van :D ha nincs akkor csapágyak, stb :lol: de egyúttal érdemes lenne teljesen rendbe tenni.. :lol:

Az már húzós. Akkor egy bontott, 5 ezer körül. Nekem is lett a megoldás. Egy diódahíd, és csúszógyűrű csere, na meg csapágyazás, elég horror áron megy.

Link to comment
Megosztás:

nekem meg tegnap meló után amikor indultam barátnőmhöz ott parázslott. Aztán oldalra hajoltam hogy fölvegyem a lehullott kesztyűmet a szőnyegről, és elaludt. Aztán visszaültem a helyemre és megint parázslott. Aztán odatettem a kezem a műszeregység fölé, és miután kitakartam a közvilágítás oda eső fényét, mindjárt nem parázslott :lol:

Arra gondoltam, ha mégis az enyém lesz a második hely, találkozón berakjuk Őket egymás mellé és kiírjuk, hogy a "legdrágább autók". :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem meg tegnap meló után amikor indultam barátnőmhöz ott parázslott. Aztán oldalra hajoltam hogy fölvegyem a lehullott kesztyűmet a szőnyegről, és elaludt. Aztán visszaültem a helyemre és megint parázslott. Aztán odatettem a kezem a műszeregység fölé, és miután kitakartam a közvilágítás oda eső fényét, mindjárt nem parázslott :lol:

Kreatív megoldás volt. :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

nekem meg tegnap meló után amikor indultam barátnőmhöz ott parázslott. Aztán oldalra hajoltam hogy fölvegyem a lehullott kesztyűmet a szőnyegről, és elaludt. Aztán visszaültem a helyemre és megint parázslott. Aztán odatettem a kezem a műszeregység fölé, és miután kitakartam a közvilágítás oda eső fényét, mindjárt nem parázslott :(

nekem szokott, de rejtélyes módon:

minden izzó felkapcsolva + távolsági + rádió + vészvillogó = SEMMI

de ha minden le van kapcsolva, és rálépek a fékre, akkor parázslik :lol:

a féknél lenne valami zárlat? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az már húzós.

Én még megelőztem a bajt :D hangja lett és tölteni se 100%-kal akart, gyors szétkaptam, rendbe raktam és azóta is úgy van.. :lol:

Arra gondoltam, ha mégis az enyém lesz a második hely, találkozón berakjuk Őket egymás mellé és kiírjuk, hogy a "legdrágább autók". :D

Öö, hol is tartatok velük úgy cakkpakk? :( Én valahol 2.5 mf körül vagy fölötte (persze vételárastól -papírmunkákat, műszakit-zk-t nem számolva) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én még megelőztem a bajt :D hangja lett és tölteni se 100%-kal akart, gyors szétkaptam, rendbe raktam és azóta is úgy van.. :lol:

Öö, hol is tartatok velük úgy cakkpakk? :( Én valahol 2.5 mf körül vagy fölötte (persze vételárastól -papírmunkákat, műszakit-zk-t nem számolva) :lol:

:D De te spúr vagy feljönni egy pösti találkozóra :D :D

Link to comment
Megosztás:

:D De te spúr vagy feljönni egy pösti találkozóra :P :D

Na jah :D Lurdyba menjek 2-3 óra hosszára? :( De egy normális helyen lévő (tudjátok hogyan értem :lol: ) egész napos csevegős-kajolós-ismerkedős talira lenne arcom oda gurulni :P persze ha úgy állok anyagival.. :D

2,5 milla? :lol: komolyan? :lol: mennyi volt ebből a vételára?

1.55 mf, a többi mind amit ráköltöttem.. :D

Link to comment
Megosztás:

19 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot (4 vendég és 0 anonim felhasználó)

15 felhasználó: zocsa, peti468, Dáwid, symontemplar, astrásgyerek, J0hnny, Sanci, alcsaba, Tiv., webshark, invictus, Opeles90, walker, dita, RobesPierre

Jó látni, hogy ilyen szép számban vagyunk :D

Hol a Lacika?? :lol: Ebből a számlálásból is kimaradt :lol: :D :(

Link to comment
Megosztás:

19 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot (4 vendég és 0 anonim felhasználó)

15 felhasználó: zocsa, peti468, Dáwid, symontemplar, astrásgyerek, J0hnny, Sanci, alcsaba, Tiv., webshark, invictus, Opeles90, walker, dita, RobesPierre

Jó látni, hogy ilyen szép számban vagyunk :D

Hol a Lacika?? :lol: Ebből a számlálásból is kimaradt :lol: :D :(

Jóvanna vak vagyok :D

Link to comment
Megosztás:

Na jah :D Lurdyba menjek 2-3 óra hosszára? :( De egy normális helyen lévő (tudjátok hogyan értem :D ) egész napos csevegős-kajolós-ismerkedős talira lenne arcom oda gurulni :D persze ha úgy állok anyagival.. :D

Mi igyekszünk összehozni egyet, csak Spzoli nem bír megálmodni egy időpontot. :lol:

A Zolinak meg egy :lol: és szégyelje magát, mert a Szüleimtől kb. 10 percre lakik és még nem találkoztunk. :D

Bezzeg van Valaki akinek eszébejutottam ha már Pest környékén járt, pedig Ő igen messze lakik tőlem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én 830-nál tartok az összes szervízzel, olajcserével, téli-nyári kerekekkel, BC, fejegység...stb. Egyszóval minden.

Gyááá :( 3 milla ha nem több... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi igyekszünk összehozni egyet, csak Spzoli nem bír megálmodni egy időpontot. :lol:

A Zolinak meg egy :D és szégyelje magát, mert a Szüleimtől kb. 10 percre lakik és még nem találkoztunk. :(

Bezzeg van Valaki akinek eszébejutottam ha már Pest környékén járt, pedig Ő igen messze lakik tőlem. :lol:

pusszantlak drága, elkezdődött a suli, és suli után elmászok még melózni. 6kor kelek és 6kor még melózom :D máramikor :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.