Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

1 telefonszámot akartam megkérdezni csak.

Amit interneten lehet kapni Tech2-es műszer, az jó lenne nekünk? Most nem akarok linkelgetni, de az eb@y-en több is van.

Tech2 jó lenne Neked. :rolleyes:

A 96 előttieknek még nem OBD csati van, hanem régebbi 10 pines ALDL. Ahhoz kell a Tech1.

Link to comment
Megosztás:

Na én naív azt hittema fehér autóval könnyebb dolga van az embernek a bontókban...hát tévedtem...eddig 3ból semmi...pedig jó áron adnák a dolgokat, bár ami nincs azt adhatják :D Azt hiszem egy jó darabig törötten járok...max a lámpát meg az indexet helyre rakatom, hogy mégis azt világítsa meg amit kell, mert múltkor sötétben nem volt olyan vicces igy menni :rolleyes:

szerk.: 4ből semmi

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Tech 2

Azért nem semmi, hogy 7 dollár az egész. Itthon meg 18eFt-ért vesztegetik ugyanezt. Asszem vámmal postaköltséggel együtt is bőven megérné ebay-en megvenni. (ha valaki rendelne akkor én is beszállnék eggyel így a postaköltség is oszlana)

Gondolom ehhez azért kellenének még diag programok. Vagy a TIS-el lehet tesztelni is ha van egy ilyenem?

Link to comment
Megosztás:

Na én naív azt hittema fehér autóval könnyebb dolga van az embernek a bontókban...hát tévedtem...eddig 3ból semmi...pedig jó áron adnák a dolgokat, bár ami nincs azt adhatják :lol: Azt hiszem egy jó darabig törötten járok...max a lámpát meg az indexet helyre rakatom, hogy mégis azt világítsa meg amit kell, mert múltkor sötétben nem volt olyan vicces igy menni :rolleyes:

szerk.: 4ből semmi

pirosból is sok van... :D Egy sráccal sikerült is beszélnem akinek elvileg volt is, de annyira nem kell neki a pénzem hogy b.szik hívni, meg felvenni is. Lehet hogy a végén télleg elmegyek Debrecenig 1 nyomorult sárvédőért, motorháztetőért, meg lökösért... :P Méghogy itt az ország közepe :D :D Gyálig már elmentem egyszer de amit a srác mutatott (szerinte tök jó állapotban-- ezért is mentem el érte--) az rosszabbul nézett ki mint az enyém :P

Link to comment
Megosztás:

pirosból is sok van... :rolleyes: Egy sráccal sikerült is beszélnem akinek elvileg volt is, de annyira nem kell neki a pénzem hogy b.szik hívni, meg felvenni is. Lehet hogy a végén télleg elmegyek Debrecenig 1 nyomorult sárvédőért, motorháztetőért, meg lökösért... :P Méghogy itt az ország közepe :D :lol: Gyálig már elmentem egyszer de amit a srác mutatott (szerinte tök jó állapotban-- ezért is mentem el érte--) az rosszabbul nézett ki mint az enyém :D

Hát igen...jobb megnézni személyesen :D Nekem 3-4 ezreket mondtak 3 helyen is a sárvédők darabjára...1 helyen meg 6-7ezret ami tényleg jó állapotú (benne mondjuk megbízok) a másik helyeken nem tudom milyen állapotú lehet...de 6-7 ér is megérné ha tényleg szép, mert az utángyártott is ennyi és azt még fényezni kellene...

Nézegetem használtautó.hu-n is aztán ha nem olyan messze kéne menni akkor inkább elmegyek érte magánszemélyhez is... :D

Találtam egy fehéret, képek alapján jól néz ki... kivan vonva a forgalomból...ha lenne helyem egybe meg is venném (120ra tartja de szerintem 100ért elhoznám) aztán sokkal többet kilehetne árulni belőle úgy is ha jó áron adom a cuccokat belőle. De ugye fránya lakás...utcán mégsem szedhetem szét :P

Link to comment
Megosztás:

Hát igen...jobb megnézni személyesen :D Nekem 3-4 ezreket mondtak 3 helyen is a sárvédők darabjára...1 helyen meg 6-7ezret ami tényleg jó állapotú (benne mondjuk megbízok) a másik helyeken nem tudom milyen állapotú lehet...de 6-7 ér is megérné ha tényleg szép, mert az utángyártott is ennyi és azt még fényezni kellene...

