Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Másnak is szaraxik a fórum. Ma reggel belépek és febr 5-ig visszadob ha az uj hozzászólásokra kattintva (kis kék "go to firs unread") pedig tegnap is mindent elolvastam. De érdekes módon nem minden topiknál. teljesen random. És ezt elátszotta mai nap még vagy 3x mikor ismét beléptem.

Nálam semmi gond. / Mozilla /. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Másnak is szaraxik a fórum. Ma reggel belépek és febr 5-ig visszadob ha az uj hozzászólásokra kattintva (kis kék "go to firs unread") pedig tegnap is mindent elolvastam. De érdekes módon nem minden topiknál. teljesen random. És ezt elátszotta mai nap még vagy 3x mikor ismét beléptem.

Nálam nincs semmi baj. Pedig explorert használok.

Link to comment
Megosztás:

Másnak is szaraxik a fórum. Ma reggel belépek és febr 5-ig visszadob ha az uj hozzászólásokra kattintva (kis kék "go to firs unread") pedig tegnap is mindent elolvastam. De érdekes módon nem minden topiknál. teljesen random. És ezt elátszotta mai nap még vagy 3x mikor ismét beléptem.

Nálam is jó.

Link to comment
Megosztás:

Általában akkor hülyül meg ha két helyről is használom (meló/otthon) persze nem egyszerre. Amig csak melóból lépegetek be nincs gond, de ha nagyritkán otthonról is ránézek a forumra utána mindig 1-2 napig csinálja ezt. Szóval a hiba akkor nálam :lol:

Én is így csinálom... Most melóból vagyok. Este meg amikor vagyok akkor otthonról. :lol: és úgysincs semmi gáz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.