Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Másnaposok :lol: Vagy Zombiland :lol: De én a Holtak hajnalán is betegre röhögtem magam :lol: :lol: (meg amikor a nagy csönd, vagy a húzós-zene volt akkor egy halk "Hu!!" Asszony háta mögött fülhöz hajolva, és akkor még jobban tetszett a film :( :lol: )

:D :D :D Ugrott 1et mi?

Ez a másnaposok... Ezt sztem megnézem torrenten, meg elolvasom h miről szól nagyjából aztán ha jó letőtöm. B)

Rocco Siffredi? :D

:lol: :D

Katt :P :P :lol: Ekkora búzát

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :( Ugrott 1et mi?

Ez a másnaposok... Ezt sztem megnézem torrenten, meg elolvasom h miről szól nagyjából aztán ha jó letőtöm. :D

Ne nézegesd előre, mer' eebacod :D Hidj nekem, töltsd le úgyértem vedd meg, és csak holnap este nézd meg asszonnyal együtt :D (és a végefőcímet is nézzétek meg mert f-szák a képek :D )

Link to comment
Megosztás:

Mos mé?Ő a női lélek legnagyobb ismerője! :lol:

:( :D :D :D

A lelket megpróbálja kipiszkálni belőlük...csak rossz helyen próbálkozik :lol: :D

Fú...amúgy de lehangoló volt az előbb...kinézek az ablakon egy dekoratív csajszi megy a kirakat előtt...nnah gondolom magamban de kis csinos...erre kifúj 50m3 füstöt :lol:

És mégcsak dizelnek se mondhatnám...kék füst volt... Lehet eszi az olajat

Link to comment
Megosztás:

Inkább nem vagyok rá kíváncsi :lol: :(

Aztán fejezzük már abba mert barátnőm megint felnéz hogy mi van itt, és hallgathatom egy hétig hogy milyen állatok vagyunk :D :D

Hmm...azé' a Valentin napról hirtelen más téma jött be... :P Utálom amúgy az olyan filmeket... :lol: Lehangoló amit művelnek amúgy az ilyenek. Na mind1 tényleg hagyjuk. :lol:

Hmm.

Erre mondta egyszer egy haver, hogy ő inkább több kisebb szatyorba. :D :D

:D valahol igaz...

Nnah itt is elkezdett hawzazódni

Link to comment
Megosztás:

:lol: :( :D :D

:D :D

Fú...amúgy de lehangoló volt az előbb...kinézek az ablakon egy dekoratív csajszi megy a kirakat előtt...nnah gondolom magamban de kis csinos...erre kifúj 50m3 füstöt :lol:

És mégcsak dizelnek se mondhatnám...kék füst volt... Lehet eszi az olajat

De állat vagy. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

-Drágám kérsz egy pohár sprint-et?

-Inkább alpesit kérnék ha van.

:lol:

:lol: :(

Régen amikor még kicsi voltam és ladánk volt és fater ugye tankolta...akkor olyan jó illata volt.. Mindíg azon gondolkodtam, hogy vajon az íze is ilyen jó lehet? Azóta se jártam utánna... de már dizel vagyok..bár annak is szeretem a szagát :D :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol:

Régen amikor még kicsi voltam és ladánk volt és fater ugye tankolta...akkor olyan jó illata volt.. Mindíg azon gondolkodtam, hogy vajon az íze is ilyen jó lehet? Azóta se jártam utánna... de már dizel vagyok..bár annak is szeretem a szagát :D :D

Én kóstoltam. Ízre nem mondanám hogy jó :(

Link to comment
Megosztás:

Én kóstoltam. Ízre nem mondanám hogy jó :lol:

Még amikor a laborban tanultuk a vegyi óvintézkedéseket akkor volt hogyha valaki benzint iszik, akkor itatni kell vele paraffin olajat ( nem pakurát) semlegesítés céljából...húúú... milyen jószagút/ízűt büfizhet az.. :lol: Egy fél olajfeldolgozót felbüfög :(

Link to comment
Megosztás:

Még amikor a laborban tanultuk a vegyi óvintézkedéseket akkor volt hogyha valaki benzint iszik, akkor itatni kell vele paraffin olajat ( nem pakurát) semlegesítés céljából...húúú... milyen jószagút/ízűt büfizhet az.. :D Egy fél olajfeldolgozót felbüfög :D

Én nem laborban nyeltem :lol: Kicsit későn tettem át a csövet a kannába :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

Én nem laborban nyeltem :D Kicsit későn tettem át a csövet a kannába :D :D

Én amúgy így a halak akváriumi vizével jártam így... Rossz volt az íze

:D :lol: :D

Ugye mondtam már, hogy mi bort is csinálunk ősszel. Na nagyapám csinálja azt amikor üvegbe szívja kifele...szívja a csövet szívja szívja szívja szívja.... kicsit visszafújja a bort... faterral nézzük, hogy elkészül-e még..megszólal: nnnah..visszacsúszott

megint szívja szívja szívja... közbe nyeli is.. :P olyan 3. próbálkozásra már az üvegbe is folyik

nembaj, had igyon az öreg ha szereti :lol: :lol:

----

Hopp...ajaj gáz van.. :P

Voltam fent az emeleten dobni 1 sárgát...erre hallom az ajtón kattant valami.. na gondoltam magamban biztos csak szél okozta a hangot..végzek..kezet mostam, jövök kifele pontosan jönnék. Bezárta a gyökér takarító :lol: én meg kirugtam a zárnál az ajtót :( :lol:

Lehet nem volt jóötlet.. Bár nem akarok slozilakó lenni

Még jó hogy nem befele nyílt.. :lol: Dekkolhatnék ott a budiba :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én amúgy így a halak akváriumi vizével jártam így... Rossz volt az íze

:D :D :lol:

Ugye mondtam már, hogy mi bort is csinálunk ősszel. Na nagyapám csinálja azt amikor üvegbe szívja kifele...szívja a csövet szívja szívja szívja szívja.... kicsit visszafújja a bort... faterral nézzük, hogy elkészül-e még..megszólal: nnnah..visszacsúszott

megint szívja szívja szívja... közbe nyeli is.. :D olyan 3. próbálkozásra már az üvegbe is folyik

nembaj, had igyon az öreg ha szereti :lol: :lol:

----

Hopp...ajaj gáz van.. :P

Voltam fent az emeleten dobni 1 sárgát...erre hallom az ajtón kattant valami.. na gondoltam magamban biztos csak szél okozta a hangot..végzek..kezet mostam, jövök kifele pontosan jönnék. Bezárta a gyökér takarító :( én meg kirugtam a zárnál az ajtót :D :D

Lehet nem volt jóötlet.. Bár nem akarok slozilakó lenni

Még jó hogy nem befele nyílt.. :lol: Dekkolhatnék ott a budiba :P

Ajajj. Internet nélkül. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.