Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha normálisan műbizisen fóliázol senki nem szedeti le. Első oldalablakokra tetess áttetsző hővédőt, szélvédőre sötétített csíkot, hátra meg amilyet szeretnél.

Szélvédőt cserélni akarom úgyis ebben az évben, aztán próbálok keresni olyat amin csík is van :rolleyes:

Viszont olyan 30ból kijön amit írtál? Hátulra normális műbiz.-os fólia, és oldalra pedig ez a hővédő?

Link to comment
Megosztás:

Ha normálisan műbizisen fóliázol senki nem szedeti le. Első oldalablakokra tetess áttetsző hővédőt, szélvédőre sötétített csíkot, hátra meg amilyet szeretnél.

Normális műbizonylatos fóliám van. De az elsőre is sötétitett lett téve. Rendőr sosem szolt érte, pedig igazoltattak párszor. Sem ezzel sem az előző

autómmal nem volt gond. Pedig az nagyon sötétitett volt. Omega :rolleyes:

Annyit nem ért az egész, hogy emiatt visszadobják. :D

Link to comment
Megosztás:

Normális műbizonylatos fóliám van. De az elsőre is sötétitett lett téve. Rendőr sosem szolt érte, pedig igazoltattak párszor. Sem ezzel sem az előző

autómmal nem volt gond. Pedig az nagyon sötétitett volt. Omega :rolleyes:

Annyit nem ért az egész, hogy emiatt visszadobják. :P

Nem zavar amúgy a sötétítés vezetés közben? :D

Link to comment
Megosztás:

Nem. Belülről nem olyan sötét. Először furcsa, pár napig. Főleg sötétben. De hamar hozzá lehet szokni.

Na meg nekem van tolatóradarom. :P :D

ahha :D

Nekem nincsen radar. Amikor nagyon necces a dolog kinyitom az ajtót kihajolok hátra és úgy nézem :rolleyes: :lol:

Volt már olyan is hogy szűk volt az utca, ennek fejében 1ik oldala a szemétszállítás miatt kukákkal volt kisorozva, másik oldala meg nagy tulya bokrokkal..

Kiszálltam a kukát arrébb toltam, de a bokorba ígyis bement a kocsi hátulja.. még az a szerencse hogy nem volt ott valami vastagabb ág vagy ilyesmi ami szétkarcolja

Link to comment
Megosztás:

ahha :lol:

Nekem nincsen radar. Amikor nagyon necces a dolog kinyitom az ajtót kihajolok hátra és úgy nézem :D :D

Volt már olyan is hogy szűk volt az utca, ennek fejében 1ik oldala a szemétszállítás miatt kukákkal volt kisorozva, másik oldala meg nagy tulya bokrokkal..

Kiszálltam a kukát arrébb toltam, de a bokorba ígyis bement a kocsi hátulja.. még az a szerencse hogy nem volt ott valami vastagabb ág vagy ilyesmi ami szétkarcolja

Hát nem tudom. :rolleyes:

Én tükörből tolatok. Mindkét oldalon van egy . :P

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom. :rolleyes:

Én tükörből tolatok. Mindkét oldalon van egy . :D

Vanni van.. :D

Csak biztos előfordult már veled is hogy nem a hátulját kell látnod hanem a hátsó kereket centizni... Árok vagy valami ilyesmi miatt.. Akkor szoktam kihajolni. :P

Azt a tükörből nem nagyon látom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vanni van.. :D

Csak biztos előfordult már veled is hogy nem a hátulját kell látnod hanem a hátsó kereket centizni... Árok vagy valami ilyesmi miatt.. Akkor szoktam kihajolni. :P

Azt a tükörből nem nagyon látom :lol:

A jobb oldalon ki hajol ki? :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

A jobb oldalon ki hajol ki? :P :lol:

Ott senki :P Elég ha 1 kereket nézek a másikat már hozzá tom mérni ;)

Ja, meg behajolok az autó alá és onnan látom :D :P :D De ilyet nem nagyon csináltam még.. :D

Jó..tom a legzsírabb a tolatóradar... De ha nincs más és a tükör nem alkalmas a feladat ellátására akkor ez van :P

De veled még sosem volt ilyen? :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem elől is levan fóliázva! Én nagyon szeretem főleg nyáron, mert baromi nagy a hőtaszító képessége! Fémszálas 3M-es fólia, a hátránya, hogy sötétedés után a tolatást el kell felejteni, csak úgy hogy lehúzod az ablakot.

