Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

én ma egyik kollegával mentem ki egy céghez, kőkemény 2kmre van innen. még meleg volt a motor. hát hülye p!na elkezd erősködni a fjuzsönjével..aztán lemaradt. visszafelé, 2x2sáv, mellékútról kanyarodnék ki balra, már benn állok középen, senki nem takarodna kijjebb, meg se állna. nissanos kalapos fater, harapta a kormányt. aztán fastra kiengedett ofkorsz. begurulultam a nissanos mellé jobbról, nézek át, rámnéz: megijed, mert közben felvettem azt a pózt ahogy ő terelt, meg ugráltam az ülésen mint egy idióta, aztán lemaradt.... :D

nissanos előtt, szééép zőőd esikszét, már messziről látszik h fullpára az egész kocsi belülről, mondom a srácnak mellettem, figyeld meg, le fogja vágni az skanyart. azé bementem mellé és dudakészenlétbe helyeztem magam. na ez is úgy megijedt miközben tényleg levágta a kanyart, hogy majdnem felrántotta magát a sávelválasztó szigetre...lámpánál meg nem mert mellém gurulni, pedig bezsélgettem volna vele :P :D

:D

Nekem eddig még csajszival 2 esetem volt...1szer mentem egy 2x2sávos úton macs felé... Egész szépen nyomtam aztán egy csajszi kijött elém....de nagyon nagyon nagyon pofátlan aljas módon....én meg nem előztem meg..végig mögötte fél méterrel...csajszi többet nézett visszapillantóba mint az útra :P :D De nagyon ijedt feje volt... Aztán csak rámosolyogtam aztán ő visszamosolygott és kicsit lemaradtam, majd megelőztem.

Másik meg az volt hogy jöttem hazafele, és kb vagyok egy lámpától 150 méterre, erre mögöttem csajszika fogjamagát záróvonalon mindenen át beelőzött.... :rolleyes: És megállt a lámpánál...én csak szépen rágurultam...nagyon nagyon nagyon közelre és kicsit így kitettem a kocsit az övének a baloldalára hogy a visszapillantójából lássam az arcát.... És annyit tátogtam neki hogy most örülsz?? aztán elindultunk és amikor kanyarodtam el jobbra ő meg ment egyenesen tovább rávillantottam...

ja...meg még volt 1.. :lol: 1 hondás csajszival üldöztük egymást 1 darabig.pontosabban én őt :P de 140nél már úgy voltam vele h nem kéne ráelőzni

Link to comment
Megosztás:

:D

Nekem eddig még csajszival 2 esetem volt...1szer mentem egy 2x2sávos úton macs felé... Egész szépen nyomtam aztán egy csajszi kijött elém....de nagyon nagyon nagyon pofátlan aljas módon....én meg nem előztem meg..végig mögötte fél méterrel...csajszi többet nézett visszapillantóba mint az útra :P :D De nagyon ijedt feje volt... Aztán csak rámosolyogtam aztán ő visszamosolygott és kicsit lemaradtam, majd megelőztem.

Másik meg az volt hogy jöttem hazafele, és kb vagyok egy lámpától 150 méterre, erre mögöttem csajszika fogjamagát záróvonalon mindenen át beelőzött.... :rolleyes: És megállt a lámpánál...én csak szépen rágurultam...nagyon nagyon nagyon közelre és kicsit így kitettem a kocsit az övének a baloldalára hogy a visszapillantójából lássam az arcát.... És annyit tátogtam neki hogy most örülsz?? aztán elindultunk és amikor kanyarodtam el jobbra ő meg ment egyenesen tovább rávillantottam...

ja...meg még volt 1.. :lol: 1 hondás csajszival üldöztük egymást 1 darabig.pontosabban én őt :P de 140nél már úgy voltam vele h nem kéne ráelőzni

De kemény vagy Csoki. :D :P :D

Link to comment
Megosztás:

amúgy javítottam:):lol::)

