Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Helyesírás?

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan,az etegyeln ftonos dloog,hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek.A tböbi bteü lheet tljees összevabisszásagn,mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög.Eennk oka,hogy nem ovalusnk el mniedn bteűt mgaát,hneam a szót eszgébéen.

K.rvarégi, de nagyon jó és ráadásul igaz is :D

Tényleg jó. Folyékonyan elolvastam. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Helyesírás?

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan,az etegyeln ftonos dloog,hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek.A tböbi bteü lheet tljees összevabisszásagn,mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög.Eennk oka,hogy nem ovalusnk el mniedn bteűt mgaát,hneam a szót eszgébéen.

K.rvarégi, de nagyon jó és ráadásul igaz is :rolleyes:

Ez kinyomtatva itt lóg a szobám falán :D Közvetlen az "emlék" belga-sörösdoboz alatt :P Suliban, még anno a nyelvtantanáromnak bevittem ezt a szöveget, és egy teljes órát ezzel foglalkozott :lol: Tényleg nagyon jó :D

Link to comment
Megosztás:

:D :P :P ;)

tényleg neked nem nagyon van hova rakni :lol: az önindító mentsd meg, még szükség lehet rá ;)

apropó, nekem néha csinált olyat (kemény mínuszokban), hogy amikor indítóztam, és sokáig rajtatartottam, akkor mintha megszaladt volna :D túlpörgött vagy mi... szerinted cserés lesz? (máskor sosem csinálta azóta)

Nem is hagyom benne. Az a moci alkatrészbányának lett félretéve (sose tudni mi kellhet még belőle :rolleyes: )

Ilyen megszaladós dolog nekem nem volt. Inkább azt játszotta hogy nem húzta vissza indulás után, és nagy csörömpölés közepette mászott vissza. Aztán meg télen nem indult. Illetve nagyon lassan tekert, és nagyon gyorsan szívta az akksit. Azóta nem nagyon próbáltam sokat hosszan indítózni mert ennek nem kell :D Még így is facásan indul, csak az első 1 másodpercben érzem-hallom rajta hogy ez csak 3 henger. :P Amikor sikerült azt a remek vizes szutykot beletankolni, akkor meg csak egy nap vergődtem, utána ugráltam a vonóhorgon azt kész :D De akármilyen hosszan indítóztam is eddig bármikor, bármelyik motorral, ilyen "megszaladós" nem volt egyszer sem :P

Link to comment
Megosztás:

Nem is hagyom benne. Az a moci alkatrészbányának lett félretéve (sose tudni mi kellhet még belőle :rolleyes: )

Ilyen megszaladós dolog nekem nem volt. Inkább azt játszotta hogy nem húzta vissza indulás után, és nagy csörömpölés közepette mászott vissza. Aztán meg télen nem indult. Illetve nagyon lassan tekert, és nagyon gyorsan szívta az akksit. Azóta nem nagyon próbáltam sokat hosszan indítózni mert ennek nem kell :D Még így is facásan indul, csak az első 1 másodpercben érzem-hallom rajta hogy ez csak 3 henger. :P Amikor sikerült azt a remek vizes szutykot beletankolni, akkor meg csak egy nap vergődtem, utána ugráltam a vonóhorgon azt kész :lol: De akármilyen hosszan indítóztam is eddig bármikor, bármelyik motorral, ilyen "megszaladós" nem volt egyszer sem :D

valószínűleg akkor hamarosan beadja majd a kulcsot az indítómoci .... szerintem, bár nem igazán tudom mi lehetett akkor a baja, ezt eljátszotta pár alkalommal, a rugó nem lenne elég jó (bendix :D vagy mi), és visszaengedné?

de érdekes, mostanság 1x sem csinálta :P de ráérek majd ezzel foglalkozni, ha már baja lesz :P

addig is itt a műszaki márc. 6-áig van :P elég most arra koncentrálni :D

Link to comment
Megosztás:

itt csak -15volt reggel :D kéne mennem a kocsival, de esélytelen, mert még mindig nem tolták el a havat az utcából :P

Elég nagy géjesí hótolód van elől....tessék iparkodni. :D

Kapcsold már ki a klímádat :D

egész pofás Valahogy mindig tetszettek a kockadettek :rolleyes: :lol: nem veszi meg nekem valaki? :D

Dehogy kapcsolom. Picit visszább vettem azt jó kell legyen így is...ha nem tetszik valakinek költözzön délebbre. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.