Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szasztok!

Érdekes egy sedan Astrát láttam ma.... Ilyen mindenféle színe volt, igencsak különböző elemekből volt összetéve, volt a hátulján egy rohadt nagy spojler, illetve ami érdekessége volt, hogy csapottseggűről voltak a lámpák betéve a sedan lámpák helyére. Fura volt.

Minden esetre jól megkapják tőled. :rolleyes:

Arra gondoltam egyébként, hogy valamit elnézhettél mert tuti a hatchback lámpicsek nem illik sehogy a sedanra. :P

munka kérdése :D

melak_1.jpg

Link to comment
Megosztás:

Minden esetre jól megkapják tőled. :rolleyes:

Arra gondoltam egyébként, hogy valamit elnézhettél mert tuti a hatchback lámpicsek nem illik sehogy a sedanra. :D

Amúgy mit csináljak...Szálljak ki és rúgjam a földbe? :D Nem vagyok olyan.. :P Attól hogy nő ugyanúgy vonatkoznak rá a szabályok.. :lol:

Égy ugyanúgy idegesít hogyha minden szaron keresztül megelőz hogy 1el előrébb legyen, és 5 másodpercel hamarabb álljon meg a lámpánál.

amúgy van ilyen. :D ott van Dáwid mutatja :P

Link to comment
Megosztás:

Maszkolja a franc ha kapni is lehet :rolleyes: :D

Így még cserélhető is, ha esetleg sérülne :lol: Viszont ha valaki ráborít valamit a sarkára tuti sírva fakad a srác :P

Amúgy sztem én ezt láttam...Csak mintha színes lett volna valamelyik ajtó meg a sárvédő. Lehet a kép készítése óta törte...? vagy esetleg csak szimplán másikat láttam..? Nekem így ilyen lámpával jobban tetszik mint a sima sedan lámpával.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy sztem én ezt láttam...Csak mintha színes lett volna valamelyik ajtó meg a sárvédő. Lehet a kép készítése óta törte...? vagy esetleg csak szimplán másikat láttam..? Nekem így ilyen lámpával jobban tetszik mint a sima sedan lámpával.

Láthattad. Debreceni a srác.

Lehet hogy éppen készül :rolleyes:

Amióta a Debreceni opeleseket nézem ez az autó mindig csak készül :D

Link to comment
Megosztás:

éppcsak lement a fényezés, most miért mondod :P :rolleyes:

Igazad van. Akkor viszont van egy hibátlan állapotú, új, jobb első sárvédőm, és egy szintén hibátlan motorháztetőm eladóba :D Ajándékba pedig adok két alig használt fényszórót is, az egyiken van egy pici karc. :lol:

Link to comment
Megosztás:

....Ez meg le van tesztelve keményen.

nem ilyesfélére gondoltam, ez már agyatlan hajtás kategória nállam...

olyan igazi winkler-bazsó kategóriára gondoltam :D ahol elmondják, hogy mi a jó, és mi a rossz szerintük!

Skoda 100 vs. Astra GSi

100ason tanított apám vezetni, és most astrám van, nem tudom eldönteni melyik a jobb :rolleyes: :P

Link to comment
Megosztás:

nem ilyesfélére gondoltam, ez már agyatlan hajtás kategória nállam...

olyan igazi winkler-bazsó kategóriára gondoltam :P ahol elmondják, hogy mi a jó, és mi a rossz szerintük!

Ááááááá olyat nem kapsz....a H Astrát is csak Britney Spearshez tudta hasonlítani.... :rolleyes:

Jaj kemény ez a ralis videó....aszongya a csóró: "Oooooooooooooooooo kurv@" :D

Link to comment
Megosztás:

Ááááááá olyat nem kapsz....a H Astrát is csak Britney Spearshez tudta hasonlítani.... :rolleyes:

Jaj kemény ez a ralis videó....aszongya a csóró: "Oooooooooooooooooo kurv@" :D

elég baj, pedig megnéztem volna szívesen egy ilyet :P

ja, elég dúrva mi? szerintem én is ezt mondanám, ha befigyelne elölről egy paszulykaró :P :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.