Még mindig jól néz ki a kocsid :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem elől is levan fóliázva! Én nagyon szeretem főleg nyáron, mert baromi nagy a hőtaszító képessége! Fémszálas 3M-es fólia, a hátránya, hogy sötétedés után a tolatást el kell felejteni, csak úgy hogy lehúzod az ablakot.

http://pics.coldline.hu/pics/16320-20100130-lx3JfC.jpg

Very nice! :P :lol:

Nah próbáld ki Te is az ajtónyitós módszert :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Very nice! :lol: :P

Nah próbáld ki Te is az ajtónyitós módszert :D :P

Elektronyos ablakemelőm van :D Kényelmesebb ha lehúzom az ablakot, mit kinyitogatni az ajtót. De őszintén szólva mióta ezek a fos króm tükrök fen vannak azóta egyre gyakrabban nyitogatom az ajtót tolatás közbe :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Elektronyos ablakemelőm van :D Kényelmesebb ha lehúzom az ablakot, mit kinyitogatni az ajtót. De őszintén szólva mióta ezek a fos króm tükrök fen vannak azóta egyre gyakrabban nyitogatom az ajtót tolatás közbe :rolleyes:

Tényleg...amikor beszélgettünk, mondtad hogy lecseréled őket. :D Lecserélted? vagy még nem? és milyenre szeretnéd? Gyári? Gyáriból a gömbölyű? vagy olyan mint ami nekem van a kocka? :P Vagy valami BMW M3as stílusúra? Azok is jók :P Csak nekem olyan picike ami a képen van. Biztos van nagyobb is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg...amikor beszélgettünk, mondtad hogy lecseréled őket. :P Lecserélted? vagy még nem? és milyenre szeretnéd? Gyári? Gyáriból a gömbölyű? vagy olyan mint ami nekem van a kocka? :lol: Vagy valami BMW M3as stílusúra? Azok is jók :D Csak nekem olyan picike ami a képen van. Biztos van nagyobb is :D

Szedd má' le. :P :D :D

Nem nem!! Semmiképp se m3-as szarokra gondolok! Kizárólag gyári jöhet szóba!

Igen lefogom cserélni gyári gömbölyűre. Elektromos fűthető tükröket akarok, már a kapcsoló helye is megvan...sőt már maga a kapcsoló is :P de még a zsé nincs :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem nem!! Semmiképp se m3-as szarokra gondolok! Kizárólag gyári jöhet szóba!

Igen lefogom cserélni gyári gömbölyűre. Elektromos fűthető tükröket akarok, már a kapcsoló helye is megvan...sőt már maga a kapcsoló is :lol: de még a zsé nincs :D

:D :rolleyes: Jó lesz

Jól néz ki amúgy az a visszapillantó mármint az m3as...csak lehetnének jóval nagyobbak. Én a kockát is azért nem cserélem a gömbölyűre mert tetszik.. valahogy illik a kocsimra. :P :P

Link to comment
Megosztás:

Nem nem!! Semmiképp se m3-as szarokra gondolok! Kizárólag gyári jöhet szóba!

Igen lefogom cserélni gyári gömbölyűre. Elektromos fűthető tükröket akarok, már a kapcsoló helye is megvan...sőt már maga a kapcsoló is :D de még a zsé nincs :rolleyes:

Azért gondold meg...nekem az utóbbi időben nagyon megtetszett a kocka tükör.