Nah... :D Egy szódával elmegy :D :P

Ilyet még spzoli sem tudna :D

alap.. :P

Még amikor frissjogsis voltam nemtudtam hogy 1es villantások mit jelentenek..pl éjszaka ha valaki rádvillant akkor azaz hogy rád fog előzni, és figyelmeztet... Nah még régebben mentem ott volt fater is..autó rámvillantott, elkezdett előzni én meg visszavillogtam neki 1 f*szk*l*pot hogy minek vakítasz b*meg...?????

fater meg beszól: csak figyelmeztetett hogy előzni szeretne.....hülyegyerek...

:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:D

Nekem eddig még csajszival 2 esetem volt...1szer mentem egy 2x2sávos úton macs felé... Egész szépen nyomtam aztán egy csajszi kijött elém....de nagyon nagyon nagyon pofátlan aljas módon....én meg nem előztem meg..végig mögötte fél méterrel...csajszi többet nézett visszapillantóba mint az útra :P :D De nagyon ijedt feje volt... Aztán csak rámosolyogtam aztán ő visszamosolygott és kicsit lemaradtam, majd megelőztem.

Másik meg az volt hogy jöttem hazafele, és kb vagyok egy lámpától 150 méterre, erre mögöttem csajszika fogjamagát záróvonalon mindenen át beelőzött.... :rolleyes: És megállt a lámpánál...én csak szépen rágurultam...nagyon nagyon nagyon közelre és kicsit így kitettem a kocsit az övének a baloldalára hogy a visszapillantójából lássam az arcát.... És annyit tátogtam neki hogy most örülsz?? aztán elindultunk és amikor kanyarodtam el jobbra ő meg ment egyenesen tovább rávillantottam...

ja...meg még volt 1.. :lol: 1 hondás csajszival üldöztük egymást 1 darabig.pontosabban én őt :P de 140nél már úgy voltam vele h nem kéne ráelőzni

Naggggggggyon kemény voltál. :D :D :P

Egy BMW-s kondissal is megcsinálnád?

Link to comment
Megosztás:

Megtörtént eset alapján:

Traumatológián pasas, hiányzó középső ujjal. Mi történt kérdésre a válasz: valami közlekedési gubanc miatt bemutatott egy lefóliázott autóban ülő illetőnek. Embere ezt ritka nagy sértésnek vette, odament az autóhoz, kihúzta a pasas kezét és egy mozdulattal levágta az ujját, majd hozzátette némi ukrán akcentussal: Nem mutogat!

Link to comment
Megosztás:

Naggggggggyon kemény voltál. :D :P :D

Egy BMW-s kondissal is megcsinálnád?

Háááááááá..... :D

Amúgy volt olyanra példa, amikor ősszel "kicsit" szomorú voltam...és élni nem volt kedvem volt csajszi miatt, hogy az M35ösön levillogtam magamelől egy mercit... :rolleyes: De akkor úgy voltam hogy leszarom mi történik. Aztán kiment a külsőbe. :lol: ( ne szarozzon előttem 110el )

Az ilyen BMW-s kondisokat meg...hát.... Nem is tudom.. Nem nagyon nézem emberszámba :P Inkább ilyen gépszámba...vagy terminátor..vagy ilyesmi :P :D

Link to comment
Megosztás:

Háááááááá..... :D

Amúgy volt olyanra példa, amikor ősszel "kicsit" szomorú voltam...és élni nem volt kedvem volt csajszi miatt, hogy az M35ösön levillogtam magamelől egy mercit... :rolleyes: De akkor úgy voltam hogy leszarom mi történik. Aztán kiment a külsőbe. :lol:

Mire bekeményedik az emberben a sz@r pont akkor nem történik semmi... :P Máskor meg viccből levillogsz valakit és a kormánnyal a kezedben mész haza szakadt ruciban :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.