Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mitől lehet az hogy a központival bezárom a kocsit de a csomagteret kitudom nyitni? Pedig azt is lezárja, de betudom nyomni a gombot :D

gyári központizárad van?

nekem utángyártott, de ugyanez volt nekem is :P

vagy behalt a moci, vagy nem kap áramot :lol: (nekem speckó az utóbbi volt) a gumiátvezetőben megtört a kábel.

vedd le a műanyag burkolatot, és nézz rá, mit is produkál! egyszerű mechamikus cucc az egész, ha a gombot be tudod nyomni, akkor nem nyomja oda a motor a zár elé a pöcköt (ugye milyen szakszavakat tudok :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

gyári központizárad van?

nekem utángyártott, de ugyanez volt nekem is :D

vagy behalt a moci, vagy nem kap áramot :P (nekem speckó az utóbbi volt) a gumiátvezetőben megtört a kábel.

vedd le a műanyag burkolatot, és nézz rá, mit is produkál! egyszerű mechamikus cucc az egész, ha a gombot be tudod nyomni, akkor nem nyomja oda a motor a zár elé a pöcköt (ugye milyen szakszavakat tudok :rolleyes: )

akkor sanszos hogy nem nyomja oda, mert működni működik ... legalábbis valamennyire, mert azt hallom....amugy nem gyári az tuti...bár nem tudom, nem én tettem bele ezt még

Link to comment
Megosztás:

akkor sanszos hogy nem nyomja oda, mert működni működik ... legalábbis valamennyire, mert azt hallom....amugy nem gyári az tuti...bár nem tudom, nem én tettem bele ezt még

itt van pár kép, csak hogy tudd miről beszélek :rolleyes:

akkor készült, amikor magamnak építettem be a hátsó kp zárat, ugyanis nekem az nem volt beépítve (azóta ez a motor meghalt... a fent említett okok miatt, és átkerült a donoré, az eredeti kp zár szett, csak arról most nincs képem, nem találok)

szerk: na ilyen a gyárija :D

Link to comment
Megosztás:

itt van pár kép, csak hogy tudd miről beszélek :rolleyes:

akkor készült, amikor magamnak építettem be a hátsó kp zárat, ugyanis nekem az nem volt beépítve (azóta ez a motor meghalt... a fent említett okok miatt, és átkerült a donoré, az eredeti kp zár szett, csak arról most nincs képem, nem találok)

szerk: na ilyen a gyárija :D

Okés köszi...holnap meglesem mit tudok tenni, maximum lekötöm a rendszerről a csomagtartót ideiglenesen.

Vaterán néztem 12ezerért komplett gyári szettet, de az az igazság így nem nagyon merek megbízni benne.

Tényleg, nem volt olyan astra amiben belső nyitású lett volna a csomagtartó? Vagy az az 5 ajtósban nem is kivitelezhető mi, mert nem nyomja fel a csomagtartót semmi mint a sedan esetében. Pedig nem volna rossz :P

Szerk: A hátsó ajtóknál milyen a gyári átvezető? Hol lehet olyat kapni? Bármely opel boltba?

Link to comment
Megosztás:

Okés köszi...holnap meglesem mit tudok tenni, maximum lekötöm a rendszerről a csomagtartót ideiglenesen.

Vaterán néztem 12ezerért komplett gyári szettet, de az az igazság így nem nagyon merek megbízni benne.

Tényleg, nem volt olyan astra amiben belső nyitású lett volna a csomagtartó? Vagy az az 5 ajtósban nem is kivitelezhető mi, mert nem nyomja fel a csomagtartót semmi mint a sedan esetében. Pedig nem volna rossz :lol:

ha a többi jó, akkor vegyél bontóba egy utángyártott kpzár mocit (1500 pínz) :D ki is próbálják neked :P

én nem tudok/hallottam még ilyenről, pedig jó lenne :D

A hátsó ajtóknál milyen a gyári átvezető? Hol lehet olyat kapni? Bármely opel boltba?

hát az eléggé hiánycikk (már ha a gumiharmónikás cuccra gondolsz, amiben a kábelek futnak)

én mólkoltam oda gumicsövet :rolleyes: a semmitől jobb :P :D

Link to comment
Megosztás:

barátnőzök :D

Én is haladok az úton hogy ilyen tevékenységet űzzek... :rolleyes:

Mondhatni hogy nagyon nagyon jó úton :D :lol:

Ezért jó az 1,4es 60 le-s astra...nem is megy de nem is fizetek ilyet rá :D

naaaa.. :P Megy az :D

Én a dizelemre azt mondom hogy megy...pedig az is 60 lóerő, és szívódé.. :P De megy...aki meg nem így gondolja az nyaljon sót :P :P

Link to comment
Megosztás:

Én is haladok az úton hogy ilyen tevékenységet űzzek... :rolleyes:

Mondhatni hogy nagyon nagyon jó úton :P :P

naaaa.. :D Megy az :lol:

Én a dizelemre azt mondom hogy megy...pedig az is 60 lóerő, és szívódé.. :D De megy...aki meg nem így gondolja az nyaljon sót :D :D

Jó..igaz...amennyit kell tudnia azt tudja is :P

Link to comment
Megosztás:

Rengeteg embert ismerek kasznisok, autószerelők akik műszakiztatnak...ahhoz képest amit tőlük hallok, nem is volt sok az 55 ezer!

Nem. Kézifékkötél, első fékbetétek, bal talpas csere volt. 25 a vizsgadíj, környzetvédelmi vizsgálattal, nem KPM nél, hanem Volánnál.

Kicsit drágább mint a KPM, de nem kötnek mindenbe bele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.