Link to comment
Megosztás:

Ott senki ;) Elég ha 1 kereket nézek a másikat már hozzá tom mérni ;)

Ja, meg behajolok az autó alá és onnan látom :P :lol: :D De ilyet nem nagyon csináltam még.. :P

Jó..tom a legzsírabb a tolatóradar... De ha nincs más és a tükör nem alkalmas a feladat ellátására akkor ez van :D

De veled még sosem volt ilyen? :D :rolleyes:

De volt. Elkezdtem magamban a miatyánkot. :D :P Vagyis az ima eddig segített. :P

Link to comment
Megosztás:

De volt. Elkezdtem magamban a miatyánkot. :P :lol: Vagyis az ima eddig segített. :D

:D :P :D

Azért gondold meg...nekem az utóbbi időben nagyon megtetszett a kocka tükör.

:rolleyes: nekem is jobban bejön a kocka.

----

www.idokep.hu-n olvastam hogy pesten és környékén mekkora hó esett.. Itt debrecenben még nem. De estére sztem ide is jön a "jóból" :D

Link to comment
Megosztás:

:D :P :lol:

:rolleyes: nekem is jobban bejön a kocka.

Nos igen, de ennek van egy sztorija amivel most lefárasztalak titeket :D Nekem gyári színre festett manuális tükrök voltak fent, de valaki sikeresen letörte tavaly februárba a tecsó parkolóba! A színre festett burkolat éppen maradt de a többi szarrá ment. ezért akarok gömbölyűt, mert arra csak rápattintom a burkolatot, és máris van egy színre festett elektromos tükröm :P

No megyek, havat lapátolni, mert nálunk már közel 15cm es hó van

Link to comment
Megosztás:

Nos igen, de ennek van egy sztorija amivel most lefárasztalak titeket :P Nekem gyári színre festett manuális tükrök voltak fent, de valaki sikeresen letörte tavaly februárba a tecsó parkolóba! A színre festett burkolat éppen maradt de a többi szarrá ment. ezért akarok gömbölyűt, mert arra csak rápattintom a burkolatot, és máris van egy színre festett elektromos tükröm

No megyek, havat lapátolni, mert nálunk már közel 15cm es hó van

ahaaaaaaaaaa cseles :lol:

Miért van olyan gyanúm hogy este ha be akarok állni a garázsba/udvarra nekem is lapátolni kell... Bár én szeretek havat lapátolni.. :D

(mielőtt írnátok annyira nem h meghívjatok lapátolni :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Nos igen, de ennek van egy sztorija amivel most lefárasztalak titeket :lol: Nekem gyári színre festett manuális tükrök voltak fent, de valaki sikeresen letörte tavaly februárba a tecsó parkolóba! A színre festett burkolat éppen maradt de a többi szarrá ment. ezért akarok gömbölyűt, mert arra csak rápattintom a burkolatot, és máris van egy színre festett elektromos tükröm :D

No megyek, havat lapátolni, mert nálunk már közel 15cm es hó van

Itt is szakad. Legalább kipróbálom a vadiuj kézifékemet . :rolleyes: :D :P

Link to comment
Megosztás:

ahaaaaaaaaaa cseles :D

Miért van olyan gyanúm hogy este ha be akarok állni a garázsba/udvarra nekem is lapátolni kell... Bár én szeretek havat lapátolni.. :P

(mielőtt írnátok annyira nem h meghívjatok lapátolni :lol: )

Én már megutáltam.....Zircen állandóan nagy havazás szokott lenni. Ha mégse akkor a sípályáról a hóágyúk gondoskodnak arról, hogy lapátoljál! :D

Itt is szakad. Legalább kipróbálom a vadiuj kézifékemet . :rolleyes: :D :P

Csak óvatosan....Bár ismerek egy jó fényezőt :D (tudom ez még viccnek is rossz)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.