Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Köszi az ajánlatot, de épp ez az hogy a festést szeretném megúszni, hogy minél kisebb mértékben üssön el az elem...de aztán lehet a vége ez lesz :D

Rendben! Te tudod, de lehet olcsóbban fogsz kijönni, ha elhozod mintha bejárod az egész országot E474-es sárvédőért :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jó...teljesen igazatok van én ezt belátom...de még picit próbálkozok, aztán meglátom mi lesz belőle :P

nekem akkor durrant el az agyvizem, mikor pont olyan színű sárvédőt keresett a tag mint amit árultam. mind2 oldalival eljátszották. felhív, pont ilyen színt keresek, de sok érte a 6e. 5e ad érte. annyiért nem is szedem le. dehát miért? mert 6 az ára. adok érte 5öt. mondtam neki, hogy akkor menjen el a bárdiba, vegyen vmi utángyárit 7ezerért, aztán fújassa le 15ért, és ha eltalálják a színt, akkor majd jó lesz neki. :D

gond nélkül elvitte mind2 ember a meghírdetett áron.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nekem akkor durrant el az agyvizem, mikor pont olyan színű sárvédőt keresett a tag mint amit árultam. mind2 oldalival eljátszották. felhív, pont ilyen színt keresek, de sok érte a 6e. 5e ad érte. annyiért nem is szedem le. dehát miért? mert 6 az ára. adok érte 5öt. mondtam neki, hogy akkor menjen el a bárdiba, vegyen vmi utángyárit 7ezerért, aztán fújassa le 15ért, és ha eltalálják a színt, akkor majd jó lesz neki. :D

gond nélkül elvitte mind2 ember a meghírdetett áron.... :rolleyes:

6ot én is kiadnám simán érte...itt az egyik bontós mondta is hogy annyiba lenne egy tényleg szép állapotú fehér...de sajna nincs neki most

Link to comment
Megosztás:

nekem akkor durrant el az agyvizem, mikor pont olyan színű sárvédőt keresett a tag mint amit árultam. mind2 oldalival eljátszották. felhív, pont ilyen színt keresek, de sok érte a 6e. 5e ad érte. annyiért nem is szedem le. dehát miért? mert 6 az ára. adok érte 5öt. mondtam neki, hogy akkor menjen el a bárdiba, vegyen vmi utángyárit 7ezerért, aztán fújassa le 15ért, és ha eltalálják a színt, akkor majd jó lesz neki. :P

gond nélkül elvitte mind2 ember a meghírdetett áron.... :D

Nos...mivel metál, a 15 lehet hogy karcsú is lett volna :rolleyes: 6ezer baráti ár, el kel fogadni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi az ajánlatot, de épp ez az hogy a festést szeretném megúszni, hogy minél kisebb mértékben üssön el az elem...de aztán lehet a vége ez lesz :rolleyes:

én a csomagtartóajtót magamnak fújtam.. :D Egyáltalán nem üt el mert festékboltban színrekevert festéket vettem. Lefújtuk kompresszoros festékszóróval, és tök zsír :P Nem lehet észrevenni hogy másik az elem.

Link to comment
Megosztás:

én a csomagtartóajtót magamnak fújtam.. :D Egyáltalán nem üt el mert festékboltban színrekevert festéket vettem. Lefújtuk kompresszoros festékszóróval, és tök zsír :P Nem lehet észrevenni hogy másik az elem.

múltkor láttam a verdádat itt debrecenben kb egy hete, tényleg rendessen elütne rajta most a gyári szín, ha nem kevertetted volna ki :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

múltkor láttam a verdádat itt debrecenben kb egy hete, tényleg rendessen elütne rajta most a gyári szín, ha nem kevertetted volna ki :rolleyes:

elösször a peremén ezüstre festett felnik voltak ismerősek,aztán meg,h nincs a tetején csomagtartó :D

Link to comment
Megosztás:

múltkor láttam a verdádat itt debrecenben kb egy hete, tényleg rendessen elütne rajta most a gyári szín, ha nem kevertetted volna ki :rolleyes:

Mikor láttál, és hol? :lol: Én vezettem ( 19 éves suhanc takony kölyök,) vagy faterom (bajszos 45ös csákesz) ?? :D

elösször a peremén ezüstre festett felnik voltak ismerősek,aztán meg,h nincs a tetején csomagtartó :D

Tipikusan jaja ezekről felismerhető. Na meg hátul a felirat is fehérre van fújva :P

Link to comment
Megosztás:

Mikor láttál, és hol? :P Én vezettem ( 19 éves suhanc takony kölyök, vagy faterom (bajszos 45ös csákesz) :rolleyes: )

faterod volt,m bajszos volt! :D Nem emlékszem pontosan,de kb egy hete ment el a csokonai gimnázium elött, lehet csütörtök dél körül volt!

