Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát én pont azért mosattam le, mert vastagon ült rajta a só, úgy gondolom ha időnként lemosom/mosatom nincs annyi ideje megmarni az érzékenyebb részeket.

Arról nem is beszélve, hogy lassan már meg sem lehetett állapítani milyen színű szegénykém. :D

Hát olyan mint az enyém . :P :lol:

De mondtam már, minek lemosni? Ültess rá virágot. Az olyan nőcis. :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Hy! Tud valaki vmi újat az eredtiségvizsga eltörlésésről?Tegnap hallottam lehet hogy eltörlik...de azóta..:D

Ennél friseb infót nem találtam róla.:Klikk ide! De ha jól tudom, csak arról van szó, hogy a műszaki alkalmával nem kötelező eredetiségvizsgálatot csinálni, ha még nem volt.

Ilyen napellenzőt még nem is láttam

ez tuti astráé? :rolleyes:

Mintha rövidebb lenne, mint ami nekünk van.

Link to comment
Megosztás:

van olyan amin van a hosszú nyavalya, meg van az olyan mint az enyém...amire az nem megy fel. Ez az enyém sokkal ritkább... :lol: erre is fel lehet tenni csak ahoz fúrni kéne a tetőt..azt nem vállalom be inkább. Aztán van ez a feltehető cuccos, és ez felmegy rá. :P Ha szükséges fent van de ha nincs rá szükség akkor nincs rajta. :D

De biztos láttad már ahogy Dáwid szivat ezzel, hogy nincs rajta.... :D Sokszor szokott szívózni vele a srác. ( tetősínsorvadásnak neveztük el a betegséget ) :rolleyes:

És az enyém az epicentrum...ez terjeszti :P

Én csak félek hogy az enyém is elkapja :D Mióta ismerlek egyre több tetősín nélküli caravant látok, úgyhogy tuti fertőző. Már a környékünkön is egyre többet látok ebből a mutációból :D :P

Link to comment
Megosztás:

TESSÉK

de ebben nem látok 171-est :rolleyes:

Ezt ismerem, köszi :D ! A menete hogy történik, pontosan melyik 2 pólust kell összekötni? Azt tudom, hogy a legfelsőt és az alattalevőt, csak arra nem emlékszem, hogy a bal, vagy jobb oldali 2-t? Én a jobb oldalira emlékszem, de már rég volt :P

Az F 171 meg a rádiókijelzőn jelenik meg, mikor a két gombot nyomom meg egyszerre.

Link to comment
Megosztás:

Ezt ismerem, köszi :D ! A menete hogy történik, pontosan melyik 2 pólust kell összekötni? Azt tudom, hogy a legfelsőt és az alattalevőt, csak arra nem emlékszem, hogy a bal, vagy jobb oldali 2-t? Én a jobb oldalira emlékszem, de már rég volt :P

Az F 171 meg a rádiókijelzőn jelenik meg, mikor a két gombot nyomom meg egyszerre.

Az utóbbi a kijelző valamilyen hibájára utaló kód, tudtommal - majd jönnek hozzáértők - az angol nyelvű oldal amit én(is) eltettem a könyvjelzők közé pedig EZ. (azt hiszem gorbinak van magyar nyelvű leirása is) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát olyan mint az enyém . :P :lol:

De mondtam már, minek lemosni? Ültess rá virágot. Az olyan nőcis. :rolleyes: :D

Télleg? :D Hát ettől aztán sokkal előrébb vagyok! :P :D

Virágot? Majd tavasszal. Csak mondj egy olyat ami bírja a kiló-kilóhuszas tempót. :P :D

Link to comment
Megosztás:

Az utóbbi a kijelző valamilyen hibájára utaló kód, tudtommal - majd jönnek hozzáértők - az angol nyelvű oldal amit én(is) eltettem a könyvjelzők közé pedig EZ. (azt hiszem gorbinak van magyar nyelvű leirása is) :D

Vazze, ezt kerestem, köszi :P ! A kijelzőset is! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ezt ismerem, köszi :rolleyes: ! A menete hogy történik, pontosan melyik 2 pólust kell összekötni? Azt tudom, hogy a legfelsőt és az alattalevőt, csak arra nem emlékszem, hogy a bal, vagy jobb oldali 2-t? Én a jobb oldalira emlékszem, de már rég volt :D

Az F 171 meg a rádiókijelzőn jelenik meg, mikor a két gombot nyomom meg egyszerre.

A külső hőmérsékletérzékelő hibáját jelzi, asszem szakadást jelent.

Én innen szoktam meglesni a TID hibakódokat.

Link to comment
Megosztás:

Agyára ment a hideg a fejegységemnek... :rolleyes: Ha -3 foknál hidegebb van, akkor bekapcsolásnál kiadja a CD-t :P ahogy kicsit melegebb lesz normálisan műkszik. Ha megint lehűl, akkor megint kiadogatja a CD-t :D

Biztosan megszorul a mechanika...nyomass bele WD40-et! :D :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én csak félek hogy az enyém is elkapja :rolleyes: Mióta ismerlek egyre több tetősín nélküli caravant látok, úgyhogy tuti fertőző. Már a környékünkön is egyre többet látok ebből a mutációból :D :D

:D Hát igen.... én is mostanában egyre több ilyet látok :P

De kétesélyes a dolog...egyrészt nem vagyok egyedül! :D Másrészt.....Egyre többen vannak és 1 idő után már az lesz a ritka ahol van fent :lol:

Na jó neeeem :P

Link to comment
Megosztás:

:D Hát igen.... én is mostanában egyre több ilyet látok :P

De kétesélyes a dolog...egyrészt nem vagyok egyedül! :D Másrészt.....Egyre többen vannak és 1 idő után már az lesz a ritka ahol van fent :lol:

Na jó neeeem :P

Bazz...enyémen is egyre kisebb...ez neten keresztül is terjed :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.