Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

elöl fehér vagy sárga, hátul piros. a többi büntis

sárga úgy mint ahogy a halogen sárga, nem pedig eche narancs...

A helyzetjelző színtelen(fehér) vagy kadmiumsárga szíű lehet. Nekem vannak ilyen sárga izzóim, hát eléggé sárgák, szóval indexhez hasonló sárgák. Ezt jól megmondtam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezért jó a gyári! Abba kössön bele a marhája! :D

Bele köt az abba is ha akar mert pl ki van fakulva :lol:

Másik pl: 2 évvel ezelőtt műszakin azt mondja vizsgabiztos bácsi vizsga után, hogy fehéren villognak a hátsó indexeim -majd cseréljem ki :( csomiajtó fel, takaróműanyag kipatt, a foglalatsort kiszedem és dicsak, sárga izzó van benne :P (mert ugye belebűvöltem bár nem volt egyszerű) és jött egy nagy pislogás :D :D ugyanazzal a búrával és sárga izzóval ment most is műszakizni (persze az összes izzó frissítve volt) és érdekes módon nem lett kötekedés tárgya :D szerintem a csávó benézte és a tolatólámpát nézte fehérnek :D :lol: csak hogy hogyan villoghatott az már rejtély... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bele köt az abba is ha akar mert pl ki van fakulva :lol:

Másik pl: 2 évvel ezelőtt műszakin azt mondja vizsgabiztos bácsi vizsga után, hogy fehéren villognak a hátsó indexeim -majd cseréljem ki :( csomiajtó fel, takaróműanyag kipatt, a foglalatsort kiszedem és dicsak, sárga izzó van benne :P (mert ugye belebűvöltem bár nem volt egyszerű) és jött egy nagy pislogás :D :D ugyanazzal a búrával és sárga izzóval ment most is műszakizni (persze az összes izzó frissítve volt) és érdekes módon nem lett kötekedés tárgya :D szerintem a csávó benézte és a tolatólámpát nézte fehérnek :D :D csak hogy hogyan villoghatott az már rejtély... :lol:

Fateromba egyszer azért kötött bele a disznó rendőr, mert "nem jól állt meg amikor leintette"... Fater kérdezte hogy miért nem jó? Erre beszól hogy mert nem elém állt meg. Apám beszólt neki hogy akkor következőnek úgy fog megállni hogy elüti és akkor tuti a kocsi előtt lesz... :P Rendőr nem díjazta és próbált minden szarba belekötni... de nem sikerült semmibe se. Már az izzókészlettől kezdve az elsősegélycsomag lejárati idejéig az utolsó láthatósági mellényt elkérte a rohadt féreg :lol: Aztán amikor indult el fater kicsit felszántotta az útszélét meg hagyott ott füstfelhőt

A mocskosok ( tisztelet a kivételnek ) azt hiszik, hogy ők a törvény... És hogy azt csinálnak amit akarnak..Tegnap este jövök hazafel a laborból és itt a körforgalomnál jön a tahója.. De nem bírja megadni az elsőbbséget...inkább fellövi a villogót amíg bemegy.. Aztán amikor kijön a körforgalomból jól kihúzza vagy 90ig.. ( városon belül )

Biztos már félt hogy otthon elhűl a paprikáskrumpli

Link to comment
Megosztás:

Fateromba egyszer azért kötött bele a disznó rendőr, mert..

Anno egy haverommal átmentünk vakeste egy másik faluba mert galambot akart bizniszelni valami haverjával. Aztán visszafelé másfele jöttünk, hátha akad valami macska így estére :lol: B) szal az egyik útbaeső faluban járőrkocsi szép lassan nekem meg 3ban pörgött a waresz 4ben meg rugdalt, na mondom start ki és nyomjuk le takarosban. Követett egészen ki a falu végéig majd kékdiszkófény fel :( haver kérdi nem kéne-e megállni, mondom majd sípol ha baja van ;) erre a sügér úgy keresztbe vágta az Astrát mintha valami amerikai akciófilmből szabadult volna :D :lol: kiszállok, kezébe nyomom a papírokat, erre kérdezi mit szállítunk (fehér wartburg kombi fekete selyemfüggönnyel körbe) :P haver jó sittes fejjel bevágja hogy HULLÁT :D :P :P a csávó majdcsak összecsinálta magát hirtelen :P na az is majd szétszedette volna a kocsit aztán jött az izzókészlet :lol: nem sok mindent láttam és ahogy nézegette a forgalmit kérdem tőle hogy kölcsönadná a lámpáját de mire kimondtam kikaptam a kezéből :D az meg csak :D kiszedem az egyik készletet és bevilágítok a hátsó ülés alá (le volt borítva) mondom valahol a kacat közt van még egy másik is :D erre a fószer nem bírta tovább idegekkel :lol: felírt hogy találkoztunk és viszlát.. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Anno egy haverommal átmentünk vakeste egy másik faluba mert galambot akart bizniszelni valami haverjával...

