Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én is nyáron cseréltem, mert már nagyon rossz állapotban voltak. Sokkal szebb lett a lábtér így. :lol:

Én egyszerre találtam új pedálgumit, meg egy garnitúra méretpontos gumiszőnyeget az autóban még múlt télen valamikor (fater vásárolt :rolleyes: ) Nagyon tetszett. Szép új fekete volt minden a földön... komolyan sajnáltam belelépni :P Már nem is néz ki olyan jól :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én egyszerre találtam új pedálgumit, meg egy garnitúra méretpontos gumiszőnyeget az autóban még múlt télen valamikor (fater vásárolt :rolleyes: ) Nagyon tetszett. Szép új fekete volt minden a földön... komolyan sajnáltam belelépni :lol: Már nem is néz ki olyan jól :D :P

de maga a tudat, hogy új lesz benne :D alig várom a holnapot, hogy bemókoljam :P (egy darabig jó lesz az öszkép)

Link to comment
Megosztás:

:D

ha arra gondolsz, nekem is le van zárva az AGR szelep :lol: ITT találsz képeket is (2 oldalon)

A képek tökéletesek csak nekem benzines van :P 1.6 16v

Viszont az lenne a kérdésem,hogy a te tapasztalatod szerint az autó jobb lett?

Most hétvégén akarok nekiállni puceválni,vagy szerinted már zárjam is le egyből :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Esküszöm besz@rok nektek. :lol: :D

Két pedálgumi ekora élvezet. :D :P :P

;) gyóvan nah, még sosem volt új pedálgumim :rolleyes: :P :D

A képek tökéletesek csak nekem benzines van :P 1.6 16v

Viszont az lenne a kérdésem,hogy a te tapasztalatod szerint az autó jobb lett?

Most hétvégén akarok nekiállni puceválni,vagy szerinted már zárjam is le egyből :D

nézz szét ITT ez egy részletes leírás, hogy hogyan csináld! ;)

Link to comment
Megosztás:

Húúú gyerekek, komoly volt ez a mai nap :P reggel sprint Nyíregyháza, utána visszafele Debrecenben talpascsapszegek cseréje :P persze, bal hátsó szilent romon -stabilizátorszilent meg leszakadt :D okés, hopp át a dízel vekibe ha már az astra levegőben és irány a bót, ha már bomlik akkor csere az összes, jó kis píznek szevasz :D de gyerekeeeek :D utána komolyan keményen fogta a kasznit a kanyarokbaaaaaan.. ;) ;)

Utána sprint haza orvoshoz, utána még nagyobb sprint asszonnyal a kórházba :D na mondom ez komoly, nem mostanában fordult elő, hogy így hajtottam a verdát :P ahol tudtam haladni 120 alatt nem mutatott :lol: na de meg is látszott a fogyin, átlag 6.3-ra jött ki, eléggé versenytempóban, a megtett táv szűk fele így ment le -na most ez tűrhető vagy sok(k)? :P tankolástól tankolásig épp nem mentem 500 km-et.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Húúú gyerekek, komoly volt ez a mai nap ;) reggel sprint Nyíregyháza, utána visszafele Debrecenben talpascsapszegek cseréje :P persze, bal hátsó szilent romon -stabilizátorszilent meg leszakadt :P okés, hopp át a dízel vekibe ha már az astra levegőben és irány a bót, ha már bomlik akkor csere az összes, jó kis píznek szevasz :P de gyerekeeeek :D utána komolyan keményen fogta a kasznit a kanyarokbaaaaaan.. ;) ;)

Utána sprint haza orvoshoz, utána még nagyobb sprint asszonnyal a kórházba :P na mondom ez komoly, nem mostanában fordult elő, hogy így hajtottam a verdát :lol: ahol tudtam haladni 120 alatt nem mutatott :D na de meg is látszott a fogyin, átlag 6.3-ra jött ki, eléggé versenytempóban, a megtett táv szűk fele így ment le -na most ez tűrhető vagy sok(k)? :D tankolástól tankolásig épp nem mentem 500 km-et.. :D

hogy sok-e?

szerinted benzinesnél is csak 1 lityi különbség lett volna :rolleyes:

szerintem simán belefér ;)

Link to comment
Megosztás:

Saab-ot szeretnél? ;) ;)

a fele már meg is van ;)

Sajnálom, de a kis dolgoknak is tudok örülni :D Ez van :D

vicc vót vazzeg ;)

Húúú gyerekek, komoly volt ez a mai nap ;) reggel sprint Nyíregyháza, utána visszafele Debrecenben talpascsapszegek cseréje ;) persze, bal hátsó szilent romon -stabilizátorszilent meg leszakadt :lol: okés, hopp át a dízel vekibe ha már az astra levegőben és irány a bót, ha már bomlik akkor csere az összes, jó kis píznek szevasz ;) de gyerekeeeek :P utána komolyan keményen fogta a kasznit a kanyarokbaaaaaan.. ;) ;)

Utána sprint haza orvoshoz, utána még nagyobb sprint asszonnyal a kórházba :D na mondom ez komoly, nem mostanában fordult elő, hogy így hajtottam a verdát :P ahol tudtam haladni 120 alatt nem mutatott :D na de meg is látszott a fogyin, átlag 6.3-ra jött ki, eléggé versenytempóban, a megtett táv szűk fele így ment le -na most ez tűrhető vagy sok(k)? :P tankolástól tankolásig épp nem mentem 500 km-et.. :P

jee, én meg még mindig melóban :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.