Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A jobbos senkinek sem fekszik fel, 2-3 centi lelóg. Zavar? :D

Kivéve ha ki van puhulva meg szoposodva és ráadásnak jó meleg is van :D :P

Én levettem a Fiestáról a kicsit csíkozós elsőket, és feldobtam az astrára hátra :P :lol:

Hátulra én sem veszek újat, a lecserélt elsőből levágom méretre, kicserélem azt cső, jó az oda.. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én levettem a Fiestáról a kicsit csíkozós elsőket, és feldobtam az astrára hátra :P :rolleyes:

én nem is használom a hátsót, melóba megszoktam h nincs, csak tükör...comboba mondjuk van középső tükör is, de a kangooban nem volt, csak oldalt... :D

most egy kicsit megnyugtattál ezzel a senkinek sem fekszik fellel =)

amugy meg NAGYON ZAVAR =)

de tök poén mikor 200nál elkezdenek felfelé mászni, no meg akkor már sípol a levélrács is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlen, még megfelelő értéket produkált viszont afölött tuti elhúzták volna :rolleyes:

nem hiszem,h ez így lenne! Egy adott típus benne van egy kategoriában sztem, ha teljesíti akkor megkapja a műszakit,ha nem akkor nem! Ezek szerint, te azt mondod,h 2 ugyanolyan motorú astrán lehet különböző színú plakett??

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlen, még megfelelő értéket produkált viszont afölött tuti elhúzták volna :rolleyes:

nem hiszem,h ez így lenne! Egy adott típus benne van egy kategoriában sztem, ha teljesíti akkor megkapja a műszakit,ha nem akkor nem! Ezek szerint, te azt mondod,h 2 ugyanolyan motorú astrán lehet különböző színú plakett??

amire ki van írva gyárilag azt kell teljesítse, ha nem , akkor ott már komoly gondok vannak :P szerintem olyankor már nem is kap semmilyen színt :D

Link to comment
Megosztás:

nem hiszem,h ez így lenne! Egy adott típus benne van egy kategoriában sztem, ha teljesíti akkor megkapja a műszakit,ha nem akkor nem! Ezek szerint, te azt mondod,h 2 ugyanolyan motorú astrán lehet különböző színú plakett??

Vegyünk egy példát: adott 4 kategória -zöld, kék, sárga és piros -ezeket számoljuk át. Zöld: 5-ös, kék: 4-es, sárga: 3-as, piros: 2-es. de ugye az iskolában is van 1-es, azaz bukta :D

Elég érthető példa volt? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

én nem is használom a hátsót, melóba megszoktam h nincs, csak tükör...comboba mondjuk van középső tükör is, de a kangooban nem volt, csak oldalt... :D

de tök poén mikor 200nál elkezdenek felfelé mászni, no meg akkor már sípol a levélrács is :lol:

Én sem használom igazából, csak az előzőnek már levált a "penge" része, és féltem hogy ha "véletlenül beleakadok a karba, akkor végignyesen az ablakot, úgyhogy kapott egy remek darabot :P Alacsony költségvetés :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Vegyünk egy példát: adott 4 kategória -zöld, kék, sárga és piros -ezeket számoljuk át. Zöld: 5-ös, kék: 4-es, sárga: 3-as, piros: 2-es. de ugye az iskolában is van 1-es, azaz bukta :D

Elég érthető példa volt? :rolleyes:

a kérdésre nem válaszoltál (2 astra)

ezt te sem gondolod komolyan ezt az osztályozosdit,amit írtál!

sárga nincs is,az a műszakira vonatkozik!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Vegyünk egy példát: adott 4 kategória -zöld, kék, sárga és piros -ezeket számoljuk át. Zöld: 5-ös, kék: 4-es, sárga: 3-as, piros: 2-es. de ugye az iskolában is van 1-es, azaz bukta :D

Elég érthető példa volt? :rolleyes:

Nem egészen igy van.

A fekete matricás is közlekedhet.

Link to comment
Megosztás:

a kérdésre nem válaszoltál (2 astra)

ezt te sem gondolod komolyan ezt az osztályozosdit,amit írtál!

Nézd meg jobban a táblázatot, amit belinkeltem. Van olyan benzines Euro II es motor, ami a 3. osztályba tartozik. Az pedig piros. A kék a négyestől felé a 8 ig tart. 9 és felette a zöld.

Link to comment
Megosztás:

1: a kérdésre nem válaszoltál (2 astra)

2: ezt te sem gondolod komolyan ezt az osztályozósdit ,amit írtál!

1: Hogyne :D fentebb leírt okok miatt is :P

2: de hagyjuk, nehéz ügy vagy nekem :D majd Novy elmagyarázza.. :rolleyes: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Majd pénteken Zotya.

Komolyan mondom, hiányzik . :P :lol: :D

Jaja :P :D

Én tegnap összetalálkoztam vele Szerencsen :P eléggé befordult kedvében volt a srác :rolleyes:

Ööö, Novy vagy a megmagyarázás? :D

:D :P

Link to comment
Megosztás:

Jaja :P :lol:

Én tegnap összetalálkoztam vele Szerencsen :D eléggé befordult kedvében volt a srác :rolleyes:

Ööö, Novy vagy a megmagyarázás? :D

:D :P

nem tudsz világos választ adni a 2 ugyanolyan motorú astráról? Vagy félsz,h ez később felhasználható lesz ellened? :D

Link to comment
Megosztás:

nem tudsz világos választ adni a 2 ugyanolyan motorú astráról? Vagy félsz,h ez később felhasználható lesz ellened? :D

Még mindíg felnikupakokat keresek.. :rolleyes: :P :lol:

Zotya. :D

Csúcs egy arc lehet.. :P

Link to comment
Megosztás:

Ez mért para? Próbáld ki hogy teszel mondjuk egy mérettel kisebbet, 42 vagy 43 centiset jobbra..végig felfekszik, de kérdés mennyit töröl.

hát mer csikoz is =) pedig nem gagyi, aztán azthitem nagyobb lett az új... gondoltam megkérdem biztos ami biztos =)

szal azér para mer kb nemlátok ki és az 5literes ablakmosó 1,5 hét alatt kiürül... =(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.