Nézegetem használtautó.hu-n is aztán ha nem olyan messze kéne menni akkor inkább elmegyek érte magánszemélyhez is... :rolleyes:

Találtam egy fehéret, képek alapján jól néz ki... kivan vonva a forgalomból...ha lenne helyem egybe meg is venném (120ra tartja de szerintem 100ért elhoznám) aztán sokkal többet kilehetne árulni belőle úgy is ha jó áron adom a cuccokat belőle. De ugye fránya lakás...utcán mégsem szedhetem szét :P

Én is vadásztam arra is. Kedvencem ez a legutóbbi srác volt, hirdetés szerint Budaörsi, telefon szerint Debrecenbe van az autó, de a héten hozza fel, megbeszéljük majd... Nekem mindenhol 5-öt mondtak a sárvédőre, ott is akikben megbízok (csak messze vannak) meg ott is ahol egy törött rozsdás szutykot akartam rámsózni... :D Mostmár a lakatosommal is lebeszéltem hogy Februárban viszem hozzá a gépet, de ahogy most kinéz elemek nélkül :lol: :P Előbb utóbb csak találunk má' annyi astra van mint égen a csillag, mindenki csak az elejét töri össze? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én is vadásztam arra is. Kedvencem ez a legutóbbi srác volt, hirdetés szerint Budaörsi, telefon szerint Debrecenbe van az autó, de a héten hozza fel, megbeszéljük majd... Nekem mindenhol 5-öt mondtak a sárvédőre, ott is akikben megbízok (csak messze vannak) meg ott is ahol egy törött rozsdás szutykot akartam rámsózni... :rolleyes: Mostmár a lakatosommal is lebeszéltem hogy Februárban viszem hozzá a gépet, de ahogy most kinéz elemek nélkül :lol: :P Előbb utóbb csak találunk má' annyi astra van mint égen a csillag, mindenki csak az elejét töri össze? :P :D

Óóó eddig amíg nem kellett egy rakat ép elejű fehér astra volt :D ...most hogy összetörtek...most persze nincs :D Na de még van 2 lehetőségem, azt még most megnézem, aztán max a lámpákat helyre rakatom...az elemeket meg majd ha lesznek :D

Link to comment
Megosztás:

Óóó eddig amíg nem kellett egy rakat ép elejű fehér astra volt :lol: ...most hogy összetörtek...most persze nincs :rolleyes: Na de még van 2 lehetőségem, azt még most megnézem, aztán max a lámpákat helyre rakatom...az elemeket meg majd ha lesznek :P

Úgy könnyű :D Én a lámpát se tudom rendbecsinálni, mert a zárhíd-lámpakeret kombó is megnyekkent :D Én addig nem látok rendesen amíg meg nem lesz az építkezéshez a "vas" is :P

Link to comment
Megosztás:

Hmmmm. Szerintem ha jobban elolvasod... diag. scanner. Szerintem csak olvasni tud, módosítani nem biztos. Demónak is van pl Tech1, de ő is mondta hogy csak olvasni tud vele írni nem. Utána kellene járni mert ennyiért tényleg nem drága.

Na ezaz! Nem tudom milyenek vannak, mert olvasót nem akarok venni. Egyébként, ha már a kábel megvan, akkor nem csak program kérdése, hogy írni is tudj?!