:( :D :D

Lehet ezeket amúgy szivatni... CSak az a baj ha valami nincs rendben ők is tudnak minket... :lol:

Amúgy azt nem értem, hogy amikor ő előz meg engem országúton..és más már én is megyek vagy 90-100 között, ő rámelőz vagy 120-130al...nekik miért szabad? Elkezdenék menni utánna olyan tempóval szerintem első lenne hogy jelezne hogy húzódjak le... Fú de utálom őket... :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :( :D

Lehet ezeket amúgy szivatni...

Nekem nem szokásom de ha valamelyik mégis nagyon akadékoskodik menten elkérem az igazolványát :lol: azt ha folytatja a hülyeségét b...hatja :D de általában hatásos gyógymód.. :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem szokásom de ha valamelyik mégis nagyon akadékoskodik menten elkérem az igazolványát :lol: azt ha folytatja a hülyeségét b...hatja :( de általában hatásos gyógymód.. :D :D :D

Nem is rossz ötlet :P :D :D

Hálistennek engem még nemnagyon állítottak meg... 1szer 2szer... :lol: Dehát...hóó még most Májusban lesz 2 éves a jogsim :lol:

Amúgy vettem a gépbe most nemrég olaj meg levegőszűrőt is.

Link to comment
Megosztás:

:D :D :D

Lehet ezeket amúgy szivatni... CSak az a baj ha valami nincs rendben ők is tudnak minket... :lol:

Amúgy azt nem értem, hogy amikor ő előz meg engem országúton..és más már én is megyek vagy 90-100 között, ő rámelőz vagy 120-130al...nekik miért szabad? Elkezdenék menni utánna olyan tempóval szerintem első lenne hogy jelezne hogy húzódjak le... Fú de utálom őket... :lol:

Ha nem használ megkülönböztető cuccokat akkor simán menni szoktam utánuk. Azért nem kötözködnek (nem is nagyon tudna :D ) hátrafelé menet közben nem tud fényképezni. Ha kötekedni akar akkor majd aztmondja hogy "mi mentünk 110-el akkor maga olyan 100 körül jöhetett" ? :( :D :lol:

Ha látom hogy visszalassít megengedettre akkor én is, előtte meg ugye semmi nem történt :P

Link to comment
Megosztás:

Ha nem használ megkülönböztető cuccokat akkor simán menni szoktam utánuk. Azért nem kötözködnek (nem is nagyon tudna :lol: ) hátrafelé menet közben nem tud fényképezni. Ha kötekedni akar akkor majd aztmondja hogy "mi mentünk 110-el akkor maga olyan 100 körül jöhetett" ? :lol: :D :(

Ha látom hogy visszalassít megengedettre akkor én is, előtte meg ugye semmi nem történt :D

Én ha meglátok 1 rendőrt... És megyek 60al vagy 110el egyből visszalassítok 50re vagy 90re. Ha meg mérnek egyenesen 40re... :D Elmentem a mérős kocsi mellett... távolodok..aztán pofátlanul visszahajítom vagy 3.-ba vagy 4.-be aztán aggyad neki... :lol:

Amúgy azért bünthethet hogyha mondjuk ő áll a belsőben, én a külsőben, és úgy indulok hogy fogom és padlóra teszem a gázt..elkezdek kaparni, kihúzatom mint az állat de 50nél feljebb nem gyorsulok (nem szoktam ilyet, csak haverral ezen filóztunk amikor autókáztunk és a rendőr ott állt mellettünk) . Azért elvileg nem büntethet mert kihasználom az autóm teljesítményét. Vagy rámfogja hogy koptatom az utat mivel csíkot húzok...? vagy valami ilyesmi? :D

Link to comment
Megosztás:

Ha nem használ megkülönböztető cuccokat akkor simán menni szoktam utánuk. Azért nem kötözködnek (nem is nagyon tudna :lol: ) hátrafelé menet közben nem tud fényképezni. Ha kötekedni akar akkor majd aztmondja hogy "mi mentünk 110-el akkor maga olyan 100 körül jöhetett" ? :lol: :D :(

Ha látom hogy visszalassít megengedettre akkor én is, előtte meg ugye semmi nem történt :D

Hy mindenki.

Én egyszer eljátszottam ezt rendőrrel :lol:

Kinn 110-120 végig előzgetett én utánna, benn 60-70 ugyanez,aztán megelégelte és képes volt visszalassítani 40-re és mikor elmentem mellette(négysávos)

50-nel,akkor úgy csapódott be mögém nagy fényekkel,hogy majdnem felborított :D :D

Persze nem tudott semmit csinyázni velem :D

Link to comment
Megosztás:

Én ha meglátok 1 rendőrt... És megyek 60al vagy 110el egyből visszalassítok 50re vagy 90re. Ha meg mérnek egyenesen 40re... :lol: Elmentem a mérős kocsi mellett... távolodok..aztán pofátlanul visszahajítom vagy 3.-ba vagy 4.-be aztán aggyad neki... :D

Amúgy azért bünthethet hogyha mondjuk ő áll a belsőben, én a külsőben, és úgy indulok hogy fogom és padlóra teszem a gázt..elkezdek kaparni, kihúzatom mint az állat de 50nél feljebb nem gyorsulok (nem szoktam ilyet, csak haverral ezen filóztunk amikor autókáztunk és a rendőr ott állt mellettünk) . Azért elvileg nem büntethet mert kihasználom az autóm teljesítményét. Vagy rámfogja hogy koptatom az utat mivel csíkot húzok...? vagy valami ilyesmi? :lol:

Nem, de rádfoghatja hogy közveszélyes magatartásod van :( (meg a padlógázas kigyorsításra olyan koromfelhőt tennél magad mögé, hogy helyből azonnali műszaki-zöldkártya körre küldene :D )

Link to comment
Megosztás:

Nem, de rádfoghatja hogy közveszélyes magatartásod van :lol: (meg a padlógázas kigyorsításra olyan koromfelhőt tennél magad mögé, hogy helyből azonnali műszaki-zöldkártya körre küldene :D )

:(

az tuti... mármint a koromfelhő. Nyáron amikor annó siettem ez excsajjal ki az állomásra hogy elérje a vonatot...Na akkor volt 1 pár szép indulásom.. :D

Nem visított a gumi, csak éreztem hogy rángat meg pattog az úton 1 kicsit és jobbra balra kiingott. Aztán amikor hazaértem elnézést kértem a kocsitól.

Ráadásul pont olyankor tud előttem is kigyulladni egy busz amikor sietnék... :lol: Láttuk hogy füstöl a motortér, villogtam neki...semmi reakció..egyre jobban füstölt...AKkor már dudáltam neki hosszan.. na akkor kezdett húzódni. Kivittem az állomásra, elhúzott a csaj..jöttem vissza ugyanott, na akkor a motortér tiszta korom és mögötte a tűzoltó locsolta.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg tudna-e valaki arra valamilyen ötletet,hogy amikor elkapar az autó,akkor az eleje elkezd valami pattogáshoz hasollító dolgot,de inkább szét akar szakadni az eleje :(

A jobb eleje csinyázza ezt.

Tolatásnál teljesen alászedve balra,elkezd rángatni és döcögni,szinte behimbálózik az eleje :lol:

Előremenetelkor ugyanígy alászedve viszont nem fordul a kerék rendesen,hanem tolja maga előtt,ezt mondjuk saját szememmel is láttam kívülről :D

Remélem érthető voltam? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Esetleg tudna-e valaki arra valamilyen ötletet,hogy amikor elkapar az autó,akkor az eleje elkezd valami pattogáshoz hasollító dolgot,de inkább szét akar szakadni az eleje :(

A jobb eleje csinyázza ezt.

Tolatásnál teljesen alászedve balra,elkezd rángatni és döcögni,szinte behimbálózik az eleje :lol:

Előremenetelkor ugyanígy alászedve viszont nem fordul a kerék rendesen,hanem tolja maga előtt,ezt mondjuk saját szememmel is láttam kívülről :D

Remélem érthető voltam? :lol:

Ha jeges havas nagyon nagyon csúszós úton ahol mindenféle erőlködés nélkül kapar, ott is pattog?

Link to comment
Megosztás:

Ha jeges havas nagyon nagyon csúszós úton ahol mindenféle erőlködés nélkül kapar, ott is pattog?

Ha alpjárati szinten forog a kerék akkor nem.

Viszont itt nálunknál van egy kis emelkedő ahogy ki kell menni a kereszteződésből,múltkor le volt fagyva elkapart induláskor ozt már csattogott is,hátha még közben kanyarodsz is. :lol:

Száraz útón,meg ha elborul az agyam,akkor sem lehet elkapartatni,mert szét akar esni az egész eleje,szőrnyűűűűűűűű :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha alpjárati szinten forog a kerék akkor nem.

Viszont itt nálunknál van egy kis emelkedő ahogy ki kell menni a kereszteződésből,múltkor le volt fagyva elkapart induláskor ozt már csattogott is,hátha még közben kanyarodsz is. :lol:

Száraz útón,meg ha elborul az agyam,akkor sem lehet elkapartatni,mert szét akar esni az egész eleje,szőrnyűűűűűűűű :lol:

:D Hát...pedig csúszós úton ha erőlködés nélkül elkapar akkor nem kéne neki pattognia. Nekem max aszfalton szokott amikor megkapar valamennyire.

Bár mondjuk az is valami gázos dologra utal, ahogy írtad hogy elfordított keréknél csak úgymond tolja és nem fordul el teljesen... Szerintem vidd valami futóműveshez. Nehogy baj legyen belőle :(

Nekem eddig még csak olyat csinált hogy kotyogott... dehát az teljesen más volt..az stabilizátor bekötője volt. Darabokra volt törve.

Link to comment
Megosztás:

Ha alpjárati szinten forog a kerék akkor nem.

Viszont itt nálunknál van egy kis emelkedő ahogy ki kell menni a kereszteződésből,múltkor le volt fagyva elkapart induláskor ozt már csattogott is,hátha még közben kanyarodsz is. :D

Száraz útón,meg ha elborul az agyam,akkor sem lehet elkapartatni,mert szét akar esni az egész eleje,szőrnyűűűűűűűű :D

Nekem itt nem pattogott az eleje, csak füstöltek a gumik. :lol: :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.