Link to comment
Megosztás:

Mikor láttál, és hol? :lol: Én vezettem ( 19 éves suhanc takony kölyök, vagy faterom (bajszos 45ös csákesz) :rolleyes: )

Tipikusan jaja ezekről felismerhető. Na meg hátul a felirat is fehérre van fújva :P

Úgyis megismeri mert olyan fehér caravan aminek nincs tetősínje, és "dombornyomott" a felirat rajta elég kevés van :D

Nah mentem szalagavatni csak hiányzott a fórum, aztán muszáj volt benézni :D

Pacsi

Link to comment
Megosztás:

Úgyis megismeri mert olyan fehér caravan aminek nincs tetősínje, és "dombornyomott" a felirat rajta elég kevés van :P

Nah mentem szalagavatni csak hiányzott a fórum, aztán muszáj volt benézni :rolleyes:

Pacsi

milyen igaz :D :D :P

Jó bulizást utánna :D

faterod volt,m bajszos volt! :P Nem emlékszem pontosan,de kb egy hete ment el a csokonai gimnázium elött, lehet csütörtök dél körül volt!

:lol:

Hát biztos ott lófrált vmiért az öreg :D

De inkább péntek körül lehetett mert csütörtökön jött haza pestről. Bár lehet, hogy már délelőtt is itthon volt debrecenben, csak általában este jön elő

Link to comment
Megosztás:

én a csomagtartóajtót magamnak fújtam.. :lol: Egyáltalán nem üt el mert festékboltban színrekevert festéket vettem. Lefújtuk kompresszoros festékszóróval, és tök zsír :D Nem lehet észrevenni hogy másik az elem.

mikor festetted?

a wartin annó én is kevertettem szint, le is fújták vele szépen (drapposszürke volt - tipikus wartburg színü :rolleyes: ) aztán eltelt 1 év, és úgy elütött, hogy nem emberi :D szabályosan fehérré fakult :P

Link to comment
Megosztás:

mikor festetted?

a wartin annó én is kevertettem szint, le is fújták vele szépen (drapposszürke volt - tipikus wartburg színü :rolleyes: ) aztán eltelt 1 év, és úgy elütött, hogy nem emberi :D szabályosan fehérré fakult :P

ööööhmm.... Júniusban azt hiszem. Jaja mert már úgy mentünk vele a balatonra júliusban, hogy meg volt csinálva a hátulja. Nekem még nem fakult, legalábbis nem vettem észre. :lol: Ugyanolyan mint amikor lefestettük... Sőt még 1 picit "érett" és még kevésbé üt el.

Eleinte amikor nagyon nagyon közelről néztem akkor lehetett észrevenni hogy picit világosabb.. aztán ráfogtuk, hogy csak amiatt mert tiszta. :D

Link to comment
Megosztás:

ööööhmm.... Júniusban azt hiszem. Jaja mert már úgy mentünk vele a balatonra júliusban, hogy meg volt csinálva a hátulja. Nekem még nem fakult, legalábbis nem vettem észre. :D Ugyanolyan mint amikor lefestettük... Sőt még 1 picit "érett" és még kevésbé üt el.

Eleinte amikor nagyon nagyon közelről néztem akkor lehetett észrevenni hogy picit világosabb.. aztán ráfogtuk, hogy csak amiatt mert tiszta. :D

:P :lol:

persze a fehér az megint másabb :D remélem a ti festésetek nem fakul úgy meg, az enyém egyszerűen szörnyen mutatott :D 2 első sárvédő lemez.... érdekesen mutatott így visszagondolva :rolleyes: :P

Link to comment
Megosztás:

:D :D

persze a fehér az megint másabb ;) remélem a ti festésetek nem fakul úgy meg, az enyém egyszerűen szörnyen mutatott :P 2 első sárvédő lemez.... érdekesen mutatott így visszagondolva :rolleyes: ;)

:P Azt elhiszem. Jaja én is remélem hogy nem fog megfakulni. ;)

Amúgy a mostani kasztnizástól kicsit félek..... :P Remélem normálisan színre fújják a kijavított részeket..mert ha nem, és foltos lesz a kocsi... :lol: Nagyon csúnyát fogok mondani :D :P De majd nagyon az orrára kötöm annak aki átfújja, hogy NE TÉRJEN EL SEHOLSEM!!!!! Vagy ha nem képes majd rá, akkor megcsináljuk mi.

Amúgy amikor mentünk a festékboltba mondta a csávó hogy óóó van ilyen astra szín a számítógépbe...Nézzük meg. Nézzük...hát ez nem pont olyan mint amilyennek kéne lennie.... Mondtuk a botlosnak hogy nah kint áll a kocsi jöjjön nézze meg... Kijött.. és kb ennyi: :D Há' ez meg...?

Aztán mondta hogy másnap menjünk vissza. És megcsinálta vhogy.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.