Link to comment
Megosztás:

Na én naív azt hittema fehér autóval könnyebb dolga van az embernek a bontókban...hát tévedtem...eddig 3ból semmi...pedig jó áron adnák a dolgokat, bár ami nincs azt adhatják :lol: Azt hiszem egy jó darabig törötten járok...max a lámpát meg az indexet helyre rakatom, hogy mégis azt világítsa meg amit kell, mert múltkor sötétben nem volt olyan vicces igy menni :D

szerk.: 4ből semmi

Óóó eddig amíg nem kellett egy rakat ép elejű fehér astra volt :D ...most hogy összetörtek...most persze nincs :P Na de még van 2 lehetőségem, azt még most megnézem, aztán max a lámpákat helyre rakatom...az elemeket meg majd ha lesznek :D

Persze, mert az elmult napokban nagyon törtek az autók, és a fehér beleolvadt a hó színébe, többet törtek belőle. :rolleyes:

Ezért fogytak el a fehér első részek. :P

Az enyémhez való színű balos sárvédővel nem találkoztatok a bontókban? Még benne van a nyári biciklis gyerek arclenyomata. :P :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ehhez semmi programot nem adnak, csak a kábel + valami driver azt kész. De lehet szerintem neten jó programokat találni, meg a TIS nem tudja kezelni ??? Mert a TIS-ben is vannak teszt funkciók.

(TIS: gyári szervíz szoftver)

Dehogynem! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Persze, mert az elmult napokban nagyon törtek az autók, és a fehér beleolvadt a hó színébe, többet törtek belőle. :rolleyes:

Ezért fogytak el a fehér első részek. :P

Az enyémhez való színű balos sárvédővel nem találkoztatok a bontókban? Még benne van a nyári biciklis gyerek arclenyomata. :P :lol:

Nah akkor most a HÓ és a PIROS sárvédők elfogyásának kapcsolatát magyarázd el nekem légyszives :D :D

Fejeltesd meg vele belülről is, és akkor jó lesz. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Persze, mert az elmult napokban nagyon törtek az autók, és a fehér beleolvadt a hó színébe, többet törtek belőle. :rolleyes:

Ezért fogytak el a fehér első részek. :P

Az enyémhez való színű balos sárvédővel nem találkoztatok a bontókban? Még benne van a nyári biciklis gyerek arclenyomata. :lol: :D

Köszi ezt a remek eszme futtatást :D Ez tetszett :P

Amugy sajna nem, mert célirányosan fehérre kérdeztem rá telefonon...igy nem tudom hogy milyen más szín volt...

De most voltam egy új boltban, ahol foglalkoznak a bontott dolgok beszerzésével is...elvileg jövő7en valamikor csörögnek hogy mire jutottak... :D

Link to comment
Megosztás:

Nah akkor most a HÓ és a PIROS sárvédők elfogyásának kapcsolatát magyarázd el nekem légyszives :D :rolleyes:

Fejeltesd meg vele belülről is, és akkor jó lesz. :lol: :P

Nálad elő állt az a ritka eset, amikor piros hó esett...és így mingyárt érvényes az előző levezetés rád is :D

Link to comment
Megosztás:

Nah akkor most a HÓ és a PIROS sárvédők elfogyásának kapcsolatát magyarázd el nekem légyszives :D :P

Fejeltesd meg vele belülről is, és akkor jó lesz. :D :lol:

Akinek piros autója van, képes azt hinni hogy Ferrarival közlekedik. A hiányos menetteljesítmények mellett, mégis a magas sebességet választva, a megfelelő fékhatás teljes nélkülözésével szállnak bele bizonyos fizikai akadályokba. Lehetnek ezek stabilan rögzített tereptárgyak, pl szalagkorlát.

Ezért fogynak el, a piros első részek. :rolleyes: :D :P

Link to comment
Megosztás:

Nálad elő állt az a ritka eset, amikor piros hó esett...és így mingyárt érvényes az előző levezetés rád is :P

:lol: :D

Nah de azóta is piros hó esik mindenhol csak ott nem ahol én vagyok? :D (vagy tőlem lesz piros a hó, és csak előttem fehér, mögöttem már nem? :P

Akinek piros autója van, képes azt hinni hogy Ferrarival közlekedik. A hiányos menetteljesítmények mellett, mégis a magas sebességet választva, a megfelelő fékhatás teljes nélkülözésével szállnak bele bizonyos fizikai akadályokba. Lehetnek ezek stabilan rögzített tereptárgyak, pl szalagkorlát.

Ezért fogynak el, a piros első részek. :rolleyes: :D :P

TV-ben nem léptél még fel? :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.