Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amikor a gázról lelépsz robban hátul a kipuff... :P illetve így recseg... :lol:

Én inkább tiltáson (vagy legalábbis a közelében) hallgatnám :D francot érdekelné a kerékvető, adjnekiosztkíííísz.. :P :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Én inkább tiltáson (vagy legalábbis a közelében) hallgatnám :lol: francot érdekelné a kerékvető, adjnekiosztkíííísz.. :P :rolleyes: :D

:P úgyis megnézném...áá tudnám gyílkolni szegényt.. :P

Túl sokat Colin McRae-eztél :D

Nemiiiis :D már nagyon régen játszottam vele...akkoris a 2vel :D

Link to comment
Megosztás:

kerülettől függ. :P :rolleyes: :D

http://auto.indavideo.hu/video/A_Mission_I...ow-val#comments

besz.rás :P (nah ő például 9 percig élne, de abból 8.5 a kiparkolás-elindulás :D :lol:

ez kemény :D :P :D

de jártatok már romániában??? pest kutyaf**za romániához képest, és nem bukaresetet mondom egyből, hanem mondjuk kolozsvár....

kell azért tudni, hogy mit csinálj forgalmas helyeken... nincs idő tökölni :P

Link to comment
Megosztás:

kerülettől függ. :P :lol: :D

http://auto.indavideo.hu/video/A_Mission_I...ow-val#comments

besz.rás :P (nah ő például 9 percig élne, de abból 8.5 a kiparkolás-elindulás :D :D

Juuuuj az ilyeneken hogy fel tudom húzni magam.....ez a balf@sz egy teljes kuplungszettet lejár míg kibénázza a másfél métret Pontyot a 6m parkolóból....becsszó az utolsó kiállásnál imádkoztam, nehogy visszaálljon még1x......nőőőőőőőőőőőőő b%^$%&meg :rolleyes: :D :P

Link to comment
Megosztás:

Tiv-en kivül vizsgázott már idén az itt jelenlévők közül valakinek az astrája? Mert Tiv diesel motoros gépe kék környezetvédelmis plakettet kapott, haverom 9 éves off corollája benzines, megkimélt az meg pirosat :rolleyes: Vagy a dieselekre más színű vonatkozik,vagy akkor mi van? :D

Link to comment
Megosztás:

Tiv-en kivül vizsgázott már idén az itt jelenlévők közül valakinek az astrája? Mert Tiv diesel motoros gépe kék környezetvédelmis plakettet kapott, haverom 9 éves off corollája benzines, megkimélt az meg pirosat :rolleyes: Vagy a dieselekre más színű vonatkozik,vagy akkor mi van? :D

A corolla az euro2-es volt?

Link to comment
Megosztás:

Tiv-en kivül vizsgázott már idén az itt jelenlévők közül valakinek az astrája? Mert Tiv diesel motoros gépe kék környezetvédelmis plakettet kapott, haverom 9 éves off corollája benzines, megkimélt az meg pirosat :rolleyes: Vagy a dieselekre más színű vonatkozik,vagy akkor mi van? :D

Ezek Opelek barátom....műűűűszerek :P

Link to comment
Megosztás:

Tiv-en kivül vizsgázott már idén az itt jelenlévők közül valakinek az astrája? Mert Tiv diesel motoros gépe kék környezetvédelmis plakettet kapott, haverom 9 éves off corollája benzines, megkimélt az meg pirosat :rolleyes: Vagy a dieselekre más színű vonatkozik,vagy akkor mi van? :D

Nem vonatkozik más színű a dizelre.

Itt van...

És itt.

Link to comment
Megosztás:

Tiv-en kivül vizsgázott már idén az itt jelenlévők közül valakinek az astrája? Mert Tiv diesel motoros gépe kék környezetvédelmis plakettet kapott, haverom 9 éves off corollája benzines, megkimélt az meg pirosat :rolleyes: Vagy a dieselekre más színű vonatkozik,vagy akkor mi van? :D Lehet a balfékek rosszat ragasztottak rá? :D

Ja, mondjuk az enyém ;) egyszerűen teljesíti a szabványban meghatározott értékeket vagy alatta van :P :D :P

A Corolla meg "khm" :D mellékes dolog, hogy "megkímélt" :P valami nem stimm vele ha rossz a minősítése vagy rosszak a beállításai esetleg katalizátor hiba.. :lol:

Teccik már érteni? :P

Link to comment
Megosztás:

euro 2 a corolla is,de akkor miért kapott pirosat? Lehet a balfékek rosszat ragasztottak rá? :rolleyes:

szerkesztve: vagy a tiédet rontották el Tiv!!

Na nehogymá visszamenjek reklamálni. :D :P

De neeem. Euro II. És ezt tudta is. Ezért jár neki a kék pötty. A Japó meg nem tuggya, ezért kapott piros pontot. :lol: :D Nindzsáááá.

Link to comment
Megosztás:

Ja, mondjuk az enyém :D egyszerűen teljesíti a szabványban meghatározott értékeket vagy alatta van :D :D :P

A Corolla meg "khm" :lol: mellékes dolog, hogy "megkímélt" :rolleyes: valami nem stimm vele ha rossz a minősítése vagy rosszak a beállításai esetleg katalizátor hiba.. :D

Teccik már érteni? :P

de ha szabvány felett lenne,akkor nem kapna műszakit sem,nemde!?

Link to comment
Megosztás:

de ha szabvány felett lenne,akkor nem kapna műszakit sem,nemde!?

Nem feltétlen, még megfelelő értéket produkált viszont afölött tuti elhúzták volna :rolleyes:

450mm x2 és hátra is ekkora kell asszem.

Caravannál max 380, afölött beleér fent a kéderbe és nem töröl teljesen.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlen, még megfelelő értéket produkált viszont afölött tuti elhúzták volna :rolleyes:

Caravannál max 380, afölött beleér a kéderbe és nem töröl teljesen.. :lol:

Én levettem a Fiestáról a kicsit csíkozós elsőket, és feldobtam az astrára hátra :P :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.